Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 996
Здравейте и от мен.
Почва да застудява и мен ме обхваща коледно настроение. Докато печеше слънце някакси се насилвах да си мисля за Коледа, ама.....нещо не става. А днес се чудя дали да не вадя вече елхата  santa2

Lucanka, много добър избр на пелени. Но от къде ги намери на толкова добра цена? От чужд сайт ли си ги поръчвала?

Приятно празнуване на всички, които имат повод днес. А  за останалите-поне по чашка червено вино  Wink

# 16
  • Мнения: 4
Честит Никулден на всички иненници!Бъдете живи и здрави.Пожелание за всичко най-добро!Вселело изкарване!
 bowuu Честит професионален празник на всички колеги банкери!!!!

Благодарности на създателката не темата   bouquet Чудесна е! Нека я запълним само с хубави новини  Hug

# 17
  • Мнения: 0
Честита ни нова темичка!!! НЕКА Я ИЗПЪЛНИМ С ХУБАВИ НОВИНИ И ПОЛЕЗНИ СЪВЕТИ!!!
Make a pregnancy ticker

# 18
  • Мнения: 1
               ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ, НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС  bigdance2
                ЧЕСТИТА НОВА ТЕМА. newsm10

# 19
  • Мнения: 101
Бързо записче и от мен с благодарности за новата темичка   bouquet ! Ние сме наистина страхотна отчетна - бебетата си стоят на топличко и не бързат да ни изненадват неподготвени Simple Smile . Само се чудя дали вече в тази няма да започнат да се появяват 1 по 1, половината сме в 9-ти месец.
Аз специално като че ли още не съм го осъзнала и ми е едно безтегловно  Whistling , кога ли ще ме изненада ... Като тръгна обаче да го мисля и ....  ooooh! ... та по-добре така! Само всички да сме живи и здрави на финала и да мине колкото може по-леко.
Днес ще ходим да донапазаруваме някои неща, аз имам намерение тези дни да събера вече т.нар. чанта  Mr. Green.
Аз като човек без опит съм взела памперси на Памперс, по съвет на няколко близки с деца. Ще експериментираме в крайна сметка, ако не се окажат ок за нас.
Иначе моето подуване на ръце и крака (и то болезнено), продължава и вече не издържам  ooooh! !!! Изследванията ми за албумин са ок, явно си е от килограмите. Вече не само стъпалата ми се подуват, но и краката до коляно, а снощи забелязах, че и по-нагоре. Вече нямам търпение да се свърши тая гадост и пак да си стана жизнена и подвижна.
Пожелавам на всички един хубав празничен ден, нищо, че не е толкова слънчев (поне тук в София)! Честит празник на всички именници и техните близки !!! За мен е специален този и празник и съм щастлива, че довечера ще се съберем цялото семейство Simple Smile.

# 20
  • Мнения: 0
 bowuu  Честит професионален празник на всички колеги банкери!!!!

Тъкмо щях да пиша,че съм забравила да поздравя себе си и всички колеги с професионалният ни празник  Blush.  Нека ни бъде честит!

# 21
  • Мнения: X
Здравейте и от мен в новата тема. Прекрасна е, да си признава създателката коя е, да й благодарим поименно.  Hug Hug

Честит Никулден, прекрасен празник на моя роден град - Бургас. Винаги ми е хубаво и предколедно на този ден. А пък тази година - двойно по празнично и приятно.

Но за съжаление новата док. при която ще раждам си е навехнала кракът и няма да я има 15 дни Sad, ужас, дано не тръгнем по-рано да се раждаме Sad.
Иначе утре съм на консултация при нейна колежка - д-р Огнянова от МЦ Лора (някой да е при нея?).

p2424, ти нали при Джонгова беше? Тя ли си е навехнала крака? Леле, разтревожи ме, дано се оправи, че без нея за секцио не влизам, тя ми дава страхотна сила, има много силно положително излъчване тази жена.  Peace
За Огнянова за съжаление не мога да кажа хубави неща. Почти беше изтървала една приятелка с извънматочна, заради мързел и безхаберие. За една консултация ще я изтърпя, но иначе не ща да я чуя.

Аз съм на тонове и консултация в петък. Това значи ли, че Огнянова ще ме поеме и мен? newsm78

# 22
  • Мнения: 63
ЧЕСТИТИ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ,НЕКА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА РАДВАТ СЕМЕЙСТВАТА СИ Hug
Честита ни нова тема,много е хубава и нека само хубави новини да си имаме в нея,и както шоки каза скоро и бебчета Hug
За памперсите и аз съм взела на памперс,ще видим как ще са ,че нямам опит пък ако не ни паснат ще търсим други.
При нас нищо ново,чакам мъжа ми да вземе риба и после да готвя,иначе си почивам и чакам бебка да расте ,расте, расте и да си навакса изоставането Praynig
Хубав ден ви желая,и приятни емоции  Hug Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 2 367
Честит Никулден на всички, именниците да празнуват подобаващо.
Благодарности за новата темичка, оформлението е много празнично. И на мен с развалянето на времето като че ли ми замириса вече на Коледа, само лошото е че леко ме намързява, бях планирала да украся къщата днес и да направя коледни сладки, но май ще остане за утре.
Аз също съм се спряла на Памперс.

# 24
  • Мнения: 27
Честита нова предколедна тема! Благодаря на създателката!  Hug Пожелавам късмет и успех на всички!  Peace Hug Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover



Честит Никулден! Поздравления за всички именници!   bigdance2

# 25
  • Мнения: 452
Радвам се, че ви е харесала темата  Hug Не успях да я донаглася, но щом и така ви харесва  Heart Eyes

Честит празник на всички празнуващи!

По-късно пак ще пиша, че отивам да гледам един бебок  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2
Ето ме и мен в новата темичка, честита да ни е  newsm51
Ние с бебка рано-рано бяхме на кожен лекар, че някакви неприятни обривчета ми се появиха на лицето.
Благодаря на всички за пожеланията за мъжлето ми, добре си прекарахме снощи и с бебка си ударихме една солидна чашка винце   Embarassed
И честит празник на всички именници и наздраве.
Лек ден на всички мами, а аз се захващам с каната с фреш  Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 179

p2424, ти нали при Джонгова беше? Тя ли си е навехнала крака? Леле, разтревожи ме, дано се оправи, че без нея за секцио не влизам, тя ми дава страхотна сила, има много силно положително излъчване тази жена.  Peace
За Огнянова за съжаление не мога да кажа хубави неща. Почти беше изтървала една приятелка с извънматочна, заради мързел и безхаберие. За една консултация ще я изтърпя, но иначе не ща да я чуя.

Аз съм на тонове и консултация в петък. Това значи ли, че Огнянова ще ме поеме и мен? newsm78

Да за Джонгова става въпрос, аз също бях за петък записана, но като разбрах се обадих и ми казаха, че са стигнали само до сряда с отмяната на часовете при Джонгова, та още не ми се бяха обадили и ме записаха за Огнянова, но тя е с друг график. Обади се в "Лора"

# 28
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
  tiptoe
Да не ви изтърва случайно Whistling
Честит празник на всички празнуващи днес!
Бебо   bouquet Темата е страхотна.Да се напълни само с хубави новини.
Я аз да питам нещичко мамите,които имат алергии и им се очертава нормално раждане.
Гинеколозите ви пращат ли ви на тест за упойки и АБ ей така да се подсигурите в случай,че се стигне до спешно секцио.Питам защото аз ходя по каса и на частно на гинеколог и мисля да раждам при лекаря,при който ходя на частно-просто се чувствам много по-спокойна така.Та единия ми иска тестове за упойките и евентуално за АБ,а другия за момента не ми дава направление.Знам,че самото тестване касата не го поема,но поема консултацията.Как е при вас?
Това е от нас за днес.
Лек и прекрасен ден!  bouquet

# 29
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Момичета аз и днес имам слуз..Преди малко като ходих до 00 и по хартията имах отново..Като жълтък е и определено не е обилно течение,защото това се разтяга като дъвка Sick
С първото ми дете имах такова седмица преди да родя..Сега как ще е незнам.Дано задържим още  Peace Днес ми е много отпаднало и ми е едноо ужасно #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт