Баба Марта на дечицата върза на ръчицата мартенички чудни.

  • 71 086
  • 730
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 297
Айде честит ви празник на всички именници със здраве да си носят именцата!

# 496
  • Бургас
  • Мнения: 130
Честито на всички именници!

# 497
  • Мнения: 280
Ммммм........Голям застой......Я, бързо всички на отчет  Hug

# 498
  • софия
  • Мнения: 118
ние събираме документи за градината .дано тази седмица се запишем и да не сме пропуснали нещо в документациите и формалностите.

# 499
  • Мнения: 398
Ммммм........Голям застой......Я, бързо всички на отчет  Hug


Отчитам се веднага smile3519 да няма санкции после  Joy
Стягам багажи, че утре заминаваме в Кипър при зълвата.Да стискате палци да е хубаво времето, че да си топнем дупетата в морето.Анита вече няма търпение и постоянно разказва как "Ще се чипи Нинита на мойето"  Joy и ще се качи на мойета. И така  Hug

# 500
  • Варна
  • Мнения: 78
Здравейте, и аз на отчет.

Първо да почерпя за това, че вчера остарях с още една година:





Иначе сме добре, само дето бебока вчера ми изкара акъла. Той от малък много си търка очите особено като е сънен, затова все му слагам ръкавици. Та така де, снощи уж се нахрани, започна да се унася и го оставих в креватчето. После отидох да се разправям с батко му и го забравих. По едно време го чувам, че мънка нещо и казах на баща му да иде да го погледне. Той каза, че всичко е ок, само дето си бил махнал ръкавичката. и точно в този момент чуваме неистов плач, както никога до сега. Отидох при него, гушнах го, той се поуспокои. И в този момент гледам цялото му око плувнало в кръв. Направо откачих, за нула време се стегнахме с баткото и беж до болницата - добре, че във Варна има спешен очен кабинет. Слава богу по пътя кръвта спря и Ясен се успокои и заспа. При прегледа се оказа, че съвсем леко си е одрал вътрешността на клепача и че окото въобще не е засегнато, ама аз още не мога да се съвзема.   Sad

# 501
  • Мнения: 280
Добро утро!


Стрега Честит рожден ден/ на патерици! Да си жива и здрава, да те радват, слушат и обичат мъжете ти!
Неприятно изживяване сте имали, но поне е било малкия Дявол.  Praynig

Ели Приятна почивка! Дано се цопнете и в моренцето  Hug

Елена Късмет с документацията  Peace

Днес имаме слънце и отиваме да се възползваме....докато не се е скрило  Crossing Arms

# 502
  • Мнения: 8 937
strega , Честит рожден ден / на патерици/! Много здраве и радост ти желая, и да те слушат малките!   bouquet
Това с оченцето - ужас..... Дано вече сте добре!  Praynig

При нас нищо ново - освен, че Симона започна да става по-крокта през деня. Дано вече е към края си този неприятен период на бебешко отрицание и непослушение. През нощта обаче продължава със стреса - събужда се и плаче неукротимо. Видях се в чудо и се обадих на педиатърката - тя ме успокои, че се случва често покрай тръгването на ясла и ни препоръча някакво леко успокоителбно сиропче преди нощния сън. Слава Богу, има ефект и снощи не плака!  Praynig Ще го пием седмица, да видим после как ще е ....

Ели, приятно изкарване в Кипър. За море не знам, но дано да е малко по-пролетно от тук времето....

# 503
  • Мнения: 297
Да мина да ви почерпя с кафенце за хубав ден Целувки от нас!  Hug

# 504
  • Мнения: 8 937
Диди, мерси за кафенцето!
То май само аз, ти и Светлето останахме в темата....  Rolling Eyes

Да ви разкажа как снощи моето кърмаче спа с биберон.   Shocked Rolling Eyes  Никога не е ползвала, но сега в яслата едното дете е с биберон. Снощи си игра с едно бебенце-кукла с биберон и по едно време като се затръшка да съм й намерила нейния. Помни кучето  Mr. Green - подмятат се вкъщи два броя чисто новички, за игра съм й ги оставила. Дадох й го като предполагах, че ще се позанимава за няколко минути и толкова. Обаче каза, че щяла да спи с него.  Rolling Eyes   Викам си - да бе, да... тя като заспи, много ще се сети за биберона. Обаче се сети още на първото събуждане и дори пропусна сукането. Лапна биберона и заспа. Аз й го дадох, само мир да има, че последните седмици с нощните  й и стерии не сме спали. На няколко пъти през нощта си го търсеше. Естествено, само за по някоя минута го ползваше. Чак в 6ч. се сети да суче. И сега съм в шок. Макар, че се наблюдаваше известна полза.... Нямам намерение да я приучавам към биберон на тази възраст... После и от него да я отбивам!!!  Crazy  То срамота!  Crazy

# 505
  • Мнения: 77
Вале, много закъснях, ама по-добре късно отколкото никога-Да е жива и здрава РАя, много щастливо детство да има и много радост да ви носи!
Стрега, ЧРД с малко закъснение!Много здраве и любов!

Ели, приятна почивка и хубаво временце!
Елена, бързо да набавите документите!
Ние чакаме класирането и от септември ще ни взимат живи и здрави, ако сме класирани.Но вероятно още след класирането ще се наложи да подам документите.
Не пиша, защото съм с две момчета вече.Племеникът е у нас на гости вече от около 10 дни и у нас е много весело.Пълна лудница, но вече започнах да свиквам. От време на време ми се опъват нервите, но си викам трябва да си търпелива. Grinning Хем си играят хубаво, хем се карат и плачат за играчки. Те като близнаци, с разлика във възрастта 3 месеца.Нашият дава всичко, но братовчедът му граби от ръцете щом вземе нещо. Митака вече дърпа здраво и отстоява, че и повтаря думи на английски.Вчера взели някаква играчка, единият дърпа на едната страна и вика маааай, другият дърпа на другата и отговаря пак маааай. Майка ми и тя е тук, но никой не иска тя да го облича или преспива или храни....Митето преди даваше, излизаше с нея на разходка, но сега вероятно ревнува.Та това е от нас!Хубав ден!Вече слънцето се задава!

# 506
  • Мнения: 297
айде сладки сънища и утре ви чакам на кафенцее Hug

# 507
  • Мнения: 432
Ето ни и нас  bowuu
Ние сме извън София, в сандански (на "почивка")  hahaha което си е едно лудо тичане по цял ден след пуберчето....поне баща му го записа днес на ДГ, от септември е ученик, да видим  Thinking моля се да му хареса!!!
иначе Майчето расте, хапва пюрета, кашички, кърмим се. аз си правя процедури на гърдите и кръста тук и към 24.05 трябва да сме си в софия. 

# 508
  • софия
  • Мнения: 118
вече сме на градина.приеха ни документите без проблеми. Hug Peace Hug

# 509
  • София
  • Мнения: 70
вече сме на градина.приеха ни документите без проблеми. Hug Peace Hug

И ние, и ние  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт