ЗОНАТА и ние (здравословното хранене) - 4 тема

  • 87 377
  • 727
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 0
Здравейте на всички. Simple Smile От утре започвам по зоната. Най-голямото предимство е, че ще сме заедно с майка ми. Тя има да сваля доста повече от мен. Стискаме палци и на нас и на всички тук в зоната, които се борят да свалят излишните килограми успешно и за постоянно.
Що се отнася до калкулатора... 3 пъти си смятах мерките и 3те пъти ми вади голям брой блокове. Посъветваха ме да пробвам с 11 ии така ще карам да видим дали са ми достатъчни и дали ще смъквам. На майка ми и излязоха 13 блока. Сега ще сядаме да разпределяме какво и кога ще ядем. Пожелайте ни успех.  Rolling Eyes
А аз пожелавам бързо сваляне ииии секси тела до началото на лятото.
Успех!

# 376
  • Мнения: 0
Здравейте,само да кажа ,че под 8 блока не бива да падате ,със сигурност ,дори и да не смятате вярно ,9-10 блока си е добре и се сваля достатъчно правилно.Почвайте салатите ,таратора,сега е лесно .Менюта не пиша ,защото аз вече започнах само суровите менюта -салати ,салати ,салати ,аз има казвам бъркоч ,защото слагам всичко и си я балансирам ,само остава да ям с голямата лопата  JoyУСПЕХ Peace

# 377
  • Мнения: 0
Plami!
маслинките са ти малко - по 3 за блок, освен ако не са от мамутските Laughing

# 378
  • Мнения: 92
Аз им намалих броя заради изварата, чак после вкючих че е обезмаслена  Crazy

# 379
  • Варна
  • Мнения: 870
здравеите!!!я ми кажете дали ми е добре менюто-з-ка 1блок-1яице,3маслини и половин ябалка,обяд-2блока-56г салам,6 маслини и 2с.л варени овесени ядки.слетобед 1блок от половин ябалка 3 лешника и 28гр извара и малко канела.Защото нещо последно време баркам вав изчисленията си

# 380
  • Мнения: 1 280
Снежи, колко блока хапваш на ден? Не са ли малко ,като за до следобпдно време..?
Режима работи и аз съм много щастлива..свалям всеки ден по малко.. Hug

# 381
  • Варна
  • Мнения: 870
pinkito  за сега е това ,но до вечерта има още,за вечеря ще хапна 4 блока,и по касно ооще 2,просто днес станах по касничко и за това=Не мога да намеря една рецепта за голямо кюфте,някои да я знае newsm78

# 382
  • Мнения: 459
sneji_suni според мен блоковете са ти точни, но наистина ми се струват много малко.

Иначе аз влизам за да кажа, че след може би стотното влизане и излизане от зоната от утре се стягам и започвам сериозно. Понеже наистина съм доста смотана и правя една седмица Зона и след това две седмици хапване имам направени доста менюта, ако мога така да кажа - тоест нещата, които аз съм яла. Ако някой проявява интерес мога да ги пусна.

За протокола имам да свалям позорните 15 килограма, половината от които качих след като родих. Това е от мен, хубава вечер на всички.

# 383
  • Мнения: 1 280
О, не се тревожи...аз родих преди 15 г, свалях,качвах и до скоро и аз имах да свалям дори 17 кг!  Пустите му сладки неща..на мен там ми е слабото място... Laughing Ще ги свалиш,само бъди стриктна... Hug

# 384
  • Варна
  • Мнения: 870
кажете си мнението  за тези 2 блока-56гр салам,170мл бира,1 шепа салата ,мазнините са във салатата,това са блоковетве   bouquetна мъжа ми

# 385
  • Мнения: 7
Здравейте, от 4 дни аз и моят съпруг сме в Зоната (надявам се правилно комбинирам храните). Моите блокове за деня излязоха 9, неговите 13. Но на мен не ми стигат, може би защото кърмя все още не знам, но се чувствам  гладничка  Embarassed и за това реших да ги увелича като неговите на 13 (по-лесно смятам и храненията). Ще пиша след още 5 дни дали има резултат.
Но имам въпрос - не намерих пресния лук, чесън, магданоз, копър и др. пресни подправки как се смятат. Също така ако консумираш пектин с мед как да го броиш?
Благодаря предварително!

# 386
  • Мнения: 92
 kakalara_1 пресните лук и чесън и подправките са без ограничение, не се броят.(поне аз така разбрах)

# 387
  • Мнения: 7
plami благодаря Simple Smile и аз така си мислех, но все пак да потвърдим Simple Smile)

# 388
  • Мнения: 0
Момичета нещо май не правя както трябва. От 21 март се старая да съм с вас но ефекта е нула. Заковала съм на 79 кила и не мърдам. Протеинова нужда 8 блока/кр.т.маса 93.14х0.6 почти 8 блока. Ограничени са ми движенията /счупен прешлен/.
Започвам сериозно от днес дано постигна и аз резултат.Иначе научих много неща от вас, купиха ми книгата на Бари Сиърс, ел.везна. Може и да бъркам някъде Wink

# 389
  • Мнения: 0
 Здравейте,
много съм доволна от днешния си обед - сладолед,   Heart Eyes  ядки и пуешко филе. Добре, че няма забранени неща за похапване............ Laughing 

Sneji suni,
в повечето рецепти на Б. Сиърс мерките са закръглени - 60 гр салам. А колкото до салатата, нагласяш продуктите до общо 1 бл В- напр. 1 домат, 1 ч.ч. краставици и малко лук или 2ч.ч. марули, по 1/4 ч.ч чушки, краставици и домати и т.н.

 

Общи условия

Активация на акаунт