Рождени дни да идват вече, че зимата омръзна на АПРИЛското човече - епизод 25

  • 40 256
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Рони, аз нашите ги взех от Комсед по време на голямото пазаруване с намаление.  Peace Мисля, че и в Хипото съм ги виждала.
Вери, не съм се засегнала. Знам, че на моменти прекалявам, но пък и с две деца на еднаква възраст няма как да вземеш само една играчка, винаги по две. Сигурно и с кака/батко и дребен е същото де... Но засега не съм стигнала до извода, че е излишно. Те много си играят с играчки. А и почти цяла зима са затворени болни вкъщи и трябва да се занимават с нещо. Играчките все пак не са само за забавление, предполага се, че развиват различни умения и знания у децата. А и като им видиш блесналия поглед и нетърпеливото подскачане около новата придобивка, няма как да не ти се стопли сърцето. И ние в момента не сме особено добре финансово (то си личи и по липсата на мебелли вкъщи де), но пък засега продължавам да купувам за поводи особено. По-нататък ще видим.

За пиша ние имаме голям напредък в лицето на Йоана. Вече на два пъти се случва да си стане сама от леглото, да си вземе гърнето и да се изпишка вътре сама, сваля гащи, вдига после. Е, не може да се загащи все още. Аз се събуждам от тропането на гърнето като го поставя на пода или като се опитва да го изнесе. А преди седмица пък чух шум в банята и я заварих седнала на тоалетната чиния да си върши работата (имаме приставка със стълбичка). Не може да си светне лампата, но пък светеше тази в коридора.

# 676
  • Мнения: 14
Мю,мъжа ми завършва стоматология в момента.Каза,че не е проблем ако зъбките се забавят.На Ави в момента едва и пробива един горе и един долу от кътниците чакаме други два ама кога не е ясно.Според мъжа ми вече ще има случаи,в които ще отпада появата на някой заради еволюцията и  начина ни живот.Това,което ще те накара зъболекаря да направиш е единствено да направите снимка за да се види има ли зародиши.Сестра ми например си е с 2 млечни зъба тъй като няма зародиши,но лошото,е че трябва мн да ги пази,защото ако се развалят едва ли ще могат да ги спасят.

Аничка,забравих в предния си пост да ти честитя бременността.Желая ти една прекрасна бременност,лека,безпроблемна и с добър завършек Heart EyesЗа кога ти  е термина?

Виждам,че обсъждате тема за колелата.Ави е още далеч от тази си способност.Та за сега няма да взимаме колело.Ако прояви на някакъв етап интерес и се престраши тогава.Иначе и на мен са ми интересни тези килимче с вода гледам има м=най-различни и се чудя какво да избера.Поне няма да се цапоти до уши и да разнася навсякъде моливи и пастели из къщи,а и на  нея самата смятам ще и е интерсено.Водни боички си взехме още преди нова година от Слънчогледите тук по-гъстички са,безвредни/уж/,давам и всеки път накрая след като е рисувала да си поцапа с ръце и да си рисува с пръсти.Лесно се мият и не оставят петна.

Маймунка,дай Боже всичко е наред вяече с Ванката.Желая ви само здраве от тук нататък.

# 677
  • София
  • Мнения: 1 533
Жабче, благодаря много за разясненията.
Аз покрай Коледа бях попадала на тези килимчета, позаглеждах ги, но понеже видях, че са много варианти, не беше толкова модерно рисуването още вкъщи, а и нямаше около нас някое детенце да го ползваи да съм го видяла и оставих настрана идеята. Сега се замислих на ново.
Вери, ще се радвам на някоя снимчица и не само с Аквадудъла. Simple Smile

# 678
  • Мнения: 494
Маймунка, Голям герой е Ванко. Направо не мога да си представя какво изживяваш всеки път Hug

Jiema, ти нали нямаш ФБ и затова не си виждала снимките на Вики с Аквадудъла. Много е хитро. И Габи дори си играе с него. Хайде специално за теб ще кача малко снимки и другаде.

Жабче, ти да не би да се засегна за играчките? Confused Аз много ви се кефя на ентусиазма. Знам, че ги купувате на промоция, то от БГ да се купуват играчки на редовна цена е безумие. Аз също на Габи купувах много неща, но немаркови, имахме и по-малко възможности тогава, а и не се бях отворила на онлайн пазаруването, но по-късно като се затрупахме осъзнах, че е излишно.
Абсолютно!Но не само в България!Цените на някои игра4ки по принцип са безбожно скъпи и просто раз4итат на любовта на родителите Wink За мен е неоправдано  да се дава по 100 лева и нагоре за една кукла например!Още пове4е никога не се знае,доколко едно дете ще си играе с нещото. И аз харесвам хубавите игра4ки като Лего,Плеймобил,Хаба,но 4естно казано са си скъпи4ки. При нас много 4есто правят битаци за детски стоки.В на4алото бях много скепти4на,но впоследствие ме убедиха специално за детските игра4ки(друго не купувам).Там и купих страхотна детска тротинетка за огромните две евро.Скъса се да я кара.Заради това решихме за РД да и вземем по-хубава-голямо избиране,голямо нещо,то Пуки,то 4удеса-цели 60 евро и квоооо,мерак три дена и после не иска да я погледне Shocked Намирала съм цели комплекти на Лего,барабар с пластмасовите кутии за 7,8 евро или пък дървените игри на Хаба за по 5 евро. Така или ина4е все някога губи интерес и пак събират прах в ъгъла-поне да знам,4е не съм се минала с много пари. 4е като пораснат и по4нат да разбират,то тогава става страшното Mr. Green
А,и Аквадудъл и бяхме взели за по-миналата Коледа-не знам,как,ама успя да го  потроши  за един месец ooooh!
Дани,Джема,дано верно да е скоро,4е ина4е ще ни пишат по вестниците Joy

Рони,колко 4есто пишка Мария на ден? Защото София и тя има дни,когато пие по много вода,но пак държи по дълго време и ходи по най-много 5,6 пъти на ден! (ве4ерта си е още с памперс)

П.П.Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.
Ихааа,какво раздвижване на темата!По4ти като,когато родихме Grinning

# 679
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Мара, съгласна съм с теб за куклите. 100 лв за кукла и аз не давам. Даже и 50 ми се виждат много, когато трябва да взема две, но това е друг въпрос.  Peace Ние тук битак си нямаме, но пък имаме продавалник.  Laughing
Има играчки, с които се играе по-дълго време и които според мен си заслужават парите. Като деца с брат ми имахме Лего, 2 комплекта. Ами сигурно почти 10 години така и не ни омръзна да си играем с него.  Peace Плеймобил също е за много възрасти. Фишер прайс Литъл пийпъл също може да се използва от годинка та до 5. Има много животинки в тези комплекти, от които се сформират семейства; конче, което се впряга в каручка, кара го човече и носи сено да похапнат другите животни и т.н. примери много.  Laughing
Моите деца и книжки харесват много.

# 680
  • Мнения: 9
Jiema, докато се включа по темата, Жабче ти е разказала за аквадудъла. Сега мисля, че след коледното пазаруване изчезна от магазините за играчки, но пък в Хиполехдсе появи негов по-евтин двойник. Даже съвсем скоро беше на промоция - мисля, че струва 23.99 лв.

Вери найс, страхотни снимки си показала.

Мара Подробната, ех.. завиждам ви за тези битаци за детски стоки.  Много хубава идея са.

# 681
  • Мнения: 13
Джема точно тази тактика с изненедата помага и за сега да не чуе злото попаденията в гащите почти изчезнаха, но само с хвалби и увещания че е голяма и ще тръгва на училище и там не приемат деца, които пишкат в гащите, а Диди много се радва на училищните автобуси, от август такъв ще идва да я взима и връща, и с такива обяснения и сладките изненади нещата мисля че се нормализираха Praynig
За рожденния и ден офф ще ми се смеете ама нейния татко иска да и взима таблет, да играела игри на него ooooh! не мога да го разубедя и това е иначе баба и дядо и взеха триколка и Диди много и харесва да я кара за сега в нас, но с нетърпение чакаме да се стопли че да я подкара навън Mr. Green Mr. Green
ВериНайс страхотни снимки, много пораснали Вики и Габи(Вики започва да ми прилича на кака и)?

# 682
  • Мнения: 541
-Искаш ли да излезем на разходка?
-Не, ще бъде ми студено, духа вятър.И пече слънце,не е хубаво, блести ми в очите!

А й е невероятен кеф навън, зарива се в снега, "плува", баща й я хвърля в преспите Mr. Green
Рони понякога ако не подсетя Анито да пишка може мнооого да стиска  Rolling Eyes Но ходи по около 5 пъти, включително с нощното, защото още е с памперс нощем.Понякога се събужда и казва, но не винаги.Може би трябва да пробвам да й сложа гърнето до леглото.Сега само куклите го ползват  Mr. Green
За подаръка за рд все още нищо не съм измислила.Болничния ми много го бавят, а и не е на реалната ми заплата, така че ще бъдем скромни. Все пак и детска стая ще правим.Пазаруването от чуждестранни сайтове все ми се струва много сложно, колкото и да чета темите  Blush
maimunka07 стискам палци операцията да е била последна  Praynig Hug Hug Hug
Миме дано се задържи успеха с непишкането в гащите  Hug
Последно време се чувствам много уморена и като седна да ви пиша запецвам на всяко изречение.Този пост го пиша 30 мин  ooooh!
И да се "похваля", че се пристрасти към Мики Маус  ooooh! Всяка вечер с рев за него се ляга  Close Голям таралеж си вкарах в гащите  Crazy

Последна редакция: сб, 18 фев 2012, 11:56 от ани4ka

# 683
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Привет, момичета Hug! Отдавна не съм писала в темичката, затова сега се записвам, довечера ще ви прочета и ще пиша вече.  Peace

# 684
  • Мнения: 3 211

ВериНайс страхотни снимки, много пораснали Вики и Габи(Вики започва да ми прилича на кака и)?
Да, все повече. Във фейса съм пуснала снимки на Габи на тази възраст, много си приличат. Само във формата на очите са съвсем различни.

# 685
  • Мнения: 285
Здравейте мамчета най накрая се сбъдна заветната мечта на тайфунките да се отърват от майка  си  Mr. Green пък и аз от тях. Бяха много щастливи че отиват при децата.
Аз вчера ходих до Кауфланд и имаше много намалени хубави играчки харесах им писта с две колички пък и те я забелязаха и кукли барби те много искат.
Вчера бяхме на гости фото репортаж  Grinning
[/url[url=http://www.radikal.ru]
Приятен ден

# 686
  • Мнения: 734
maimunka07, много силни гушки за твоят малък герой!  Hug Hug Hug

Дани Нетева, страхотна красота просто!  Последният пост успя да ми докара 24 каратова усмивка.  Grinning

Наш'то чааве е подсигурено с колело за рождения ден. С мойто мъж мислехме, че е за 14 или 12 инча (от по-големите 12 инчови  Mr. Green), а накрая се оказа, че той се справя завидно добре с 16 инчово.  Shocked И инвестирахме в такова...

Чоки, не съм те "срещала" много отдавна...Добре завърнала се!   bouquet

Jiema, аз не виждам осезаема разлика преди и след ъпгрейда на сайта.  Wink Или сензорите са ми много притъпени.  Laughing

# 687
  • София
  • Мнения: 5 079
Много разкрасена от двойните хубости на Дани Heart Eyes Heart Eyes и братско-сестринския подпис на Чоки Heart Eyes, последна страничка! Пу пу. Hug

маймунка, бързо възстановяване на юначето и дано наистина му е за последно. Praynig

Нашите ревове сутрин си продължават все така, с пълна сила. Tired Уж бързо се разсейвала, дядо и я взима бодра, весела, спала и много говореща... но сутрин надува тромпета още от портата на ДГ. Rolling Eyes Дано свикне скоро, че нерви не ми останаха.

Ето няколко снимки от неделния ден:

Танци на снега. Grinning
И дружно търкаляне.
Около бати винаги е смешно.
И как не... Laughing
Направихме си го съвсем сами.
Много е красив.

И две от тази сутрин, дори успях да изпрося една усмивка от новобранката.
Старшият градинар.
И един усмихнат заек. Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 3 211
Mиме, няма лошо, щом иска таблет. Аз много харесвам този на Leap frog Ох, само да не ми беше толкова скъп Confused Но може би това е по-удачно за толкова малки деца. Изобщо leap frog имат страхотни играчки.

Олче, много сладка Ени, все така моделства Heart Eyes

# 689
  • Мнения: 285
Благодаря за хубавите думи относно тайфунките  Hug
Олче старшия градинар в една и съща градина ли е със заека ако е така Вели ако я изпраща до нейната група е възможно по бързо да свикне с малко повече окуражителни думи от вас аз използвах изрази като " Еее колко сте пораснали а плачете , вижте другите плачат ли", " Нали знаете ще си поиграете с децата , ще папкате ,спинкате и мама ще дойде да ви вземе " обикновенно се успокояваха. Сега също плачат като ги събуждам защото им се спи , но им пускам детско разсънват се обличаме се и с кеф влизат в групата  Mr. Green
Много красиви априлчета успях да видя  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт