Баба Марта на дечицата върза на ръчицата мартенички чудни.

  • 71 314
  • 730
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 440
Майче, по-честичко да пишеш  Hug Браво, че сте успели да й сложите свещички, Момчил ги избутва, колкото и навътре да му ги натикам  Tired

Много болни ,ей, бързо оздравяване   Hug

алекса, стискам палци алтернативното лечение да подейства!!

# 616
  • Мнения: 297
Айде и ние в групата на болните #Cussing out #2gunfire от  нощта сме с Т отдеве я мерих 38,9 давам й Нурофен и дано мине,че ми писна вече. Twisted Evil
На другите бързо оздравяване  Praynig Hug

# 617
  • София
  • Мнения: 70
Аз да се отчета, че сме добре вече....
Няма сополи, не кашля....вчера спряхме капките за уши и сиропите.... само в носа ще капим още ден-два... Утре е на детска, аз на работа и ще се моля да не се разболява вече  Praynig
Остава да пие само противоалергичния сироп....ииииии забравих да попитам педка Изопренозин-а колко време да го пие  Embarassed newsm78
Ами засега сме така.....Цунки и гушки от нас  Hug Heart Eyes

# 618
  • софия
  • Мнения: 118
ние утре сме на ясла.тази Т за два дни незнам откъде ни тръшна .вече сме ОК. Peace

# 619
  • Мнения: 297
Ние сме с 39 Т,сваля,качва и така..дано изкараме що годе добре нощта и утре ще му мислим.Спокойна нощ от мен и успешна седмица   bouquet

# 620
  • Мнения: 297
за мое съжаление сме с гнойна ангина и сме на Аугментин,все още се чудя това откъде се взе.Кво стана не знам,ама напоследък все нещо прихващаме  ooooh! Основно с едни и същи деца играем,пък те не боледуват така....Както и да е,дано да е за последно че ми писна  #Cussing out
Лека нощ и бързо оздравяване на другите малчугани  Heart Eyes Hug

# 621
  • София
  • Мнения: 167
диди, дано леко да я изкара. имаше един бабешки лек за гнойна ангина - компрес с пресечено домашно прясно мляко, издърпва гнойта. на сестра ми много й помага.

и не е нужно да са в контакт с болни деца, за да се разболеят. особено гнойната ангина, от малкото, което съм чела за хомеопатията, казват, че е израз на вътрешен психологически проблем.

а на пощадката съм убедена, особен ов този сезон, че повечето деца не са съвсем здрави. онзи ден Ида си играе с някакво момиченце и чувам разговора "аз съм болна. имам хрема и температура и кашлям." зачудих се дали да я оставя да си играе с въпросното хлапе, но реших, че вече достатъчно са си играли заедно и ако ще се разболява вече го е пипнала вируса, така че ги оставих да играят.
а наше приятелче, ноемврйче и то, онзи ден се бяхме разбрали да се видим за 1 юни, но се разминахме, Ида проспа срещата, и ми беше много криво ,защото не сме се виждали отдавна с тях, но вчера се чухме с майка му и каза, че е с варицела и добре, че не сме се видяли. иначе сега и ние щяхме да сме под карантина  ooooh! а хлапето не ходи на градина, само у дома и на площадката, няма други контакти, така че ще да е от площадката.  Crossing Arms

лека вечер на всички, болничките утре да са по-добре  Hug

# 622
  • софия
  • Мнения: 118
за гнойна ангина много помага на една кърпичка се разтила белтък разбит на сняг и поръсен с пудра захар.така престоява на гърлото през нощта и на другия ден е ОК.изпитана е няколко пъти тази рецепта. Peace

# 623
  • София
  • Мнения: 70
за гнойна ангина много помага на една кърпичка се разтила белтък разбит на сняг и поръсен с пудра захар.така престоява на гърлото през нощта и на другия ден е ОК.изпитана е няколко пъти тази рецепта. Peace
Това за белтъка и аз съм го чувала, но мисля, че беше сварен белтък  newsm78 А може и аз да не съм разбрала правилно ....

# 624
  • Мнения: 297
Опитваа се и мен да тръшне май,боли ме гърлото и ми е червено,но със ставането го намазах със сода,дано се размине Tired Р рева като магаре през нощта и вече не издържам  Crazy Сега си гледа книжките от поредицата с вестниците на Дисни  Heart Eyes Айде ще се включа пак когато мога,чао и лек ден   bouquet
Да ви пусна едно кафенце все пак  Party и нещо освежаващо

# 625
  • Мнения: 8 713
Всички болнички бързо да оздравяват! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 626
  • На топло...
  • Мнения: 584
Поздрави от нас и стиснати палци за болните!  Hug
 
Малко се позагубихме, но сме добре иначе.

# 627
  • Мнения: 916
Здравей, народе  Hug

Чинно ви изчетох и останах с впечатлението, че всички сте се изпонатръшкали. И ние, като дойдохме в България, се тръшнахме, но сега, слава Богу, сме добре. Тук до нашите име една докторка от която съм много доволна, вече за втори път ни вдига на крака.

Вчера се прибрахме от Свищов.Приключих вече с изпитите, остана ми само дипломната работа да направя и точка. Изучих се засега  Mr. Green

Остават ни 5 дена тук и можем да се видим със здравите дечица и по-свободните майки  Mr. Green След това се прибираме за седмица и после тръгваме на море за седмица в Гърция... Толкоз отпуск получи мъжът ми.

# 628
  • Мнения: 8 995
Привет!
Болничките да оздравяват!
Аз, както споделих на предната страница, си останах вкъщи за три дни, за да се размине заразата с повръщането. Уж се размина. Днес вече сме на ясла, аз съответно - на работа - да си почина малко. Така съм отвикнала да се занимавам по цял ден със Симона, че тия три дни ми се видяха дооста дълги....  Embarassed
Едно от децата миналата седмица се оказа, че е с варицела. Та да видим дали ще ни се размине и това.  Thinking Дано! Че сигурно е ужас посред лято да си с шарка...  Praynig

За дните, в които се задържахме вкъщи, ходихме по гащи без памперс без проблем. В яслата обаче мойта хубавица още не са започнали да я слагат на гърне. Кво чакат - не знам и аз. Днес за пореден път им обясних, че искам да я слагат на гърне. Дано ме послушат вече!  Crossing Arms

Айде лек ден от мен!

Аз май сама си пиша вече тук...
Вместо да пусна нов пост след предния си, ще направя редакция :
Абе вашите деца слушат ли? Моля ви да ми отговорите на този въпрос! Вече започвам да губя надежда със Симона. Айде с кака й се вижда, че отървах края, ама поне малкото да слуша, бе. Значи толкоз е криво туй мойто дете.... Ми то нямам грам спокойствие вкъщи. Все за нещо се сърди, много обича да реве, докато не й се скарам и дори да я напляскам не млъква. Направо вече се съмвнявам да не би да й харесва да й се карам. С абсолютно нищо не се заиграва и не се занимава. А вкъщи от играчки няма къде да си мръднеш крака. Дали в това нее проблема. Ама къде да ги сложа. Като ми писне и като й изнеса играчките да една да видим дали няма да й липсват.... Ми те за кво са й? Само място заемат. Вашите деца така ли са или моято е уникално непослушно, палаво, диво и т.н.  Все се надявах, че като пораства и ще поулегне и ще се кротне, ама на... Не, абсолютно изгубих всякаква надежда.... Явно тъй ще е...

Последна редакция: пт, 10 юни 2011, 10:54 от utro77

# 629
  • Мнения: 297
За малко да си отида ей момичета  smile3518 smile3518 в какъв ад бях попаднала нямам думи.Както знаете прихванах от Радостче,обаче днес ново двайсет 40,30Т и няма сваляне 5 часа и отидох на бърза помощ и ми биха инжекция и вече съм по-добре,свалих я засега,да видим таянощ как ще изкарам,но беше страшно,все едно бях в някъв филм  TiredАйде ще пиша пак когато мога   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт