"Системата минус 60" - тема №21

  • 39 993
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Стеле, честит рожден ден!  newsm67  ura nbirthday

# 721
  • Мнения: 3
СТЕЛЕЕЕЕЕЕ!!!!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! ДА СИ ВСЕ ТАКА УСМИХНАТА  smile3521, ПОЗИТИВНА  smile3502, КРАСИВА  newsm19 И ВСЕ ПО-СЛАБА  Hands Clap!!! МНОГО ЛЮБОВ  luvbed, ЩАСТИЕ  family, ЗДРАВЕ  newsm39 И ТАКВОЗ........  hahaha Joy smile3533 ТИ СИ ЗНАЕШ!!!

МЛЯС-МЛЯС, ТОРТИ И ШАМПУАНСКО, ХИХИХИХХИХИ!!!  newsm59 nbirthday newsm67   Gift   party023   cook  newsm38   party041  Tada   party002  Gift   ura  dance  dazzler1   bigdance2   Party Time  Tada   mrstraetz  Wine Glass  Drunk  cheers

# 722
  • Мнения: X
Момичета имам предложение, но не за тази а за другата седмица - какво ще кажете за малък пикник в Южния парк  - не в блъсканицата по централните алеи, а така на горе има едни полянки - та да пием по чаша вино, а може и мезе да си донесем Simple Smile. Но другата събота, че тази ме няма Simple Smile. Ако е хубаво времето!

Супер идейно! Аз съм за, разбира се!!!  Grinning
И аз тази събота няма да мога, излязоха ми ангажименти.
А какво тичане му ударих днес из парка, моят син нещо се разсополиви и го спрях от детска за ден-два, та излязохме с колелото. Леле, не мога да го стигна, трамбовах половината парк в тръс след него, че той се научи да кара колело без помощни и е като торпедо. А е малък да се движи толкова бързо, лятото ще стане на 4. Crazy За награда минах през магазина да напазарувам и се прибрах с торба и шише вода в едната ръка и колело в другата с прикачено дете за колелото. Crazy Направо се разглобих, то това колкото 2 фитнеса ми се видя... Похапнах си грах, нямах сили даже салата да си направя.
Само утре да не съм на минус!  Crossing Arms

# 723
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мацки, аз съм в София от 2ри до 10ти април. Много ще се радвам да се видим!  Hug

Намерих си едни страхотен спортен център близо до нас. От събота тръгвам на Зумба и Фатбърнинг йога.  Sunglasses

# 724
  • Мнения: X
Мацки, аз съм в София от 2ри до 10ти април. Много ще се радвам да се видим!  Hug

Намерих си едни страхотен спортен център близо до нас. От събота тръгвам на Зумба и Фатбърнинг йога.  Sunglasses


Ооо, супер! И за виждането, и за фитнеса!  newsm10
Значи, правим си една голяма обща среща другият уикенд!  Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 3
Аз също съм ЗА!! С 4 ръце и 18 крака!! Обичам системни срещи, обичам да се запознавам с нови системки, абе изобщо ..ОБИЧАМ Я СИСТЕМАТА!!!! Тралалала!!!

Нощни очи - а ти бъдеш ли възможна точно на 2,04/събота/ или как..? Много искам да те видяяяя  Hug, ааа, от миналата година си ми залипсвала  Cry

# 726
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Предпочитам да не е на 2ри или на 10ти, защото тогава ще пътувам.
Но ако ти е невъзможно друг ден, освен втори, може да измислим нещо. Принципно, ако тръгнем рано сутринта ще мога следобед или привечер да цъфна на срещичка. Само да предупредя, че ще съм аз + 3 броя (две деца и брат). Ще сме в Дружба. Не знам къде си правите срещите по принцип, но няма да се разсърдя, ако е някъде наблизо. (май станах вече много нахална с изискванията си  hahaha Joy)

# 727
  • Мнения: 0
Ех, как ви завиждам само за срещите.Да се снимате, за да може поне да погледаме.От много кратко време съм в този форум, но ви чувствам като част от моето семейство.Минах през ада на многото диети, много глад и лишения и точно в момента, в който загубих вяра в себе си и във всичко попаднах тук.Няма нищо случайно.Дори не съм казала на никой за системата, защото станах вече за смях.Два пъти смъквам по около 30 кг,но с глад и след това пак ги качвам(по време на бременност)За мен предизвикателството е не само да отслабна, но и да ги задържа след това.Извинете за лиричното отклонение, но днес ми е едно сдухано.Имам - 100 гр. тази сутрин и вече закръглих на 2 смъкнати кг.

# 728
  • Мнения: 462
Здравейте, момичета !

Мога ли и аз да се присъединя към вашата компания?
Трябва ли непременно да имам цифров кантар или може и с по-обикновен?
Сега ще си прочета по-обстоятелствено информацията и от утре съм сериозна !!!

# 729
  • Мнения: X
Нощни очи, те децата тогава са в пролетна ваканция 10 дни, та купонът и при мен е пълен - и аз ще се нося с 2 теминатора с мен, ако се виждаме на открито. То май всички ще сме така, училищата и детските ще почиват... Ако искате, можем да направим срещата на 3 април, неделя, в някой парк, ако е хубаво времето? Май Борисовата градина е горе-долу най-удобно място за всички, можем там да се видим, на кафетата покрай Ариана?


Мира, на точното място си!  Hug Hug Hug
Горе главата, няма да униваш!

# 730
  • Враца
  • Мнения: 2 374
аз нещо хич не съм на кеф
от около 5 седмици започнах да се връщом към системата, вярно, имам прегрешения, но не са кой знае какви, а и спортувам 3 пъти седмично, но досега не мърдам...
нито на кг, нито на обиколки.
преди година, когато започнах, свалях около 1 кг на 10 дни, а сега- нищо, защо ли? newsm78

# 731
  • Варна
  • Мнения: 141

Честит рожден ден, Стеле!

Хубави емоции!

# 732
  • Мнения: 1
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СТЕЛИ, ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ИНАТ ДА ПОСТИГЛЕШ ЦЕЛИТЕ СИ!

Не съм на вашата система, лутам се в момента.Имам въпрос към Жаси - за колко време постигна този впечатляващ резултат?Поздравявам те!

Желая ви успех, може и аз да се включа, но това ядене на всичко сутрин ми е много странно  да не кажа - страшно.

Приятна вечер на всички!  bouquet

# 733
  • Мнения: 4
Сноуи аз лично се тегля на най обикновен кантар,не мисля че има значение  Hug

# 734
  • Мнения: 62
Стеле, честит рожден ден, пожелавам ти само хубави моменти и все така напред със системата!!  bouquet

helena , защо ти е странно? какво закусваш по принцип? (питам, защото аз винаги закусвам редовно, още преди да почн Системата, и сега продължавам да си ям каквото съм закусвала и преди - така го няма подтискащото чувство, че си на диета  Peace)

Общи условия

Активация на акаунт