Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 3

  • 53 560
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 983
http://www.deals.bg/sofia/  момичета до колко ваучера могат да се закупят  newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 1 455
http://www.deals.bg/sofia/  момичета до колко ваучера могат да се закупят  newsm78

"Всеки има право да закупи неограничен брой ваучери, а ако сте закупили над 3 ваучера, можете да уговорите индивидуално удължаване на срока им със салона."
Аnbibian, честито, лека бременост  Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 3 099
Записвам се и аз!В неделя ще ползвам ваучер за клоун за детски рожден ден и ми е много притеснено нещо, дано не се изложат!

Да не дава Господ, те и на пълна цена могат да се изложат!  Wink Не мисли за това и весел празник!   bouquet


Момичета, стига писахте, че от разните антицелулитни процедури няма смисъл, ако не сте направили поне 12-15! 3-4 процедури са безсмислени, време е да го приемете!   Tired Да не говорим, че без хранителен режим, много вода и движение и нон-стоп да правите LPG например, пак ще е безсмислено!

# 33
  • София
  • Мнения: 160
Момичета,  отзиви за диамантено дермаабразио? В момента има ваучер за 29лв. вместо 60лв в  Angel Face и много му се чудя. Ало може някой да каже за самата процедура или за салона някакви коментари  Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 3 116
Здравейте. Искам да изкажа мнение за Secret Garden- ресторант, за който има доста ваучери напоследък. Ходихме миналата седмица, но без ваучер. 

Благодаря ти за споделеното мнение!  bouquet Вече няколко седмици се изкушавам от предложенията им в няколко сайта.  Simple Smile Това, че заведението е само за пушачи, почти със сигурност ме разубеждава, но все пак пиши дали беше хубава храната като цяло /предполагам, че сте си поръчвали други неща, де, не точно от Средиземноморското меню, което е в промоцията/.

Поля от слънчогледи, ще чакам с интерес впечатленията ти от непалския ресторант! Peace
На мен ми се видя малък този сет за двама, освен това реакцията на представителите на ресторанта във форума на Грабо беше малко неадекватна и в крайна сметка не си взех. Сега чета, обаче, че първите посетители с ваучери са останали много доволни, надявам се и при вас да е така!

# 35
  • Мнения: 221

Момичета, стига писахте, че от разните антицелулитни процедури няма смисъл, ако не сте направили поне 12-15! 3-4 процедури са безсмислени, време е да го приемете!   Tired Да не говорим, че без хранителен режим, много вода и движение и нон-стоп да правите LPG например, пак ще е безсмислено!

 Peace Целулитът е начин на живот!

# 36
  • София
  • Мнения: 588
За кавитацията - колко процедури минимум са нужни? Ясно, че е индивидуално, но все пак. Май бях срещала в някой от сайтовете -минимум 4.  Thinking

Аз правих миналата есен кавитация в Елос и там казваха, че са трябва да се направят поне 6 процедури Peace

# 37
  • Мнения: 9
З- суши и вино в Немо (грабо)-макар и да не разбирам много от суши, не ни хареса... ресторантът обаче е много прияттен и мидите ,които поръчахме допълнително бяха хубави Simple Smile

Кое не ти хареса? Никога не съм опитвала суши, но имам 2 ваучера, ще ги използваме тази седмица...

# 38
  • Мнения: 685
Здравейте. Искам да изкажа мнение за Secret Garden- ресторант, за който има доста ваучери напоследък. Ходихме миналата седмица, но без ваучер. 

...пиши дали беше хубава храната като цяло /предполагам, че сте си поръчвали други неща, де, не точно от Средиземноморското меню, което е в промоцията/.

Ами ние наминахме само за кафе понеже беше следобед. Не мога да ти кажа как е храната. По мое мнение промоцията за средиземноморската храна не е много коректна. Цените са доста завишени за такова заведени. Ако някой вече се е възползвал от вучерите може да сподели мнение за качеството на храната.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 193
И аз тук.  Hug Купих си ваучери за фото епилация. Ма да си пита...  Embarassed Как така си бръснете мустачите?  Embarassed Доста грубичко ми звучи.  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 1 753
Аз съм взела един ваучер за СПА-то в Димят /Варна - водолейската оферта в Задружно - масаж със суха флотация, скоро ще ходя и ще видим, ако остана доволна, ще пиша или въобще, де. Някой вече да е бил???

# 41
  • София
  • Мнения: 2 145
Записвам се да следя темата.
Следя офертите на няколко сайта, но досега все не се престрашавах да поръчам ваучери.

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 835
имам още два ваучера, а разбрах че съм бременна и сега не знам какво да правя
да ходя ли, вредно ли е или просто няма да има ефект?
Аз бях в подобна ситуация - почнах процедури и разбрах, че съм бременна. На мен ми казаха, че няма смисъл да продължавам. Не е опасно за бебето, но хормоните са разбъркани и няма да има ефект или ще е временнен.
Препоръчват да отида месеца след като приключа с кърменето  Confused


Извинете, но ще се намеся по последната точка Simple Smile Наистина, след раждане хормоните известно време са разбъркани, но всъщност кърменето, като естествен завършек на цикъла зачеване-износване-раждане реално помага тези хормони да се нагласят и да се постигне обратно баланс.
Този баланс няма да е балансът отпреди бременността, очевидно, тъй като по време на лактация някои хормони - като Пролактин и Окситоцин - са със завишени нива, а други, като Естроген, са с понижени. Именно благодарение на ниските нива на естрогена по време на кърмене се отдава понижения риск от рак на матката, яйчниците, гърдите, както и остеопороза.

Естрогенът е и хормон, който влияе на космите - например с него се третира оплешивяване в някои случаи. Тоест, повече естроген - повече коса (това е на теория). Жените си произвеждат нужното количество естроген нормално, затова по-рядко оплешивяват от мъжете.
Но това не значи като пряка връзка, че понижените му количества по време на лактация означават по-малко окосмяване. Реално погледнато, въпреки че хормоните не са в пред-бременното състояние по време на кърмене, няколко седмици до няколко месеца след раждане влизат в коловоз и кърмещата жена си е една здрава и права дама Wink

Най-вероятно няма да има проблем и ще има сравнително нормален ефект от фото- и лазерна епилация, ако се правят няколко месеца след раждането, когато хормоните са се нагласили горе-долу. Дори ефектът да не е на 100% такъв, какъвто би бил, ако беше правено обезкосмяването при не-кърмене, надали разликата ще е толкова драматична, че човек да го избягва изобщо.

Ако козметиците ви имат нещо друго предвид или имат доводи против, с удоволствие ще прочета изследвания и проучвания, които имат да споделят по темата  Blush

(Вижте как незабелязано се вписах в новата тема!)

# 43
  • София
  • Мнения: 39
     Здравейте, някой ползвал ли е улугите за Професионална фотосесия  на някоя от фирмите, рекламирали до момента тук?
Събирам отзиви, за да следя и закупя такава следващия месец.
 Grinning

Бу, ти си безценна със съветите си в областта на кърменето, за което съм ти много благодарна (вече приключихме с него де). Както и за  всичките ти публикации в нета!
Така, че съм убедена, че написаното по-горе от теб е точно и достоверно! Благодаря!
  bouquet

Последна редакция: нд, 20 фев 2011, 17:52 от Петифурче

# 44
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Запис и аз за новата тема

чудя и се на тази оферта http://www.dalavera.bg/offer/show/id/45 някой от Стрелбище да има идея дали е читав салона? Че ми е на път за фитнеса и ми е удобен.

Нещо напоследък сайтовете се роят, пък офертите все по-малко и по-постни стават  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт