С Дюкан ще се вталя и тигрова рокля ще облека - 247

  • 33 397
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 731
Честит празник ,момичета !Специални поздрави за Вещи,а и всички вие -Бъдете здрави,обичани,привлекателни,успешни и много,много щастливи!И най-важното :Обичайте се !Такива ,каквито сте,защото сте неповторими и уникални!



За протокола -кг стабилни ,2 дни без вечеря или хапвам много рано,къде следобедно време и на сутринта едно и също на кантара.Е,добре е ,не се оплаквам,щото може и с пплюс да осъмна.Историята помни такива случаи. Joy

# 721
  • Мнения: 345
Бъди красива като пролетта!
Бъди нежна като вечерта!
Бъди горда от това,
че носиш името ЖЕНА !
Весел празник на всички.

# 722
  • София
  • Мнения: 301
Честит 8 март мили момичета!

Бъдете много обичани и ценени!




От мен за протокола има регистрирано минусче.  Hug
Хей, то вчера почти 2 л вода изпих и какво ли не ядох, но режимно де. Пък и ПМС-то МС-то и още всякави  пост С-та минаха  и като се комбинира с водичката и кантарчето взе, че мръдна надолце! Laughing

Хайде, много щастлив и усмихнат минусов ден на всички!
Пък аз да се отправям към бюрото по труда  Cry

# 723
  • Мнения: 914
Честит празник,мили дами! newsm51

# 724
  • Мнения: 87
Честит 8-ми март!
Много хубави и трогателни стихове и песни!  Hug Аз ще ви поздравя с една по-необичайна за случая песен, ама мноу ме кефи:  http://www.youtube.com/watch?v=nkKxGzm98AU&feature=player_detailpage

(не)Обикновена , ще намериш нещо по-добро  Hug Мерси за рецептата за целувките, аз направих един неуспешен опит с течен подсладител, но мъжът ми ги изяде, макар че се оплакваше, че били гадни (бе, гадни си бяха), ама оттогава колчем почна да разбивам белтъци за руло и той пита с надежда "сега нормални целувки ли ще правиш?"  Joy Ще взема да му направя от тези....
Аз днес ще си подновя кичурите и ще си самокупя подарък - обички съм си харесала Mr. Green


Лелеее, Малвинче, злото да те забрави! ЧРД, бъди щастлива и обичана жена!  bouquet

Последна редакция: вт, 08 мар 2011, 11:11 от Azalita

# 725
  • София
  • Мнения: 301
[Аз днес ще си подновя кичурите и ще си самокупя подарък - обички съм си харесала Mr. Green

Azalita, чудничко си го намислила. Ето това е хубаво настроение и оптимизъм!

# 726
  • Мнения: 2

ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ МОМИЧТЕ

# 727
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Здравейте!
Честит ни празник!   bouquet
Днес съм много щастлива  Mr. Green
Сутринта колегите ми ме посрещнаха с букет. Пожънах фурор със сладкиша си. Та май ще получа и поръчки за напред.   chef
Човека специално дойде и ми поднесе цветя (и това при положение, че хич не си пада по този вид празници) Но за мен винаги го прави.
За довечера съм предвидила един режимен пангасиус. Само още не съм си избрала рецепта, по която да го сготвя. Отворена съм за идеи  Simple Smile
Относно вчерашното прегрешение - днес имам малък +, но си го очаквах. И утре ще имам, щото и аз опитах от сладкиша  Joy

# 728
  • Мнения: 0
Седми ден съм, за пореден път. Това е диетата, няма друга толквоа ефективна!

Поздрави,
Лили

# 729
  • Мнения: 15
Седми ден съм, за пореден път. Това е диетата, няма друга толквоа ефективна!
Това малко ми прозвуча като оная реклама за содата, дето я пият от години и все помагала! Mr. Green
И - да! Режимът помага, ама трябва и ние да му помогнем, за да го няма това - "за пореден път"!!!

Azalita, да те предупредя само, че бая време ги пекох тия целувки. На ниски градуси, някъде около 150, на вентилатор. Направо ги забравих във фурната да се сушат и станаха карамелено кафеникави, но пък бяха вкусни! Grinning

# 730
  • Мнения: 0
Честит празник момичета! Бъдете винаги красиви и много желани. Нека мъжете ви носят на ръце и ви боготворят от сърце! newsm51

# 731
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 786
Благодаря на вси4ки за хубите пожелания за празника  bouquetМного поздрави и от мен. Аз, от в4ера съм "мама осиновителка"  на едно много мъни4ко зай4е, дето наШето ку4е доведе пред къЩата,за да си играе с бедното животин4е. Добре 4е излязох на време. Сега си го храня с биберон, и хем ми е смеШно хем ми е жал за мъни4ето,4е кой знае къде  е маминка?
 За металният вкус, вероятно са токсини, заЩото аз не подслаждам ниЩо, не ми харесват подсладени напитки и пия вси4ко натурално, но го правех и преди диетата.СладкиШ4етата дето ги правите вие, така и не ми се отдават, стават едни странни неЩа, та се отказах да се пробвам. Като стана фиданка за пример,Ще си хапвам истински сладки, но по малко,4е да не се върна на поправителна. От три дни тър4а сутрин по половин 4ас и ве4е не ми е толкова неприятен вкусът в устата. ГУШ на вси4ки жени и майки newsm51

# 732
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МАЛКИ И ГОЛЕМИ МОМИЧЕТА:) МНОГО ЩАСТЛИВИ И УСМИХНАТИ:)

айде и нова тема за такъв хубав ден:) Вещи, нешо мноооооооого секси и женствено за празника да сътвориш:)

# 733
  • Мнения: 147
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ МОМИЧЕТА. РАЗДВАЙТЕ И ПОЛУЧАВАЙТЕ ШЕПИ ОТ ЛЮБОВ


МАЛВИНА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИЛА  bouquet

# 734
  • Мнения: 1 731


айде и нова тема за такъв хубав ден:) Вещи, нешо мноооооооого секси и женствено за празника да сътвориш:)

Първомартенско,осмомартенско и пролетно  Joy Joy
Мене ме напира МС-то яко.Направо съм като разглобена на 2 през кръста.Ще трябва да пия хапче следобеда ,че незнам иначе как ще изкарам банкета. ooooh! Е,това е да си жена.Няма празник,няма делник,като те замъчат женските проблеми ,свят да ти се завие. newsm78
Малвина,честит рожден ден!

Общи условия

Активация на акаунт