той я пребива, а никой не се меси

  • 20 722
  • 457
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 120
Темата се развива, ние си пишем, но биячът продължава да бие жена си и все още никой не се меси.

Последна редакция: вт, 17 май 2011, 22:37 от miss piggy

# 451
  • Мнения: 326
Темата се развива, вие си пишем, но биячът продължава да бие жена си и все още никой не се меси.


 Ами хайде де, какво чакаш, намеси се ти.

# 452
  • Мнения: 3 659
Как така ще се месим, тя жената си го е заслужила  #Crazy

# 453
  • Мнения: 326
 Щом е така недейте да се месите. 30 страници едно и също, от пусто в празно преливате.

# 454
  • София
  • Мнения: 1 120
Темата се развива, вие си пишем, но биячът продължава да бие жена си и все още никой не се меси.


 Ами хайде де, какво чакаш, намеси се ти.

Бях допуснала грешка.
Имах предвид, че ние пишем, оня бие.

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Ами, да ти кажа- можеш да поговориш с жената или с нейни роднини. Друго не можеш да направиш, нито ти, нито други хора от форума.   smile3515

# 456
  • София
  • Мнения: 1 120
На мен и на другите пишещи не ни е работа да се месим в семейни конфликти.
Би трябвало полицията да прави нещо.
Викали са ги по време на побоя.
А те чакат да отмине.
Най-много, ако жертвата подаде жалба, да я регистрират.

# 457
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Къде и какво да регистрират? Докато самата жена не се вземе в ръце, никой не може да и помогне!
От опит ти казвам - моя близка вкара съпруга си в психодиспансер, защото, според нея не било нормално да я пребива редовно. Направи го по мое настояване, именно зашото и аз се побърквах наблюдавайки ги. Дойдоха полицаи, той лежа в психото 1 месец и комисия от 5 човека решиха, че е нормален. Пуснаха го, а нещата за нея продължават по същия начин, докато не я убие.
Единствено ЖЕРТВАТА може да се оплаче някъде, а ако е непълнолетна или не-здрава психически това може да го направи неин близък/настойник.
Това гласи закона и реалността!

Общи условия

Активация на акаунт