Новото ''МАЙ-ско'' човече в корема на мама е вече!

  • 33 174
  • 662
  •   1
Отговори
# 660
  • Sofia
  • Мнения: 3 484
Аз мисля, че ако няма проблем да стигна до работа с кола, значи няма проблем да отида и до морето. Друг е въпроса, че тъй като имам много малко опит извънградско шофиране, бих се въздържала, ако трябва аз да шофирам.

Мен вече почват да ме дразнят всякакви миризми. Например олиото против стрии, което ползвам вече 10 дни, вчера ми се стори с много силен аромат, дрехите ми миришат ужасно силно на прах за пране и омекотител. Вие имате ли такива проблеми?

И за болничните щях да ви пиша - на една колежка и бяха казали, че трябва да лежи 2 дни в болница, за да имат основание да и издадат. Не съм наясно това от лекаря ли зависи или не. Мисля, ако всичко е наред да не ползвам.




Ох, и на мен като простирам ми е неприятно от аромата Shocked Относно олиото - взех си на мама дона и няма никакъм аромат,но не е много икономично Twisted Evil

# 661
  • Мнения: 0
Дами, имам въпрос. Ще се радвам, ако се включите с мнения и съвети.
Много ми се пътува през почивните дни. Разстоянието е около 400 км. Вариантите са да карам кола или да хвана автобус. Кой е по-добрия? Или е най-добре да си кротувам в къщи? Може ли да повлияе зле на бебето пътуването?
Благодаря предварително!  Hug

Шофирах, докато родя- дето се вика и нищо ми нямаше. То друсане , дупки и т.н...но мисля, че трябва да се съобразиш с това как на теб ще ти е по- комфортно. Приятна екскурзия Simple Smile

# 662
  • Мнения: 0
Благодаря за отговорите!   bouquet   bouquet   bouquet  Hug
Май ще си кротувам в къщи без героизъм.... Ако ще си живея живота "нормално" трябва да не пътувам... Няма пътища без дупки, а вирусите в автобусите са много сериозен аргумент. Следователно автобусите са изключени...Сигурно и ще смърди на какво ли не /може някой да е ял чесън, друг да пръдне/. И наистина, ако съм с колата и се случи нещо непредвидено /например да спукам гума/ здраво ще го закърша  Laughing Има да махам, докато спре някой доброволец...  Confused Тя док за гумата едва ли ще ми помогне  Wink, а за случване на други неща хич не ми се мисли!  Peace Замисля ли се за проблеми и ще ме втресат паниките Confused  Искам ей така да я виждам от време на време и да ми казва как всичко е ок  Praynig Praynig Praynig
elliee само с вагинален ехограф са ме преглеждали. Първия път видяхме точица, втория преглед беше за сърдечната дейност. При втория преглед ми измериха кръвното и теглото. Сигурно е трябвало и да си говорим разни неща, но обикновено съм толкова гипсирана преди преглед, че беше "от вратата на УЗ" и после изпадах в еуфория - сълзи от щастие и почти никакви разговори... Hug
За билките - безвредни са само шипка и липа  Peace

Чувала съм, че шипката запича.

Общи условия

Активация на акаунт