Първата репродуктивна клиника в Русе отвори врати

  • 12 411
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 111
martin4o, тази сутрин бях меко казано отвратена от поста ти и  може би бях първата, която уведоми модераторите за него. Толкова просташки език и сред циганите в Селеметя не бях чувала да се ползва и не разбирам как може жена,която очаква втората си рожба и още повече възпитавала вече едно дете да го употребява!!!
Относно "впрегнала групата за бързо реагиране" мога само със задоволство да констатирам, че не познаваш лично Мариета. Това е и обяснимо, въпреки двете ти висши образования, живота ти в чужбина (по твоите писания), не си надминала фазата "чехълче". Чувството ти за хумор няма да коментирам.
И помисли, след тази злоба - наречена от теб забавление какви емоции предаваш на детето в утробата си?!

# 31
  • Мнения: 1 169
attente:)  Peace Hug

# 32
  • Мнения: 1 622
Момичета, сърцето ми затупа бързо като честох постовете ви!  Two Hearts  newsm45
Благодаря на всички ви за изключително милите и изпълнени с обич думи! Благодаря ви, че се познаваме! Ей това е в състояние да ме накара да живея 100 години (една колежка днес каза, че ме подозира в такива намерения, предвид километрите, които изминавам ежедневно пеш!  Joy) и през всичките тях да искам да помагам за сбъдването на живота!

Поздравявам всички, борещи се да станат родители и всички, сбъднали мечтата си с това прекрасно парче:



# 33
  • Мнения: 608
Марги  Hug ти влагаш толкова много емоции и душа в работата си, толкова си всеотдайна Peace  Всяко начало е трудно и винаги ще има хора които ще са готови да го направят още по-трудно- на тях няма смисъл да се обръща внимание Peace

Успех на клиниката и повече бебета и щастливи родители Peace

# 34
  • Русе
  • Мнения: 571
martin4o, явно за теб думата приятелство не съществува. Мариетка не е впрягала "групата за бързо реагиране", както се изразяваш. Кратко и ясно, всички които познаваме Мариетка, я обичаме и ценим като човек и приятел. Нормално е ако някой напада така просташки твой приятел, да го защитиш. НО ЯВНО ЗА ТЕБ ДУМАТА ПРИЯТЕЛСТВО, НЕ ОЗНАЧАВА НИЩО. МОГА САМО ДА ТЕ СЪЖАЛЯВАМ ЗА ТОВА.
Мариетке, знай че всички ние те обичаме и ценим много. За нас ти си истински приятел и голям Човек.  Hug Hug Hug Не обръщай внимание на такива злобни същества като martin4o.

# 35
  • Мнения: 1 622
Момичета,

Искам да Ви информирам за осмомартенската инициатива на МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе:

Признаван за празник или не, 8-ми март е все пак по-специална дата за жената в българския календар. По този повод Медицински център "Репродуктивно здраве Д-р Щерев" Русе подарява на своите пациентки 20 безплатни ехографски прегледа с предварително записване при следния график:

Д-р Константинова - 10 ехографски прегледа преди обед
Д-р Кунев - 10 ехографски прегледа следобед

Можете да се записвате по начините, посочени в скеция "Контакти" на сайта:

http://invitrorusse.com/bg/main/contacts

# 36
  • Мнения: 1 622
Уважаеми пациенти,

спазвайки традицията всеки месец някой от нашите специалисти от София да извършва прегледи в МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе Ви уведомяваме, че на
27.02.2012 г.
д-р Даниела Савова, Медицински директор на МЦ "Репродуктивно здраве" София
ще преглежда желаещите пациенти в нашия Медицински център в Русе. Тъй като срокът за записване е много кратък моля при желание за преглед да се свързвате с нас по телефона.

# 37
  • Мнения: 1 622
Момичета,

и през месец март 2012 г. доц. Атанас Щерев ще извършва прегледи на пациенти с репродуктивни и гинекологични проблеми в Медицински център "Репродуктивно здраве Д-р Щерев" Русе . Датите, за които можете да се запишете за преглед, са 22.03 следобед и 23.03 предиобед.

Записването става по познатите ви начини: по телефон, чрез мейл или на място в Медицинския център.

# 38
  • Мнения: 1 622
Момичета,

за да не бъде изтрит поста ми само Ви уведомявам, че доц. Щерев ще преглежда в Русе на 10-ти и 11-ти май. Подробности - на сайта на клиниката. Ако някой има въпроси, да ми пише ЛС - на ваше разположение съм!

# 39
  • Мнения: 1 661
Маргаритка, а колко струва един преглед и консултация при др. Щерев?

# 40
  • Мнения: 1 622
Розичке, независимо то това, че идват специалисти от София, всички услуги са според ценоразписа на русенската клиника!  Peace

# 41
  • Мнения: 1 622
Момичета,

през м. май ще има дни на безплатните ултразвукови прегледи и спермограми. Знаете къде да намерите необходимата информация!   Peace

# 42
  • Мнения: 2
Право е момичето!Не се доверявайте на тези некадърници д-р Кунев и д-рКонстантинова!Докторът е на светлинни години от медицината!

# 43
  • Мнения: 1 622
Право е момичето!Не се доверявайте на тези некадърници д-р Кунев и д-рКонстантинова!Докторът е на светлинни години от медицината!

Обичам такива включвания от "потребители", които имат едно регистрирано мнение, изключително авторитетно и достоверно изглежда.  Simple Smile

Това пък от друга страна отново изстреля темата напред  Laughing, което е повод с огромно щастие и удовлетвореност да ви кажа и тук новината, че с Разрешение РД-06-3/11.03.2013 г. на Министерство на здравеопазването МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе е оторизиран да извършва асистирана репродукция, включваща освен досегашната"Вътрематочна инсеминация", от този момент нататък и "Ин витро оплождане" и "Съхранение на сперматозоиди".

Благодарим на всички наши пациенти за търпението и доверието в нас!   bouquet

# 44
  • Мнения: 2
Това,че не пиша като теб за щяло и не щяло не значи ,че нямам мнение!Много ми е интересно ти с какво образование си по-точно и като каква се явяваш в клиниката!

Общи условия

Активация на акаунт