Добър имплантолог?

  • 218 988
  • 239
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 182
Здравейте.
Искам да попитам за добър имплантоног в Бургас и региона .
И ако някой е слагал импланти all on 4 ,бих била много благодарна за мнения.
Благодаря

# 181
  • Мнения: 66
Здравейте! Предстои ми поставяне на зъбни импланти. Моля да ми кажете добър имплантолог в Пловдив. Спешно се интересувам! Благодаря!

Не само в Пловдив, а и в цяла България едни от най-добрите имплантолози, е Венцеслав Станков. Магьосник е.
Някой тук бил ли е при него? Как оценяте процедурата и имали ли сте проблеми с имплантите?

# 182
  • Мнения: 572
Denta Consult / Дента Консулт в състав Асен Маринов баща и син, Антоанета Маринова - безапелационни мошеници. Искат и получават професионални услуги, но не ги плащат. Дължат хиляди на работили за тях хора, които никога не са имали намерение да платят. Но взимат 50 лв за 'Добър ден' и да отпратят пациент  с думите "Еми плащам заплати".

Коментират пациентите си с 3ти лица!!, нарушавайки всяка професионална етика и наказателния кодекс с излагане на поверителни лични данни от състоянието  на доверилите им се.

Като клиент на клиниката с приятелско доверие седнал на стола - имаше много работа за другите зъболекари след тяхната "работа". Лошо поставени импланти, нефелни мостове, недоправени кариеси.. Да беше 1 грешка, ама са няколко и са със становище от независим стоматолог.

Самата клиника - снимки. А вътре същото като във всяка друга клиника, но са с най-високите цени! и далеч не най - конкурентните зъболекари.

В клиниката на д-р Нури веднага се усеща класите отгоре - отношение, професионализъм, няма върнат пациент, цени адекватни за професията без това 100% оскъпяване. Превъзходство от всяка гледна точка, което разчита на професионализъм, а не на снимки....
Само в Дента Консулт очакват едвали не един пациент да плати дивидентите на алчния собственик.

Накара целия си екип сам да си пише отзиви.. за да запазят работата си.

Няма как сами да си дават оценка - това е работата на /не/доволните от досега си клиенти и наивни хора, които са отделили от времето, образованието и услугите си за долнокачествени хора и треторазрядни зъболекари като Асен Маринов и Антоанета Маринова от Дента Консулт!
Здравейте, пиша Ви във връзка със поставяне на зъбни импланти. Прочетох мнението Ви в една от темите че сте посетили Нури дент, та въпроса ми е дали сте поставяли импланти там, доволни ли сте, всичко на ред ли беше. Понеже ми препоръчаха тази клиника и бих искала да чуя още едно мнение.
Много ви благодаря!

# 183
  • Мнения: 29
Имплантите средно около 10 години ли имат живот или повече?

Имплантите издържат по няколко десетки години. Всичко е индивидуално и зависи от неща като поддържане на добра хигиена, дали пушите, дали използвате конци и интердентални четки за зъби и т.н. Ако сте на 45-50г. и си сложите имплант, то той може и да изкара доживот. Но ако сте млад човек на 30г. напримерно, това няма как да стане.

# 184
  • Мнения: 4 250
Според това, което четох към 10-тата година се появява проблем на хора, които не са много млади (разклащат се, инфекции (неясно защо)) и ходиш на корекции при имплантолога. Т.е няма вечно нещо.

# 185
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Според това, което четох към 10-тата година се появява проблем на хора, които не са много млади (разклащат се, инфекции (неясно защо)) и ходиш на корекции при имплантолога. Т.е няма вечно нещо.
Това означава, че догодина трябва да получа проблем. Не съм много млада. На 46 съм.
Но засега няма индикации за проблем. Зъбът имплант е все още като мой, здрав зъб. Силно се надявам никога да нямам проблем!

# 186
  • Мнения: 4 250
Дано да нямате проблем никога!Въпрос на организъм и имунна система е явно.Аз лично много се чудих за един зъб и на този етап реших, че като поостарея ще слагам импланти.

# 187
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Двата ми моста ги сложих и подновявам на около десетилетие, още в тийн възраст първия, малко по-късно втория.
Тогава за импланти не бях и чувала.
Ако сега загубя зъб, бих си сложила имплант, вместо да съсипвам съседни зъби за мост с пиленето. Мостовете за мен са просто решение, но не най-доброто. Проверено с времето.

# 188
  • Мнения: 4 250
При мен единият зъб е за корона, който е съсед и решението с мост е ок.Ако обаче не сработи след 10 г ще помисля във вашата посока.Доколкото разбрах обаче трябва да търся хирург имплантолог

# 189
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Имплантолозите са специалистите, за имплантати.
Мостовете влияят зле на венците. Не съм умряла, имам от над 30 години. Но винаги там в района венците не са перфектни. Когато почиствам зъбен камък, там боли доста.

# 190
  • Мнения: 762
Здравейте.
Искам да попитам за добър имплантоног в Бургас и региона .
И ако някой е слагал импланти all on 4 ,бих била много благодарна за мнения.
Благодаря
Здравей, all on 6 направих на горна челюст в Бургас. Питай каквото те интересува.

# 191
  • Мнения: 3 488
Здравей, all on 6 направих на горна челюст в Бургас. Питай каквото те интересува.

Имала сте изцяло или частично обеззъбена челюст?

# 192
  • Мнения: 126
Дайте отзиви за добър имплантолог....имам нужда от кост и имплант на 7ми зъб под синуса

# 193
  • Мнения: 1 746
Дайте отзиви за добър имплантолог....имам нужда от кост и имплант на 7ми зъб под синуса
Гайс

# 194
  • Мнения: 762
Здравей, all on 6 направих на горна челюст в Бургас. Питай каквото те интересува.

Имала сте изцяло или частично обеззъбена челюст?
Частично обезъбена, извадихме каквото беше останало.

Общи условия

Активация на акаунт