90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №135

  • 42 387
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 372
Страхотно!  newsm80

# 16
  • Мнения: 3
Здравейте!
Не съм писала досега при вас. Имам 3-ма познати, които постигнаха завидни резултати с тази диета, та реших и аз да пробвам. Вече ми е 6-ти ден. Имам доста за сваляне. За 4дни кантара показа -3кг, но днес като се премерих за 5дни -2кг. Тоест съм върнала един кг, а бях на белтъчини вчера. Може ли някой да ми отговори дали е нормално моето положение?

# 17
  • Мнения: 4 447
Две четворки завършени, 5 кг по-малко. Разбира се, стартирам с много, та затова е така.
Къдравата, 20 см от талия, чудесно ! Поздравления за резултатите!
Хубав ден, момичета!
ronic,   bouquet

# 18
  • Мнения: 2 590
ronic, благодаря за темата  bouquet

# 19
  • Мнения: 206
Благодаря на ronic за темата   bouquet

m9m9 - нормално е теглото ти в момента да е плаващо Peace

# 20
  • Мнения: 3
ronic,благодаря!  bouquet
m9m9 и на мен ми е 6-ти ден.-2,5 кг,но не се тегля всеки ден.Нямам достатъчно опит,но доколкото черпя такъв от момичетата,които са отдавна тук при всеки е строго индивидуално.Явно зависи от метаболизма,възрастта и килограмите.

# 21
  • Мнения: 2 413
Вместо запис - момичета, от всичко най-много ми тежи да не пия вода по време на хранене и 30 минути минимум след това. Аз пия много вода и това ме измъчва. А иначе, още нямам резултат при килограмите, но продължавам Sad.

# 22
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 242
С голям срам признавам, че маалко поомазах нещата. Положителното в лошата новина е, че поне няма (+) а си стои един знак за равенство в килограмите. Надявам се да има раздвижване след водният ден, който е на 13,04.

Благодаря за темата и много минуси на всички!

# 23
  • Мнения: 34
здравейте момичета Stop
аз след първият воден ден съм -9 кг и -10см от талия и ханш ! от студентските години не сам отслабвала толкова  newsm53 така че момичета НАПРЕД  с вдигната глава целувки на всички

# 24
  • Мнения: 0
Zlatanaбраво на теб!Аз имам въпросче.Днес ми е плодов ден,за обяд може ли да ям плод+сурови бадеми?И пиенето на кафе/без захар естествено/ помага ли за по бързото отслабване.Успешен ден!

# 25
  • Мнения: 206
Мис Каприз - мисля, че най-добре първо да хапнеш плода и след половин час изяж ядките.
За кафето знам, че не е хубаво да го пиеш непосредствено преди, по време на и след ядене, поне разстояние от 1 час, защото пречи за усвояването и храносмилането на полезните вещества и храната.

# 26
  • Мнения: 0
Мерси за отговора,аз кафето го пия сутрин към 9 часа,закусвам в 10,обяд 13 часа.Значи съм на вярната посока.

# 27
  • Мнения: 3
Zlatana,поздрави!Темпото ти е страхотно!

# 28
  • Мнения: 7
Аз малко се оплецках на последния воден вчера - огладнях и ми стана лошо, сигурно от многото вода и си хапнах малко белтъчини и салата, поне да е режимно от днес Embarassed За съжаление приключих третия цикъл само с един колебаещ се все още килограм. Не успях да си постигна желаната форма, но здраве да е. Може да е от възрастта - 46, или от менопаузата... Имам още една последна четворка и минавам на разделно за следващите три месеца. После пак тук, режимът е чудесен.
На всички фиданки - отслабващ ден и страхотни резултати!!  Hug

# 29
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Аз на третата четворка ги оплесках нещата и от днес започвам с нови сили.

Общи условия

Активация на акаунт