AVON обсъждане на продукти за клиенти- 6

  • 49 994
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Единствения на който не се маха капачката и се сещам за него е Eternal Magic, но той е лилав.

# 16
  • Мнения: X
Здравейте, някой има ли вече отзиви за брокатените гланцове с ролка от стр. 61?

# 17
  • Мнения: 265
Момичета,моля за мнение за дълготрайния ФДТ с помпата и за тройката сенки за опушен грим Praynig
    В следващата кампания е малко по-изгоден ФДТ (левче Wink), ако можеш да изчакаш.Провери дали не можеш да си поръчаш мостра тази кампания (и заради цвета).  След няколко дни ще мога да дам мнение (и аз ще си поръчвам мостри), надявам се някой да ме изпревари с мнение дотогава. Heart Eyes 
Здравейте! Hug
Издирвам един парфюм,на който не знам името. Praynig
Ето с какви данни разполагам:цилиндричен,жълтеникава течност,вградено пръскало(капачката не се маха),намален на 20 или 20 и няколко лв,но не знам в кой каталог,не знам за колко мл е тази цена. Embarassed

Ако някой знае кой е парфюма,ще съм много благодарна да сподели.  bouquet
   Ако е този - в сегашната кампания/брошура(14) не го виждам, в следващата (15(започва след няколко дни)) е 32лв.Цените във всяка кампания са различни.50мл е съдържанието.

# 18
  • Мнения: 1 640
Здравейте, някой има ли вече отзиви за брокатените гланцове с ролка от стр. 61?
Аз споделих вече мнение в предната тема-симпатични са. Удобно се нанася.Не много силен цвят, когато се нанесат, умерен блясък. Не лепне. Определено ми харесва моя касис.

# 19
  • Мнения: 438
1/Супер Фул/Super Full/ спирала -става или не? Сега е в комплект с бяла Пур Бланка.
2/ Новите пинсети 3,50 лв.на калър тренд с цветен принт хубави ли са?
3/ Пиличките -ключодържател заслужават ли си ?

1. И за мен Супер Фул си е най-добрата спирала на Ейвън . Последно си взех Супер Шок Макс, но не ме впечатли особено.
2. Пробвах ги само веднъж и си ги прибрах за по-нататък. Не са лоши, но ще ми трябва малко време, за да свикна с тях, защото се различават от тези, които ползвам сега.
3. Ползвала съм ги 3-4 пъти и за критични ситуации са добре, но не стават за всекидневна употреба.

# 20
  • София
  • Мнения: 746
Пиличките ги ползвам и като ключодържател,за седмица се изтъркаха и нямат никакъв външен вид.За пилене стават,ако е само за момента,докато се намери свястна пила.
Супер фул е единствената спирала,която  ми прави хубави миглите,и то не само от тези на Ейвън Peace

# 21
  • Мнения: 9
запис да ви следя, аз си поръчвам доста неща от ейвън и от някой съм доволна от други не и така, видях че обсъждате четворката сенки на ейвън аз имам такива но сивите и съм много доволна, а за сенките  кремообразните са пълен боклук за мен , имам ги и така си седят чисто нови само веднъж съм ги пробвала и сега ще ги подарявам на братовчедка ми ако не на боклука, доволна съм от розовата пур бланка,  от душ геловете и ексфолиантите, от шампоаните и балсамите за суха и изтощена коса, от новия гланц който е със отражение на светлината, е не баш ама много ми хареса, за друго в момента не се сещам.....
- А аз искам да попитам дайте съвет моите мигли са отвратителни а искам хубав ефект леко извити и с много обем, та коя спирала да си взема супер фул или шок макс ??? коя е по хубава от двете така че да създава повече обем на самите мигли като изкуствения ефект, моляви че ще си давам поръчката...

# 22
  • Мнения: 6
Благодаря за отговорите! Hug
Предполагам,че парфюма,който търся е този:.http://www.fragrantica.ru/perfume/Avon/Bond-Girl-007-3593.html.
А,след като го има в следващия каталог,дали ще има и тестерчета при представителите на Ейвън? newsm78

# 23
  • Мнения: 114
 Мострите се поръчват и заплащат от представителите, така че най-добре попитай твоя представител, има ли точно на този парфюм. Обикновено на по-скъпите парфюми, се предлагат и мостри.  Peace

# 24
  • Мнения: 194
За четворката сенки и аз съм чувала много добри отзиви. Моите клиентки си ги поръчват, ще взема и аз да ги пробвам  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 1 914
Някой ще изрази ли мнение за новия парфюм на Рийз? Трайност?  Не харесвам цитрусови парфюми, този май не е.



Цената в К14 е много добра, за пръв път са толкова намалени, 1 парфюм излиза 25 лв.  Shocked
Аз имам розовия и ми харесва. Само зеленият ми идва тежичък. Та се чудя да да комбинирам 2, заради цената.  Rolling Eyes

# 26
# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
bebsun, точно за 3-те парфюма от тази серия писах в темата за представители. От ароматизираната страница аз го усетих точно като цитрусов, а и в пирамидата му гледах, че това са основните съставки. За мен 25 лв за цитрусов парфюм са си доста, по-добре инвестирай в друг, а и този не е кой знае какво. Кажи какви харесваш да ти предложа нещо, ако мога разбира се.  Peace

# 28
  • Мнения: 4
Кали,
Аз имам такъв балсам,на мен лично не ми поняса.
Косата ми става ужасно суха и трудна за разресване.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 914
А, аз не, че съм останал без парфюм, просто заради офертата.  Grinning А темата на представителите ще я изчитам днес.

Значи се отказвам от този. Но пък втория (розовия) доста ми допада, но и той не е за сезона.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт