Баба Марта на дечицата върза на ръчицата мартенички чудни.

  • 71 251
  • 730
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 398
Честит празник на всички дечица и на тези, които са запазили детското в себе си

# 601
  • Мнения: 434
Честит празник на децата!!! Да са ни живи и здрави!

Ели, ние бяхме в Борисовата, но в по-дивия й край, откъм руското посолство  Rolling Eyes

# 602
  • Варна
  • Мнения: 365
Честит празник!

Ние не сме приети. от 28 до 20-а резерва сме, тоест-никакъв шанс. Радвам се за тези които са ги приели, дай Боже и Габи някой ден да я приемат, за да е сред деца. Много ми е мъчно че трябва кажи речи да живее с една баба и една прабаба. Днес даже не я видях, даже забравих, че е първи юни Sad Да живее работата  Crazy
Утро, направо ти съчувствам, но съдейки по себе си тийнеджърите стават поносими към 18-20 години, тоест когато не са вече тийнейджъри. И не че не те разбира дъщеря ти, просто не иска...дано по-леко да приемаш нещата и да имате повече хубави моменти, а без караници не може  Rolling Eyes

# 603
  • Мнения: 297
Добро утро
и после ви чакам тук
Относно децата ни,времето различно и децата различни  Whistling По рано влизат в пубертет,все нервни и незадоволени,защото колкото му по даваш,то толкова повече иска......Да сме живи и здрави и дано ни издържат нервите да си ги отгледаме  Crazy
Лек и успешен ден на всички   bouquet

# 604
  • Мнения: 8 606
Диди, страхотно място Heart Eyes!

Да ви се оплача: Алито е в някакъв период- всяка сутрин плаче като тръгвам за работа, а като се прибера започва да ме целува(преди дори не ме отразяваше), въобще не дава да мръдна без нея! Този плач, особенно сутрин направо ме срива психически Cry, но се надявам скоро да отмине !

# 605
  • Мнения: 8 969
Вита, и ние сме така. Откакто тръгна на ясла , още повече се е лепнала за мен и никой друг не признава. Сутрин още не си е отворила очите и пита къде ще ходим. Аз направо не смея да й кажа, че отиваме на ясла. Но в един момент все трябва да го обявя и почва един рев.... Ужасно е стресиращо да си започваш деня по този начин. Дано да отшуми скоро този период!  Praynig

Елеее, какво стана с вас? Оздравяхте ли?

# 606
  • София
  • Мнения: 70
Вита, и Никол е така ....дори сега я подготвям, че ще ходи при баба и дядо и ще ходят на море и тя "Йеееееееее" и веднага се обръща и казва "Ти додиш?"

Утро, лекуваме се вкъщи още..... Уж е по-добре, пие сиропи, капим капки...и така....довечера сме на контролен за ушите, че й бяха зачервени и туй то......Надявам се понеделник да я на градина вече, че иначе трябва да си взимам болничен. Сега работя от вкъщи, но намекнаха, че ако и другата седмица трябва да я гледам ще трябва да си пусна болничен  #Cussing out

# 607
  • софия
  • Мнения: 118
ние сме с т. #2gunfireвикнаха ме от яслата. Twisted Evil Praynig

# 608
  • Мнения: 8 606
Ели, Утро явно е някакъв период, дано отшуми скоро  Praynig! Итересното е че аз ходя на работа от 1-2г, а Алекс сега започна да плаче. И аз обяснявам всяка сутрин,че мама трябва да работи ,защото така има парички за бонбони, ама ефект няма ooooh!.

Микроелена, да оздравява бързо сладура fingerscrossed!

# 609
  • Мнения: 162
И на Дани в последно врене не му се ходи на ясла. Аз си мисля, че му е омръзнало вече. Ако не ходи няколко дни казва, че иска на ясла и няколко дни няма проблем.
Иначе се оправя В сряда ходихме пак на лекар, че ни избиха едни пъпчици, а и чух, че имало скарлатина в яслата. Нашето не е и слава богу, било афтозен стоматит, демек яфтите в устата и по нервните окончания преминавали до крайниците  #Crazy и отита бил в следствие на мехурче (от същия стоматит) в ушния канал....Все повече ми звуи като Др. Хаус тая наша педиатърка. Та нямаме Т 2 дни и започна и да яде човечето! Дано се е разминало вече  Praynig
Дано се размине и на другите болнички!

# 610
  • софия
  • Мнения: 118
от вчера с 38,4 а днес не е дигал повече от 37 Hug, дано сме за 2-3 дни само така. педи каза че е с леко зачервено гърло и засега само парацетамол и зиртек. Praynig

# 611
  • София
  • Мнения: 218
Привет от нас!!!
Аз бях болна тези дни, много тежко го изкарах грипа. Веднага щом ме хвана, почнах да давам на Крис осцилукокциум, с надеждата да го подмине, но уви.... Sad На първи юни го водих на зоопарка, много му хареса на детето, пак ще ходим по нататък. И щом се прибрахме и той легна да спи, се почна кашлица, казва "Гълото боииии", и рев. Уж го закрепих, но от вчера пак започна да кашля, и то веднага станало ларингит. Щом ми го каза докторката грабнах детето, и сега сме на село. Този път ще пробвам алтернативно лечение. Само на въздух без АБ. Пък дано стане. Нощес спахме на отворен прозорец, и той ме събуди към 5ч. леден, явно се е отвил.  Rolling Eyes И аз взех болничен вчера, хубавото е, че по график съм само един ден на работа, и се надявам да не ощетявам много колегите.
И Криси много ме е заобичал напоследък. Онази сутрин даже плакал за мен. Гушка ме, казва ми, че ме обича. Иначе като ходим някъде хич не ме слуша. От сега го подготвям септември за градината, иска да ходи, сигурна съм, че ще му хареса.  Sunglasses

# 612
  • Мнения: 22
Здравейте!
От доста време само чета, но за писане нямам какво.
Рая си ходи с кеф на ясла- спи, яде, играе... Всеки ден много ми я хвалят- колко е послушна. А щом излезе от там и се почва една... май си наваксва с белите и инатите
Сега я гледа свеки, че нещо се е поразболяла и реши да не я пускам няколко дни- педка каза, че е явно неизлекувана напълно от предишните сополи и сега опитваме с антибиотик- дано до вторник да е пак сред деца
Приети сме на градина- сега ходи в моята ясла, а от септември ще е в моята градина. Много ми е странно, как определени места в сградите си ги спомням след толкова години и ми е едно носталгично...
Иначе още не говори, още сме с папмерс. Макар че откакто тръгна на ясла сама взе да се събува да сяда на гърнето. Но още и пампите са пълни, така че не е дошъл момента. Но имам надежда, защото желанието за гърне си е нейно, значи ще стане работата.

Пожелавам на всички бързо да оздравяват, за да имат сили за много летни игри!

# 613
  • Мнения: 8 969
Здр
В яслата вчера следобед бяха останали едва 5 деца като отидох да взема Симона. Някакъв вирус с повръщане ги е налегнал. Много се притесних и съм на тръни. Дано ни се размине!  Praynig
Иначе едното детенце и с варицела се е оказало.  Rolling Eyes Та направо съм в ужас какво ще става с тази наша ясла. Едно, че не сме боледували вкъщи и второ порде лято сигурно е кошмар да си болен от шарка.
Като споменахте болничен - аз да взема да си остана тая седмица вкъщи малко да си почина и да си видя детето.  Crazy Пък и докато отмине заразата с повръщането. А за варицелата то е ясно, че няма как да се спрем няколко седмици. Ще я караме на късмет! Детенцето е момченце и е от новите. Надявам се, е понеже Симона не контактува много с него риска е минимален. Стига да не се изпоразболеят и останалите....  Rolling Eyes

Симона е извънредно непослушна напоследък. И като се добави непослушанието и на каката.... направо не мога да ви опиша какви нерви ме гонят. Най-много се притеснявам да не би да се излъжат надеждите ми, че все пак Симона като поотрасне още малко ще стане по-сговорчива....

# 614
  • Бургас
  • Мнения: 2 150
Привет момичета Hug
Признавам си рядко ви чета Embarassed напоследък.
Дано всички дечица са здравички и да слушкат Praynig.
Утро чета за трудностите ти с тинейджърката, все едно си писала за моя син и отношението му към стаята му(не го карам много само да си подрежа и почиства поне малко стаята) за отношението брат-сестра да не говорим. Има някаква непоносимост, но тя е отстрана на малката към брат и, а той като не му се учи така му се иска да се занимава с нея да си играе все едно тя е кукла, нооо то маймунчето като се разпищи и става лудница. Добре, че не работя, че не знам как бих се оправяла Crazy. Снощи например имахме един час спорове поставяне на условия и прочие само и само да отиде днес с приятел на Царево при баба му. Обаче аз се наложих и стана на мойто все още успявам да се налагам, нооо до кога.....
Иначе хубавото при нас е, че сме приети в желаната от мен градинка и сега нескромно да си призная, че чакам с нетърпение да дойде септември и малката да тръгне на градинка. Ще бъде обаче много трудна мисия, тя не се е делила от мен...
1-ви юни го изкарахме с Т, незнайно от какво я вдигна - гърди чисти, гърло също никакви симптоми. Два дни изкарахме с Т 38.7 - 38 минахме само с Ефералган свещички и сироп. Изписаха ни и Имуномикс за укрепване на организма. Подозирам, че са тръгнали кътниците за момента сме с 16 зъба.
С говоренето сме зле. Повтаряме думички, но много малко говори и само аз си я разбирам. Изречения не прави дори и прости от две думички. Мучи и показва като иска нещо.
Много дълго стана ама така е като се вясвам от дъжд на вятър Embarassed.

Общи условия

Активация на акаунт