Баба Марта на дечицата върза на ръчицата мартенички чудни.

  • 71 088
  • 730
  •   1
Отговори
# 180
  • Бургас
  • Мнения: 130
Чесито на всички именници! Много здраве и късмет!

# 181
  • София
  • Мнения: 3 789
Ехоооооо! Здравейте, сладурани! Heart Eyes Hug
Честит Имен Ден на празнуващите днес! Да сте живи и здрави!
Гледам, че има още буболечки с памперс- Алекс е без пампа от лятото, доскоро слагах нощно време, ама все сух и накрая го хвърлях сух и обезобразен от многократната употреба Mr. Green Laughing
За бабите- обръща се към тях с "бабо", иначе когато говори за някоя от тях ги назовава по име " Баба Саше", "Баба Оля" ......знае имената на леля, чичо, вуйна, вуйчо....накратко- на цялата рода. Кой има куче, кой има котка- и техните имена знае  Mr. Green ами контактно е детето, като майка си Joy Иначе за обръщение по име съм против, а за "мамо"-сването - още по-против! Naughty Crossing Arms Майката е една и тя остава такава за цял живот.  Naughty Heart Eyes Няма сила на Земята, която може да я замени, затова аз лично смятам, че "мамо" може да се каже само на една и точка! Crossing Arms Това е същото като вземат някои да се мамо-сват на свекървите си...Лелееее, ами аз няма да мога да си пречупя езика да й кава така. За мен майката е една и тя е Светица! Толкоз! Crossing Arms

От снощи сме с две принцеси вкъщи- Алекс и братовчедка й. Вчера спонтанно реших да я взема у нас, защото днес родителите й имат ангажимент. Та снощи беше голяма веселба - играха, скачаха преди банята голи по спалнята, после ги вкарах в банята двечките заедно, къпаха се, поливаха си, миха си зъбките, бяха толкова сладки и забавни, малки буболечета. Разликата им е годинка и половина и се разбират добре. Само дето Алекс го раздава малко егоист- нищо не дава, всичко си е нейно и си го иска, а Рия е миличка и нали е по-голямка, отстъпва на малката мишка Heart Eyes Blush Толкова са сладки двечките. Одеве влчзохме в двора на ДГ пред блока - близо 2 часа си играха- пясъчник, катруяки, къщичка, тичаха, криха се......голяма веселба.

Аз излизам малко на шопинг-терапия, докато малките бамбини спят- да си купя малко козметика, че с това гримиране всеки ден- някои неща започнаха да попривършват Tired

# 182
  • На топло...
  • Мнения: 584
Страшни последици от това земетресение... Ужас!

Не мога да си намеря място, акълът ми не го побира просто.

# 183
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Нана, така е, за съжаление  Cry  Като чета за бедствието или гледам/слушам репортаж, сякаш не става въпрос за нещо реално, а за реклама на поредния холивудски филм за Апокалипсиса. Уви, това не е сън или поредния касов зрелищен филм, а самата действителност... Милите хора!

Стефче също е без памперс от лятото, бяхме махнали успешно и нощния, но изведнъж започна да се напишква страшно много вечер и пак го върнахме. Сега като свърши пакета, няма да взимаме повече, защото й се случва да се напишка максимум 2-3 пъти в месеца, явно мина периода, дано този път си остане така.

Много са пораснали дечицата, радвам се на всички снимки, които пускате във Фейсбук Hug

# 184
  • Мнения: 22
Нана, и на мен от вчера все това земетресение ми е в главата. Горките хора. Не ми се мисли при нашето калпаво строителство какво би се случило, ако не дай боже и нас ни сполети подобно бедствие.
За памперса, Влади все още е. Откакто тръгна на ясла има голям напредък - сяда на тоалетната и пишка всяка сутрин там. Вечер съм толкова изморена, че направо ме мързи да го слагам и той си пишка в памперса. Сутрин понякога памперът му е сух, понякога препълнен (както при Ида).
За бабите - майка ми още като се роди големият ми син с гордост каза, че вече е Баба (въпреки че беше доста млада, а и сега е младолика, поддържана и добре изглеждаща жена). А да не ви разправям как се разтапя от умиление Влади като и вика по скайп :"Бабооооо!"

# 185
  • Мнения: 34
Дани, честит празник на момъка! Да си носи със здраве името!   bouquet

По темата за бабите - не подлежи на обсъждане че са баби.  Mr. Green

Диди и Борко почти не говори.  Crazy Всичко успява да обясни без думи  Mr. Green

За рисуване и дума не може да става. Аз и не очаквам друго като знам колко съм способна в тази област  hahaha ooooh!

# 186
  • Мнения: 280
Честит празник н аименниците! Здраве и много къесмет!

С тея земетресения, цунамита и т.н.....незнам докъде ще е докараме......към разрушение  върви светът....

Нашите баби са мн щастливи да им казваме така, изобщо и не си представям да им казва "мамо"  #2gunfire Иначе на хора, който не сме в роднински отношения казва на име, според мен така е по- добре, не всеки да е "леля", "чичо", "кака"....

Ушичките и ние ги пробихме миналата година на Благовещение, но доста си поплакахме, едва ли я е боляло толкова, но явно се стресна от пистолета. Пробива и ги позната козметичка, не сме имали проблеми с дърпането.....даже се фукаше с тях Simple Smile

Памперса го махнахме мн лесно и бързо, даже сама си казва кога има пиш и ако/без да я подсещам/, а отскоро и сама сваля панталонките, разкопчава бодито и сяда на гърнето  Mr. Green
Нощтният не съм се мъчила да го махам, нека да се постопли още малко и тогава Simple Smile

Мишле и Рая от повече от месец някъде е на вълна "мойто" "не давам"...говорих, обяснявах.....започнах да не обръщам внимание....нищо не помага....сега уж по ярдко се сеща, но......определено е на принципа "мойто си е мойто, чуждото и то мойто!"  ooooh! Дано скоро отмине тоя период  Whistling
Ели Дано се разминете леко!  Hug

# 187
  • Мнения: 49
Здравейте момичета!Преди малко се прибрахме от разходка в зоопарка,беше прекрасно,слънчево и много вълнуващо за Реничка.Радвам се че всички се включихте по въпросите за памперса,сега поне съм по спокойна- не сме само ние с памперс Mr. GreenИ едно малко пояснение аз съм Мони,а Реничка е мойта бебка smile3503
За бабите ,какво да ви кажа ,тя Рени попринцип  може да казва баба,но специално към тех не се обръща така поради простата причина ,че е страшен инат и отказва да комуникира с нас говорейки прдпочита да жестикулира. smile3515Започва да ме хваща яд понеже аз съм проговорила на 10 месеца , а тя е почти на три и не си прави труда,но важното е че няма проблем просто тя не желае.
За свекитата ,може и да ви прозвучи странно ,но аз и казвам ''мамо''няма как ,семеството на мъжът ми много държи на това ,но да ви кажа не е чак толкова лошо вече свикнах, а пък и се разбираме с нея Grinning
За ушичките ,пробихме ги когато беше на седем месца,не плака и стана много по-бързо,според мен по-малка е по добре понеже още не разбира.
За рисунките ,аз мога да рисувам незнам на кой ще се метне ,ноза сега освен драсканици не прави нищо по различно Simple Smile

чАО И МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ НА ВСИчКИ newsm51

# 188
  • София
  • Мнения: 70
..Преди малко се прибрахме от разходка в зоопарка,беше прекрасно,слънчево и много вълнуващо за Реничка..
Peace И ние днес бяхме там (вчера също, де Wink ) ....Но днес беше егати тъпканака - ужасТ просто..... Вчера беше по-спокойно и по-добре Wink А преди Зоопарка ходихме до Камбаните - Ники подивя от кеф да бие камбаните, а аз останах без ръца да я вдигам  Rolling Eyes

Мен ме боли адски гърба Sad Вчера се събудих с болка, явно нещо съм се повредила..... Днес уж съм по-добре, но продължава да ме боли зверски.....

# 189
  • Мнения: 432
Ели, другия път като ходите до Камбаните да драснеш едно ЛС - ми ний до тях живеем  Hug  Hug  Hug
Зоологическата съм я замислила да я посещаваме през седмицата, иначе е мноого пълно, а кто се стопли времето - съвсем.

# 190
  • София
  • Мнения: 70
Ели, другия път като ходите до Камбаните да драснеш едно ЛС - ми ний до тях живеем  Hug  Hug  Hug
Зоологическата съм я замислила да я посещаваме през седмицата, иначе е мноого пълно, а кто се стопли времето - съвсем.
Peace не знаех, Диде, но другия път ще се обадя...... А ние пък живеем до Зоологическата  Laughing Laughing Laughing

# 191
  • София
  • Мнения: 167
и ние днес се бяхме запътили къмм зоо-то, но в последния момент се отказахме и отидохме в борисовата, че малко късничко тръгнахме и много юяхме да оокъснеем, а от както Ида си е у дома гледам да има режим, така ни е по-леко и на двете.
в борисовата беше ФУУУЛ! Ида си подивя на воля, поскача на батута, люля се на люки, катери се по пързалките ... и наблюдавайки я си мислех колко много е порастнала  ooooh! последно като играхме така по-сериозно на плоюадка беше началото на есента и все още подтичвах след нея да я пазя да не направи нещо необмислено и да не вземе да падне от някъде, а днес съвсем сама и си игра, само я наблюдавахме и бях много спокойна, че няма да тръгне да прескача там, където не трябва. как си минава времето, как си растат децата без да се усетим  Whistling
малкия и той зяпкаше през цялото време  Shocked

# 192
  • София
  • Мнения: 70
и ние днес се бяхме запътили къмм зоо-то, но в последния момент се отказахме и отидохме в борисовата
Grinning Аз много исках в Борисовата днес, опитах се, но останалата част на компанията бяха единодушни и пак се разминахме ...... Wink

# 193
  • Мнения: 432
Ели, другия път като ходите до Камбаните да драснеш едно ЛС - ми ний до тях живеем  Hug  Hug  Hug
Зоологическата съм я замислила да я посещаваме през седмицата, иначе е мноого пълно, а кто се стопли времето - съвсем.
Peace не знаех, Диде, но другия път ще се обадя...... А ние пък живеем до Зоологическата  Laughing Laughing Laughing

еее,супер! другия път ще ти се обадя (но май ще е през седмицата, а ти ходиш на работа, нали?)

# 194
  • Мнения: 297
Добро утро
Наистина и аз тия дни като сме все навън и гледам как Радостче порасна и това си е  ooooh! малко се натъжавам,че все по малко време ще ми остава за нея,но....кво да се прави,да расте и да е здравичка.Навъдили сме едни сополи  Whistling и няма махане...
Днес също ще сме навън почти целия ден,ще се приберем да спинкаме и пак да играе.
Лек ден на всички и успешна работна седмица   bouquet
За душата нещо

Общи условия

Активация на акаунт