Личният ви живот

  • 7 733
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 655
А някоя дава ли на мъжа си да чете какво пише тя по форумите?

В този форум няма да разбере, понякога му превеждам. В Англ. форум пишем двамата от 1 акаунт, но дооооста рядко. Нямаме тооолкова свободно време за форуми.  Wink

# 16
  • Мнения: 1 210
Съпругът ми няма нужда от позволения. Ако се чувства майка, да чете каквото му е необходимо.

# 17
  • Мнения: 2 134
Имам си личен живот. Само мой. И не допускам никого в него без покана.
+1  PeaceПо-точно не мога да го формулирам.

# 18
  • Мнения: 2 199
А някоя дава ли на мъжа си да чете какво пише тя по форумите?

Това пък защо? Все едно да го пусна да слуша какво си говорим на женско парти Mr. Green

Стана ми интересно, защото останах 'с впечатление от няколко теми, че някои жени нямат никакви тайни от мъжете си. Та след като нямат тайни ми стана интересно дали им дават да четат и всичко написано от тях. Нямам в предвид да крият че пишат някъде in нетното пространство.

# 19
  • Мнения: 2 927
Милият, от мъж досега не ме е ревнувал, но от форума - да, много. И ме наказва, като отказва да прочете дори неща, които касаят и двама ни и искам да споделя с него - чисто практични.  Grinning

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 744
А някоя дава ли на мъжа си да чете какво пише тя по форумите?

Това пък защо? Все едно да го пусна да слуша какво си говорим на женско парти Mr. Green

Стана ми интересно, защото останах 'с впечатление от няколко теми, че някои жени нямат никакви тайни от мъжете си.
Сами са си виновни  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 3 408
Имам строго лично пространство до което мъжът ми няма достъп.

# 22
  • Мнения: 239
Ние работим доста и двамата и нямаме търпение да се видим след работно време  Heart Eyes

Събота и неделя, сме неразделни.
Мъжа ми ходи с мен по магазините, кино, дори и на фризьор, лекар.
Много перипетии имахме докато се събрахме и сега не мога да го отделя от мен.   loveuuu

 newsm10

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Интересна темичка  Wink

Не, личният ми живот не се изчерпва само със семейството и семейните приятели.
Не ми "се налага", но искам и имам нужда да общувам с мой си кръг от хора, различен от семейния такъв. Това не винаги се приема добре, но с времето успях да си го извоювам. Имам нужда от мое време, сама или с мои хора. Това е. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 214
Имам си личен живот, както и той свой.
За мен по-скоро би било изключение нечий живот да е свързан само и единствено със семейството, отколкото обратното.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Странни са ми и хора, които нямат свои приятели ... всичките са общи, семейни и т.н.
Излизат винаги заедно с половинките си, няма мъжки/женски вечери и т.н. Няма лошо, разбира се, щом това ги прави щастливи. Мен би ме задушавало.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Общите приятели и споделянето на забавленията, проблемите и т.н. не означава липса на личен живот.
Личният живот е въпрос на преживяване, не на самостоятелна активност извън някаква връзка.

И докато вие не разбирате хора, които обичат да споделят времето си със своя партньор, аз не разбирам защо личният живот се ограничава до разбирането за ходене на кафе с приятелки или пиенето на бира с момчетата?!
Значи хора, които имат общи приятели, ходят на театър, кино, заведения и прочее заедно, са някакви нещастници, лишени от личен живот, така ли? А докато се забавляват, макар и придружени от партньора си, това какво е? Не е ли личен живот? При това положение, личният живот се изчерпва с времето в тоалетната, щото през другото време ние почти изцяло сме с други хора. И няма значение кои са тези хора.

За протокола - имам много лично ПРОСТРАНСТВО, както и лични ИНТЕРЕСИ, които не споделям и не натрапвам на партньора си. Но ако той реши да ме придружава на места, на които обикновено не е с мен, аз пак бих изживяла тези моменти като лични, защото са част от мен самата.

Не смятам за личен живот посещенията при козметичката си, да речем, където не бих приела ничия компания. Laughing

# 27
  • Мнения: 3 214
Ами, Клонка, то зависи и кой какво разбира под личен живот. За мен той не е свързан с кафето, нито пък за мъжа ми е свързан с бирата. Давам пример - той обича да ходи за риба, аз не. Той отива с хора, които споделят същото хоби. Аз обичам да чета, той не. Аз чета и коментирам прочетеното с хора, които споделят моя интерес.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, именно де!
Ако мъжът ти си е вкъщи, а ти си четеш, значи ли, че нямаш личен живот, щото той в тоя момент е наоколо, а ти не си извън семейното гнездо? За да се зачита, трабва ли да си вземеш книжката и вместо в леглото, докато мъжът ти си подремва, да идеш да четеш на някоя пейка в парка?
Или пък, ако решиш да идеш на риба с мъжа си, то това би ли било опропастяване на неговия личен живот?

Точно това ми е идеята - не е нужно личният живот да се свързва само и единствено с някакво изживяване, което изключва партньора.
Това е лично преживяване - сам или с партньора - няма значение.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

И докато вие не разбирате хора, които обичат да споделят времето си със своя партньор, аз не разбирам защо личният живот се ограничава до разбирането за ходене на кафе с приятелки или пиенето на бира с момчетата?!

Значи хора, които имат общи приятели, ходят на театър, кино, заведения и прочее заедно, са някакви нещастници, лишени от личен живот, така ли?

Просто дадох пример за нещо конкретно, на всеки нормално мислещ човек би следвало да е ясно, че личният живот, личното пространство и т.н. са много повече от това  Wink

Аз не разбирам това двама души да са непрекъснато заедно и да нямат свой кръг от хора Peace Дали обичат или не да споделят времето си с партньора е нещо различно!

Не видях някой да говори за "нещастници"  Thinking Laughing


Точно това ми е идеята - не е нужно личният живот да се свързва само и единствено с някакво изживяване, което изключва партньора.


Да, така е Wink

Общи условия

Активация на акаунт