Декупаж 41-пролетна

  • 66 413
  • 732
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 0
Момичета, радвам се, че харесахте комплекта "Милениум"! Веднага се свързах с чужбината за още салфетки, ама май няма да ни огрее ... тези били забравени от 2000-та година в някакъв шкаф!!!!!! И да си призная: снимките и декора към тях са изцяло дело на сина ми, който се занимава с фотография.
Антомче, много огнена таз бутилка  Laughing
И все забравям да поздравя Фанито за часовника с палитрата. Чудесна хрумка и отлично изпълнение. И чашите на Виванова са супер! Особено тази с виолетките  Grinning Вал, а този свещник е прекрасен! Браво. И да похваля Инджой: много елегантни рамки!

Хубав ден, момичета! Още малко студ и пролетта идвааааааааааа ....  newsm51

# 361
  • София
  • Мнения: 42
Две вазички  от мен за 8-ми март:
от бурканче "ала пожар"  Joy :
http://www.album.bg/kameliap/images/27019386/129858/
и от "рязана" бутилка от "Черен овен"
http://www.album.bg/kameliap/images/27019391/129858

# 362
  • Мнения: 0
МОИ СЛАДКИ,МИЛИ  ТЕМЕНУЖКИ,КАК РАДВАТЕ МЕ В ТОЗИ ЧАС,
УМОРЕНА СЕ ПРИБРАХ /ВЪВ/ КЪЩИ И ЩО ДА ЗЪРНА...ДЕКУПАЖ.
АХ,КОЛКО ХУБАВА НАГРАДА ЗА МОЯ МОРЕН ВЗОР,ТА ИДЕ МИ ДА ПЕЯ
СЕРЕНАДА ,НО СПИ МИ СЕ КАТО НА ПОР.
АХ,КАК СТЕ МИЛИ,КОЛКО ВИ ОБИЧАМ,О ДАМИ ВИЙ НА МОЕТО СЪРЦЕИ ПАК
/СЪС/ ТАЗИ МИСЪЛ ЩЕ ЗАСПИВАМ,ЧЕ ЧАСТ СТЕ ВИЙ ОТ МОЕТО СЪРЦЕ.
ОБИЧАМ ВИ ,АКО НЕ УМРА ОТ ПРЕЯЖДАНЕ ,УТРЕ ЩЕ ВИ ВИДЯ И ПОКАЖА НЕЩО.
ЛЕКА НОЩ ВИХРОГОНКИ  bouquet   bouquet   bouquet

# 363
  • Мнения: 7
Рали стихчето за мен е за Добро утро и е прекрасно ,създаде ми радостно настроение и денят ми ще е хубав щом започва така!
Innjoy много нежни рамки!
КаМи вазичките са супер, как отряза бутилката - с конеца ли
Хубав ден !

# 364
  • София
  • Мнения: 42
Да рязана е с връв, която задължително трябва да  е памучна и после да не реже се налага с шкурка  да се заглади, а и не винаги става и зависи от дебелината на стъклото –а този модел  са от бая дебело - аз не бих рискувала с уникална бутилка ще умра на яд ако се пукне Joy

# 365
  • Мнения: 38
Здравейте момичета кокичета  Hug Продължавате да творите красота след красота ... При мен нещата бяха малко в застой, но гледайки творбите ви, четейки стиховете ви и най вече следейки новата тема, където са подадени безброй много техники и сайтове ... музата се завърна и лека полека започвам да се събуждам от летаргичен зимен сън Simple Smile Да ви покажа последната си чиния с принтирана картинка на мастилено струен принтер на фотографска хартия и запечатана с ютия Simple Smile аааа забравих да кажа, че пръснах след запечатването имам предвид с лак за коса и като изсъхна с лак за метал и после топих във вода за да изстържа задния слой и не мръднаааааааа  Joy мнооооооооооого съм доволна. Хайде стига съм дърдорила ами да показвам чинията ...

Ето я и нея ... от тук до края

http://papia22.snimka.bg/hobby/misteriya.576743

Много целувки на всички пчелички   bouquet

# 366
  • Мнения: 0
Здравейте пчелички, Heart Eyes
Времето тук се кротна и се надявам да не избухва отново, че ми е едно такова пролетно в душата, чак лятно като ви гледкам!  bouquet
antom - Прекрасна вихрена, стихийна бутилка! Heart Eyes
val1977 - Много ми харесва свещника, сякаш ми разказва приказки от една отминала епоха!  bouquet
innjoy - Нежни рамки, чудни са! Heart Eyes
KaMu  - Страхотна вазичка за уханните зюмбюли!
zlati22 - Чиния- красота!  bouquet

Питахте ме за дъската, правена е с принтирана картинка мината с три ръце акрилен лак и обелена. Този метод на белене ми допада,защото се получава много тънко и не се нарушава целостта на картинката. Нещо като метода на Злати.Simple Smile
Ето чинийка от мен:
http://esteia.snimka.bg/hobby/hobby1.567965.22686407
http://esteia.snimka.bg/hobby/hobby1.567965

Хубава вечер!

Последна редакция: чт, 10 мар 2011, 17:35 от Sineva

# 367
  • Мнения: 38
Синева, много красива чиния, а тези големи пукнати са рисувани от теб или си ги постигнала с някое кракле ... много оригинално   bouquet

# 368
  • Мнения: 2 280
Kaми,ювазичките са чудесни..Аз не смея да режа бутилка..много взривоопасно ми се вижда Simple Smile
Злати,чинията е станала чудесна с това огнено кракле..Като ми дойде музата и аз ще се пробвам..
Синева,чинията е.........прелест..Много нежни цветове..

# 369
  • Мнения: 1
Благодаря ви, момичета за милите думи, всъщност вие сте виновни, за да се справя - от вас съм се учила   bouquet  bouquet  bouquet
KaMu, zlati22, страхотни красоти сте сътворили  Simple Smile

# 370
  • Мнения: 580
Момичета, ето нещо от мен :
http://tini.snimka.bg/hobby/dekupaj.567846 икона, има златен кант и златисто покраи снимката, но не се вижда
http://tini.snimka.bg/hobby/dekupaj.567846.22694698 пак моите принцеси
http://tini.snimka.bg/hobby/dekupaj.567846.22694697 обемно цвете
http://tini.snimka.bg/hobby/dekupaj.567846.22694696 великденски патенца
http://tini.snimka.bg/hobby/dekupaj.567846.22694696 обемно листо
http://tini.snimka.bg/hobby/dekupaj.567846.22694693 обемни цветя пак
 този път обемите ги правих с леща.  Laughing
ИИ спирам вече с тия камъни, залавям се с чинии, та да видим какви ще ги свърша  Grinning
Лек и усмихнат ден на всички!   bouquet  bouquet  bouquet

П.П. Някой ще ходи ли тия дни да си купува глина, че да купи и на мен  Embarassed , че няма от къде да взема ?

Последна редакция: пт, 11 мар 2011, 13:54 от titinka

# 371
  • Мнения: 1 267
Антом, ЧРД на щерката. да е здрава и успешна реализация й пожелавам.
Кръщавам ти бутилката Злато, любов и вино Simple Smile

Титинка, много са красиви обемите Simple Smile

Синева, чинииката е прекрасна, красив цвят на фона.

Злати, чудесно си приложила обгарянето на салфетка.

innjoy, чудесни рамки, продължавай.

Рали, страшен стихоплет си.
Има една немерена тема, само стихоплетци, страхотна е.

Бонисофия, успех на блогчето.
Кутия ми хареса много.

Никита, хареса ми кутията за лакове.

Здравкова, много е красива чинията с нарциси.
аз закачалката още не успявам да видя, само красива картина : -)

Виванова, красиви неща си направила, фаворит ми е вазата с червени рози.

от мен поднос, дъска и бутилка.
може би трябва да сложа и кракле, но ще го мисля допълнително.

https://picasaweb.google.com/DECOUPAGEfromANNE/Decoupage2011#5582801563720219122

# 372
  • Мнения: 0
ГЕНОВЕЯ,МОЯ МИЛА ФЕЯ -кутията ти е пълна душко, снощи се опитах да ти го пратя ,но уви.
ХАЙДЕ ВИХРОГОНКИ,ДЕН НА МАЙСТОРА Е ,УТРЕ ШЕ СЕ ТЪРКАЛЯМЕ ПОВЕЧКО.ОКЪПЕТЕ СЕ ,СИПЕТЕ ЧАШКА ВИНЦЕ,СЛАГАЙТЕ РОЛКИТЕ /ЗА ДА СТЕ ГОТОВИ ЗА УТРЕШНИТЕ СРЕЩИ С ПРИЯТЕЛИ/И ПОЧВАЙТЕ ДА ТВОРИТЕ.МАСКАТА ЗА ЛИЦЕ НАНЕСЕТЕ НА ДЕБЕЛО,ТА ДА ПОПИВА ДОКАТО НАНАСЯТЕ МОТИВА.
КРАЧКАТА СИ ТОПНЕТЕ ВЪВ ВОДИЧКА ,ДОКАТО НАНАСЯТЕ ПОРЕДНАТА БОИЧКА.
И НАЙ НАКРАЯ ПОКАЖЕТЕ,КАКВО СТЕ СЪТВОРИЛИ ВЕЧЕ.

# 373
  • Мнения: 1
Здравейте мили дами.Сега вече имам време да ви похваля.
АнтомБутилките са феерия от цветове и страсти .Танцуващата жена е уникална.  bouquet
Валка - не знам за каква манджа с грозде говориш newsm78 та това свещниче е достойно да краси и най изисканата романтична маса.Направила си го невероятно красиво и орнаменти и самата идея е страхотна едно голямобраво  bouquet
innjoy-рамките са невероятно нежни и пролетни . Heart Eyes
КаМи много интересни вазички.Поздравления за идеята за рязаната бутилка. smile3501
Злати много  се радвам на завръщането ти .Невероятно интересни и изпипани неща показваш. smile3501
Синева- чинията е страхотна и като идея , и като изработка . Heart Eyes
Титинка- интересни камъчета .Снимай ги и малко странично че така не се вижда никакъв обем.Моля те сподели как го правиш този обем с лещата. Heart Eyes
Ане мног ми допада този ретро стил.Имаш си свой почерк  и това е много хубаво .Изпипала си ги нещата до съвършенство. Hug
Да покажа и мойте творения
http://vivanova043.snimka.bg/hobby/esen-zima2010.545405.22697926  пряк декупаж , другарче на една бутилка която правих есента.Ето я и нея   http://vivanova043.snimka.bg/hobby/dekopaj-lqto2010.515418.21116327
http://vivanova043.snimka.bg/hobby/esen-zima2010.545405.22697818 обратен декупаж .На снимката фона малко жълтее но в действителност не е така.
http://vivanova043.snimka.bg/hobby/esen-zima2010.545405.22697813 обратен декупаж.Поръчка за Тодоров ден, съпруг на моя колежка и е страстен ловец и рибар.
Е, това е от мен .Приятна събота и неделя.Много усмивки .  love001

# 374
  • Мнения: 0
Момичета, спешно издирвам салфетка със Спайдърмен!!! Моля, ако някой има и му е излишна да ми пише на лични! Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт