Любители на котки тема 56

  • 52 751
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 285
Запис в новата тема с малко снимки








Последна редакция: пт, 25 ное 2011, 11:43 от sisy

# 16
  • Мнения: 21
sisy прекрасна е, имам чувството, че е от сребро  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 5 790
sisy, мацата ти е уникална. Нагушкай я и я нацелувай хубаво от мен.

# 18
  • На небето
  • Мнения: 5 530
TINA.K напълно съм съгласна с теб. Лекарите ликуват симптомите, а не болестта. Хиляди пъти съм питала, каква е причината за болестта, но отговора винаги е бил един и същ НЕЗНАМ. Е, тогава какво лекувате? Аз също съм привърженик на алтернативната медицина. Аз от хомеопатията полза не видях. Но пък бабешките методи са най ефикасни за нас. Вярвам, че всеки организъм е създаден да се само-възстановява, но ние го съсипваме с начина си на живот и хранене. Така имунната ни система се срива и прибягваме до лекарствата. Вярвам, че едно правилно хранене, и стил на живот, няма да се стига до там да съсипвам здравето си.

Chanel* ох, само като се сетя, че утре ще трябва да ходим и изтръпвам. Взе и да му се лющи кожата, най вероятно съм я изгорила с този йод. И не знам дали кожата му се е изчистила от йода, за да му вземат проба. И се чудя дали първо да не питам ветеринара, преди да го заведа.

Тaня67 много са сладки.

sisy уау какъв фотомодел, много красива и елегантна. Уникален цвят има, а ушичките и са супер мъхести.

# 19
  • София
  • Мнения: 285
Благодаря Ви, момичета! Извинявам се за големите снимки, не успях да се справя с намаляването им. Знам, че някъде във форума има цяла тема за качване на снимки, предполагам, че в нея има и за намаляване, но не успях да я открия. Ако някой знае коя е, моля за линк.

# 20
  • Мнения: 431
Вижте вижте вижте вижте вижте вижте:

http://www.youtube.com/watch?v=Y9qKDwQYXFE

Сладкиши!!!

*защо не се вмъква видеото*

P.S. Искам да ви покажа Белчо в новия му дом!!!!!!!! (не помня дали го показвах, имам три прекрасни снимчици)  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пт, 25 ное 2011, 13:32 от Меичка

# 21
  • Мнения: 17 546
Всичките са много сладки .Бижу каква порода е твоя сладур?
Ами не знам дали има порода Laughing Майката е същата като него с дълъг косъм и пухкава, също е много кротка. Таткото е неизвестен. Вероятноби могъл да се води полуангора или нещо такова(ако въобще има такъв вид де), но според колеги, които отдавна гледат котки и знаят много неща за тях, и нравът му е като на ангорка - кротък и спокоен.

Теичка, честит рожден ден, бъди здрава и нека винаги имаш поводи за много усмивки! nbirthday


ПП. Ние спим Laughing

Последна редакция: пт, 25 ное 2011, 16:07 от Бижy

# 22
  • Мнения: 1 907
Записваме ме се и ние с дИЧата, данък-манък после  Simple Smile
Мис Нели, благодаря за темата   bouquet
Теичка, честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива и гушкана  newsm59
Данъците са прекрасни, до един имат целувки от мен  Heart Eyes

# 23
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Меичка умирам си за чисто бели котета.

# 24
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
... Вярвам, че всеки организъм е създаден да се само-възстановява, но ние го съсипваме с начина си на живот и хранене. Така имунната ни система се срива и прибягваме до лекарствата. Вярвам, че едно правилно хранене, и стил на живот, няма да се стига до там да съсипвам здравето си.

АХЪ!!! Точно така е.
Понеже ме е мързел да пиша сега виж какво съм писала в една друга тема преди време: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=603897.msg19867109#msg19867109

# 25
  • Мнения: 343
Какви бонбони са всички мъркащи писани в тази тема. Simple Smile Разтапям се като видя котки....

Estell, задължително питай първо ветеринаря, за да не се разкарвате напразно. И на Пухчо се белеше кожата на оголените места, защото постоянно се чешеше там. Ветеринарят каза, че кожата се изсушава и го сърби, но не знам дали при вас е същата диагноза. Успех утре!   bouquet

# 26
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Теичка,
честит рожден ден и от мен!


# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Записвам се и аз в новата темичка. Laughing
Всички котаци са прекрасни. Много гушки на всички от нас. Hug
Снимки на моята "дивотия" ще кача след като ми оправят компа, че не ми ги отваря сега. Peace

Наздраве на рожденничката! Да е жива и здрава и да има още много поводи за празнуване!  bouquet

# 28
  • Мнения: 4 076
Estell, задължително питай първо ветеринаря, за да не се разкарвате напразно. И на Пухчо се белеше кожата на оголените места, защото постоянно се чешеше там. Ветеринарят каза, че кожата се изсушава и го сърби, но не знам дали при вас е същата диагноза. Успех утре!   bouquet
Оголени места?
Малкият тъкмо оцеля от ослепяване,осакатяване и т.н.,когато се появиха такива участъци.
Пратих го с дъщеря ми на вет наблизо,тя го връща и двамата реват.Ветката й казала,че това е суперзаразна болест,показала й някакви ужасяващи снимки на заразени хора и животни,и добродушно й дала съвет по-добре да се отърве от него.
Грабнах го и  при нашия ветеринар,по-далечко,ама е добър.Откъсна малко парче кожичка за анализ.Гъбички някакви.Предписа ни едно фъскало,ей голяма мъка,защото му щипеше,Симбата се гърчи,опитва се да го оближе,а не трябва.За седмица някъде се видяха новите космички,като черни точици,и сега е космат и лъскав.Ако трябва,ще пиша довечера как се казва пръскалото,но все пак е по-добре лекар да го види.

# 29
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Привет и от нас!

Честити празници на всички имали повод да празнуват!   bouquet  Heart Eyes
Бъдете живи и здрави, радвайте се на живота и не хабете нерви за глупости! Опитайте се всеки ден да си казвате , че се харесвате и вие сте най! Важно  е и работи, направете го свой навик и ще се радвате на здраве и щастие!

Бижу - радвам се да се "видим" и в тази тема! Котешкото ти детенце е прекрасно - цуун и гушшш!  Heart Eyes Hug


Както се вижда добре си жУвейм - хапваме попарка, дремем по леглата или пред камината, прескачаме навън по нуждица и....пак отначало....  Mr. Green   Слава на Бога здрави са децата, спестяват ми срещи с докторката, ама за сметка на това ... имат апетит на сумисти, че и още отгоре! Тюююю...от как застудя нямат изхранване...страшна работа! Поне не са претенциозни и се задоволяват с попара, но да не се повтаря повече от 2 пъти  Wink До толкова с капризите и врътките! Ееее, ако и бате почерпи от мезетоооо...деня им е съвършен!   Grinning Добри са ми децата, много даже...хич не се оплаквам, не!

Адашке -
в момента съм в застой , че и в лека депресивна дупка, ама...ша съ оправим, само да мине тая гадна овулация, че ми разказа играта от седмица и нещо. Много хормон, много буря!  Grinning

Таничка - Стуен тази зима е в немилост, няма вътре, няма камина, няма гушки с Маша, няма папара...с батко са в люта престрелка, викове и крясъци. Плаща заради стопанина си...оф, мъка, горкото животинче, да се родиш и да си верен на човек, който хем не го  е грижа, хем ти затваря пътя към храна и топлина... В интерес на истината, не се опитвам да му извоювам милост, макар да мисля ,че имам сила да го направя, защото той няколко пъти маркира дивана, закачалката и камината и ни осмради...ужас... Нито имам пари , нито власт да го скопя... Кофти положение. Напоследък гледам, че и Маша взе да го гони, ехеее, до насред градината?!? И тя май, май пее с мъжо и Писанчо в хор, странна работа!
Ох, на Черньо сетричката жива Маша...мали ...страОтна мучунка, искам яяя....оххх...много си падам по сивички и по чернички...и по шарени...и по...абе...по всички  Mr. Green



Общи условия

Активация на акаунт