Елегантна рокля с тънка презрамка ще облече всяка Дюканка-255

  • 40 972
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Basel
  • Мнения: 65
Момичета,в чужбина с какво замествате изварата?

# 661
  • София :(
  • Мнения: 215
                     Добра ви вечер  Hug
               ice, хубаво е, че се чувстваш по-добре, но въпреки всичко, не пречи да се консултираш, здравето е най-важното нещо  Peace
               maikinatati, а бе има недостатъци калкулаторчето, ама сигурно е вярно, защото златната среда е 0,035 л на килограм тегло, при това само за да функционира нормално организма, а по време на диета...
               Mira 1919, нали се боря да им обера парите..., ама и 11-те часа не помагат, освен да ги дебна с пушката на входа...  newsm78 А пък в дни като днешния... направо се радвам, че в къщи поне няма деца  ooooh! Ооо, благополучно завръщане на половинката  Peace
               skarlet71, Божеее, а колежката ме гони с чашата, пък аз нямам време да я видя даже, камо ли чай да пия... Добре поне, че шишето с водата ми е под ръка.
               TheNMaster, прати насам някой спаринг партньор  hahaha
               bi_bi, май, май още веднъж трябва да прочетеш първа страничка  Wink Започни с 5 ударни, не мисля че има смисъл от повече, после 5 ПЗ, ако си избереш схема 5/5 или както ти се харесва. В П дните лук, морковче, корнишонче... са позволени като подправки, т.е. в малки количества. А гофретата може да е и солена - с мус от риба тон - консерва в собствен сос и извара, с подправки - разкошотия..., или пък пък с яйчен пастет - настъргано варено яйце, извара и ако ти е много гъсто - малко кисело мляко, подправки и воала. Не зная защо, но аз триците сладки ги ям само когато bigbaba3 донесе от нейните изкушения на среща...
               isache, най-безобидния метод, а май и най-ефикасния, е да капваш солена водичка в нослето, другите, които знам не са много приятни, въпреки че действат безотказно. Бързо да се оправя малчо и ти покрай него  Hug
               ArhMih, отивам да се правя на морж, че съвети раздавам, ама... Пък с тия 170 глави сополиви и бухащи на работа и моят нос нещо се разтече...
               миле-на, о, адашче  Heart Eyes Hug
               ragdoll, те чаршафите обикновено са полезни  Wink А в твоя случай май ползата ще е да извадя най-сетне новия тиган  Crossing Arms Сама си го казала
Странното е, че като дебелея, знам каква е причината а обикновено мога и да предвидя какви ще са пораженията на кантара. Защо тогава не мога да имам такава логика при слабеенето? Защо при всекидневния ритуал с меренето винаги ТРЯБВА да констатирам някое минусче? Все пак човешкото тяло не е часовников механизъм, няма универсална формула за постоянно интервално намаляване на теглото, а причините за задържане/качване на 1-2 килца са десетки.
Защо тогава се тормозиш сама? Научи се да мислиш позитивно и не казвай, че е невъзможно  Naughty
              MariDi, все повече си мисля, че и ти си за кривите огледала, както и още две - три познати нам и любими муцунки, но... да не си разваляме дослука.
              tatianka, ха, ти пък от къде извря?  Hug
              Хайде пак да напомня
          Софийска среща в събота, 15.10 от 13 часа в Дивака на Гладстон
              И да раздавам козинките, че... утре пак на работа... Поне шеф няма да има, но с нея или без нея работата си е работа...



                      Лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 12 окт 2011, 22:47 от mimensita

# 662
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
ragdoll, мисля, че твърде много мислиш. Прекалено се притесняваш. Недей, бъди по-спокойна. Прияло ти се сладко - хапнала си - майната му. Тялото си знае. Режимен е бил сладкиша, не си налетяла на шоколад. Спокойно!!! Ако не беше го хапнала вероятно през нощта щеше да станеш и "ометеш" нещо нережимно  Rolling Eyes
Относно кантара - както ти е по-лесно на теб. Аз се тегля всеки ден, но то ми стана навик. А и не се вживяхах толкова много от плюсовете, защото знаех, че после ще има минуси. Просто е - режимът действа. Дори да е малко по-бавно - пак се сваля. А и си признавам, че не съм била особено стриктна относно въглехидратите. Дори по време на втора фаза си позволявах като готвя супа да слагам фиде - пълнозърнесто, но все пак слагах. Виж, сладко не съм яла, но то е защото не ми се ядеше. Ако ми се хапваше щях да хапна - малко, колкото да се залъжа и да не налетя после на много.
Ще успееш, но наистина бъди не толкова вглъбена само в тези мисли  Hug

Само да уточня - това, което съм правела аз по време на спазване на втора и трета фаза си беше лично мое решение. Нека не се подлъгват новите, а да си решават сами как да постъпват!

# 663
  • Мнения: 144
Аз не разбрах, но ти се притесняваш, че сваляш още ли?  newsm78

Ами и аз не знам притеснявам ли се или не. От една страна е много по-добре да свалям, отколкото да качвам , но от друга страна като свалям ребрата ми съвсем започват да се виждат. Единственото място , на което имам нужда да свалям е корема , но уви , от там нищо не пада повече. Също така , ако видя някакво покачване се стягам и съм по-стриктна отколкото трябва , а така ми минават едни грешни мисли.....но и тях ще преборя ! Относно кантара и аз като повечето се тегля всеки ден. Даже си имам ритуал сутрин , който спазвам в една и съща последователност. Ставам - тоалетна - кантар - трици - чай. Докато бях във втора се мерех със сантиметъра през два-три дена , а сега само два-три пъти в месеца.

За хремата - сетих се , че преди няколко години една видна русенска педиатърка ми беше казала , че ако някой измисли ефективен лек срещу хрема щял да получи Нобелова награда  Simple Smile

# 664
  • София :(
  • Мнения: 215
                   Добро утро  Hug
               Какво ще кажете да пием по кафе..., защото аз една си отварям очите.

      

               Тази сутрин Кантарев се държи като полудял, сигурно и него го е освиткало пълнолуДието  hahaha
                    Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug Hug Hug

# 665
  • Мнения: 0
Добро утро!
                  Добро утро  Hug
 Тази сутрин Кантарев се държи като полудял, сигурно и него го е освиткало пълнолуДието  hahaha
                

И моя #Cussing out Качвам се, едни резултати, ходя до ВЦ, после още по големи #2gunfire Мъжо вика "Много въздух си глътнала в банята" hahaha Вчера ме обхвяна пълнолуДието и ядох като за световно. Е, вярно че режимни работи, но пък много Embarassed Много, мтного, ама режимни. Режимни, режимни, но пък много...Тъй биха казали две познати баби от Комиците Joy Сега ще бъда на пост и молитва, белким стопя половината килограм, дет си го трупнах за един ден от лакомия естествено. Веднъж на високосна ме обхваща голям, неконтролеруем апетит и се чудя какво става Thinking

# 666
  • Мнения: 146
Добро утро!

Мимс,  Hug , аз чета темата и контролирам да не се отпускате. Mr. Green

Хубав ден!

# 667
  • Мнения: 70
Добро утро и от мен!Вече втори ден съм без кантар, нещо ми се повреди и сега не знам накъде съм.Направо ужас и това МЦ вече седми ден - не иска да си ходи и това е писна ми вече.Оплаках ви се нъбързо  EmbarassedИначе успешен ден на всички и по една  Hug от мен!

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Добро утро Hug
Да пием кафе наистина, много рано това училище де, що не мислят за майките поспаланки, тези хора.
Днес си имам минусче 300грама пак, добре ми тръгна от сутринта. Ама какво ще хапвам днес не знам. Вчера всички имали апетит, а аз едни мини количества изядох, ама пусто не ми се гледаше храна вечерта и минах с 200гр, пуешко филе, вместо планувания омлет. Днес кекса и млякото са ясни, за после ще си изпека 2-3 бутчета в плик, а към 19ч, смятам да врътна омлета все пак. Това ще е менюто, на мен яйцата винаги ми действат зле, покачването е задължително на другия ден, а и ми става едно тежко, ама трябва да се хапва.
tatianka, злато, наблюдавай ни, вади и тигани, ако не слушаме. Важното е да знаем, че си с нас Hug
Мимс, накъде е полудяването на кантарев, ако е надолу,  удари му една целувка, абе и нагоре да показва, пак го погали, че да не се сърди и утре.
 veroni76, много ама режимно, туй то важното, а бабите от комиците са ми много любими Peace И никакви молитви и гладувания, че нЪл знаеш, че няма да стане така. Laughing
 isache, на така бях и аз, всички ми скачаха насреща как съм щяла да се затрия, а аз си хапвах в трета доволно, накрая взех, че забременях и рахатясаха. После пък ми мрънкаха, че пълнея, а де няма угодия, все някой се изказва за моето нежно тяло, ма никой не слабее сега заради мен, напротив всички едни, д.....та са отпрали. Иначе за хремата съм много съгласна, затова и захвърлих всички капки и не слагам вече на никой. За мен ракията си остава най-добрия лек, ама за мен, че на децата до 18год, не им е разрешено, току виж и салата са поискали. hahaha

# 669
  • Плевен
  • Мнения: 369
Добро утро, момичета!
Днес имам пак плюс ...100 грама, но не се шашкам - на ПЗ съм! Снощи хапнах за салата само настъргани моркови, а нали с тях трябва да имаме едно на ум! Пък да кажем, че беше и пълнолуние...Сега вече трябва по-лесно да се свалят килцата - луната ще намалява! Аз също свикнах да се меря ежедневно и то по 3 пъти на ден Shocked - сутрин, след работа и преди лягане. Килцата след работа са малко над сутрешните, но преди лягане винаги са 1 кг повече от второто мерене! През нощта как се изпаряват и изпишкват, но на сутринта имам ~1,5 кг по-малко, че и до 2 от вечерните...Та просто ми е интересно и си попълвам едни разпечатани таблички с дните (П/ПЗ) - трите колони за килце и една за описване на храната. Вече не си описвам храната, но когато има покачване на сутринта - само предположенията от коя храна предния ден - попълвам. Но това е някаква зависимост вече и втелясване! Изкушавам се да се меря и аз 1 път на седмица или на П/ПЗ-дневка, но сигурно от любопитство не издържам! То няма по-прекрасно чувство от това да видиш минус, но не се впечатлявам тооолкова много на плюсовете! За мен е важно, че правя нещо за своето тяло - за мен самата и това ме прави щастлива и доволна!
Мимс, моржуването помогна ли ти? Когато е в самото начало е страшно ефикасно! Ще предложа маман за Нобеловата награда!
Мираааа, ще се затриеш, ти ."..баби"! А свали само 5 още и спирай, че направо с тази космическа скорост на сваляне разстройваш несвалящите, бе!?!

Последна редакция: чт, 13 окт 2011, 11:35 от ArhMih

# 670
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Здрасти!
След вчерашния П ден - днес Кантарев показа обичайните 62,700     Не е зле. Днес за закуска хапнах тричаво кексче направено на хамбургер с телешки салам, извара, кетчуп и горчица. Но сега ми едно тежко  ooooh!  Та взех и чай си спретнах.
Вчера пих един много необичаен чай - зелен чай с канела. Но ми хареса и днес ще обикалям да търся да си купя.

Едно ми е такова никакво, мрачно...... не съм в депресия, просто съм изморена. Искам поне един ден да помързелувам пък  Crossing Arms   Без ядове.
То сега пък кучетата се опитвам да продам, не върви и това е. Една приятелка ми вика, че като съм ги имунизирала де факто съм направила инвестиция. Да, ама невъзвращаема  Thinking
Гадост  newsm78

# 671
  • София
  • Мнения: 484
Привет на всички. mimensita, май ще направя солената гофрета с риба тон, нещо усещам, че сладко ми се прияжда най-вече след обяд, а тази сутрин сладка гофрета не ми се ядеше много. Снощи си сготвих пилешко бяло месо с подправки, печено в плик, ще го ям с кис. мляко. Исках да ви питам за салвията, мисля че някъде четох за нея, но не обърнах внимание. Може ли да се ползва като подсладител?
Хубав ден на всички отслабващи /което ще рече - сваляйте! - килца, дрехи, кой каквото реши/!  Hug

# 672
  • Плевен
  • Мнения: 369
Биби, не салвия, а стевия! Аз си купих, но нещо ми горчи в кафето и не я ползвам вече...Нещо започвам да се съмнявам, че на българския пазар в тези прахчета слагат и аспартам, та си ползвам суитли - течно - ако много приритам за сладко - десерта ми вечер - в киселото мляко! Този гаден навик - точно вечер да си хапвам сладичко не го изкорених и това е!

# 673
  • София
  • Мнения: 484
Ох, разбира се, че стевия... Защо да е гаден навик вечер да хапваш сладко? На мен снощи също ми се прияде и в киселото мляко сложих степче.

# 674
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Aрче и аз си ям вечер сладичко. Иначе за килограмите ще се замисля, мдааа, ама искам да имам 2-3 в аванс, че сега и фитнеса ще покачи нивата, не искам да се стресирам , Аз също вечер съм с килограм, че и повече плюс, но това е водичка и натрупана умора.Laughing. Стевия си взех и аз на хапчета, ами горчи си, и моя си седи, когато ходя на гости си го взимам, че да не мъкна шишето Суитли, в него поне няма аспратам, не че с големите количества Кола лайт, не си го набавям.
Да си похваля децата аз, големите решиха, че ще си правят закуските сами, че мама не ядяла такива неща, да не се дразни, а аз даже не се сещам, че мога да ям теста, ама няма да им се опъвам сега де. Та мажат, режат, слагат си в тостерите и скаричката, а аз си пия кафето, че и брат си нахраниха. Сега ще им сготвя нещо вкусно на децата, което сами не могат да си направят. Баткото пък чисти и подрежда детската, май липсата на тати им се отрази възпитателно Laughing
Скарлет, все така да се държи кантара, хич да не си помисля да показва плюсове.
Би би, добро меню, дано утре те награди с минус, и да го полееш обилно с вода Peace

Общи условия

Активация на акаунт