"За теб, приятелю" - втора част

  • 14 492
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте дами!  Hug Ние с моята още неродена мома, решихме да купим и ние книжка. Днес обиколих 2 големи столични книжарници, както и Славейков, но за жалост никъде не успяхме да намерим "Патиланско царство". Ако някой има инфо къде да я намеря, моля да пише Simple Smile И в интернет книжарниците я няма.. Sad

Привет, миналата година я купих от една от големите вериги. На издателство ПАН е. Оказа се, че в къщи я имаме три пъти, ако не успееш да намериш, мога да я подаря. Само ако не я намериш, не искам да ти взимам идеята.  Hug Пробвай в издателството, може да я имат в наличност.

# 16
  • Мнения: 42
Мерси shar!
Намерих книжката която исках, днес отивам да я купя Simple Smile)
 Hug  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 17 300
Включваме се с баткото  Peace
Сега ще му възложа да избере няколко заглавия и да ги поръча онлайн, после - в пощата и директно до дома (така ни е най-удобно с бебето наоколо).

Буца ми заседна в гърлото, ужас, голямо ревящо магаре съм станала  Tired

# 18
  • Мнения: 775
И ние с младежа ще се включим и ще изпратим директно до Добрич. Сега го няма, но утре ще му разкажа и вярвам ще участва и ще изберем заедно книги.
Ох, направо всичко ми настръхна.

# 19
  • Мнения: 2 466
Я каква прекрасна инициатива! Peace
Утре като се събуди детето ще му разкажа и познавайки си детето знам,че веднага ще се запали по идеята.
Браво,за инициятивата!  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз бих се включила, даже съм сигурна, че и приятели ще навия.
Нямам детенце, но това не прави желанието ми по-малко. Даже ако имате нужда от помощ при събирането и изпращането на книгите ще се радвам да помогна. Пишете ми на ЛС  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 13 206
Не знам в кое дънце на душата ми бръкна с това...
Цялото ми гърло беше стегнато докато 8 г. ми дъщеря четеше на глас първия постинг  Confused
Ще купим и ще изпратим книги!  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 17 300
Иво много се въодушеви, още повече, че има книги с автограф от теб, Юлка, почитател е и знае какво е книгата ти да е с посвещение.
Взехме няколко книги, но честно казано, запецнахме при надписването - не сме особено добри  Embarassed
Помогнете със съвети и идеи, как адресирате книжките си?

# 23
  • у дома
  • Мнения: 7 146
И ние ще се включим,по всяка вероятност ще изпратим направо в Добрич.
Работила съм няколко години в подобен дом и съм на мнение,че и да се дублират книжките не е страшно-просто две деца ще могат да четат едновременно една и съща книжка  Hug

Василиса,пусни линк към темата и тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=602526.90

Последна редакция: нд, 11 сеп 2011, 16:27 от svetlaem

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз ще купя книжки за по- големите, ще подберем с дъщеря ми подходящи заглавия. Peace

# 25
  • Мнения: 15 035
Чудесна инициатива! Ще се включа с удоволствие! Това с посвещението малко ще ме затрудни, но ще измисля нещо все пак!

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Непременно!

Не се притеснявайте за посвещението, може и да е нещо съвсем кратичко, даже "С обич от леля...." Или "от твоя пряител Гошко", примерно. И едната добра дума топли сърцето.  Heart Eyes
Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 6 094
Непременно ще се включим.

# 28
  • Мнения: 0
Мерси shar!
Намерих книжката която исках, днес отивам да я купя Simple Smile)
 Hug  bouquet

Хехе, супер!

Аз още се чудя, какво да избера!

# 29
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Прекрасна инициатива  bouquet!
В сряда към Добрич ще отпътува книжка и от нас.

Общи условия

Активация на акаунт