Кюретаж и забременяване след това - 27

  • 19 453
  • 744
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 864
Около 20ти януари Нечакам.. Има толкова много време до тогава и ще гледам да го запълня с нещо,че да мине бързо. Ама ще си взема от прашуляка ти Simple Smile От кога го чакам Simple Smile newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 511
  • Мнения: 9 095
аз напоследък си запълвам времето с филми, особено по HBO и Cinemax, от сутрин до вечер има какво да се гледа, някои вече за втори и трети път ги гледам, обаче пак са ми хубави Flutter днес обаче инцидентно гледах тениса и четох цял ден за пренатална диагностика Crazy и накрая стана аз знам, че нищо незнам hahaha

# 512
  • Мнения: 3 242
Теди и аз да се овалям  в прашеца ти Simple Smile не чакам на 10 януари Simple Smile това е моето намерение де , а какво мисли лелята е друг въпрос Simple Smile Mr. Green

# 513
  • София
  • Мнения: 4 493
vnd ужасно съжалявам,че се е наложило да вземеш такова крайно решение,но добре знаеш че това е единственото правилно. Сила, кураж и вяра ти пожелавам. Относно бременността ти, аз не смятам, че е била много напреднала физиологически, по скоро емоционално е напреднала  Hug Hug Hug Hug Hug а и това че детето ти страда сега с теб е още по-натоварващо Hug Hug Hug, но знай че детето ти ще преодолее нещата много по-бързо от теб, децата са изключително устойчиви и адаптивни. Почини си от емоциите и след това с нови сили - в битката  Peace

# 514
  • Мнения: 1 263
vnd, съжалявам...пак добре, че са открили проблемите още в началото. Може би, не е лоша идеята да се мобилизираш и да решиш какви изследвания ще си направиш и какви специалисти ще посетиш като се възстановиш.  Peace Пък и като те гледат така решителна в семейството ще имат по-голяма надежда. Прегръдки! Heart Eyes
На нечакащите Praynig Flowers Four Leaf Clover  :2thumb sup:  Praynig. Време е да разминете по бройка новозаписалите се, нали си обещахме, че тази година ще е късметлийска! Hug Heart Eyes

# 515
  • Мнения: 354
На нечакащите Praynig Flowers Four Leaf Clover  :2thumb sup:  Praynig. Време е да разминете по бройка новозаписалите се, нали си обещахме, че тази година ще е късметлийска! Hug Heart Eyes

Дано да надминем в пъти новозаписалите се, а и после те да ни последват и темата ни да бъде закрита!  Praynig

Аз НЕчакам на 15-ти.
Трой за теб не останало само  няколко дни още. Стискам палци! fingerscrossed Ние с Каролка ще сме в очакване доста по-дълго.
Всяка сутрин като се събудя съм със следната мисъл: Дали пък да не си направя тест?!? Щото нали пише, че дават резултат 7 дни след luvbed
Дано скоро да видим двете черти! fingerscrossed
Целувки и успех на всички!

П.С. Радвам се, че все пак сте провели срещата, дано следващия път да се съберем всички!

# 516
  • Мнения: 242
Касиопея и аз всяка сутрин се будя с мисълта дали да не си направя тест обаче вече толкова много се обърках, че нищо не усещам. Нито, че ще ми дойде нито че няма да ми дойде. Купила съм един тест и стоя и чакам ама няма да го правя днес.

Тед какво стана със серклажа пиши ми ако искаш и на лични.

# 517
  • Мнения: 7 118
Каси, това за тест 7 дни след О...ами няма смисъл да го правиш. Минимум 10 дни след О се прави кръвен тест, представи си колко ще те "улови" домашния тест Peace

Аз си легнах и се събудих с отвратително главоболие само в лявата част на главата и окото...потресаващо приятно е Mr. Green

П.П. Заплес съм си и това си е!

Честит имен ден на именниците!   bouquet  bouquet  bouquet

# 518
  • Мнения: 27 524
ВНД, силна прегръдка за теб  Hug Вярвай, че така е било писано, няма нищо случайно, знам, че звучи кухо и гадно, но ти го пиша от сърце. Просто трябва да си мине времето и раната ще зарасне. Не е било вашето бебе и си взела правилното решение. Още си млада, нямаш проблеми, малко почивка сега и скоро Валенцето ще стане батко  Heart Eyes

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Честит имен ден на всички именници! Да ви носи здраве и късмет името  bouquet

Зузи, аз съм с цефалгия и при силното главоболие помага единствено солпадеин. Може да го пробваш - разтворимо е и много бързо ми действа. Не питай само как живея без това лекарство вече половин година  Tired

Последна редакция: сб, 07 яну 2012, 11:53 от Doni M

# 520
  • Мнения: 372
Честит празник на всички именници. Желая ви много здраве и успехи във всичко.

Съжалявам, за всички гадни емоции, които сте изпитали момичета. Не се давайте, изпитанията са тежки, но всички ще се справим. Сигурна съм. Hug Hug

Да ви кажа при мен с тестовете е много забавно. Четири пъти съм правила - 2 за първата бременност и по един за следващите две. Ако искате ми вярвайте но след 7 дни от евентуалното зачеване ме хващат, но резултата с втората чертичка излиза след 7-8 часа. Направо се втрещих особено първите 2 пъти. Прибирах тестовете за да покажа отрицателния резултат на мъжо след работа, защото наистина след указаните 10 минути имаше само 1 чертичка, и като извадя да покажа имаше и втора. Сега с третата бременност пак така, теста беше Sure check, взех го да го изхвърля на път за работа, но го забравих. Надвечер, тъкмо ще го хвърлям и си викам я да погледна - пак 2 черти. Та така ме отчета мен - след часове.

А да ви попитам, възможно ли е да ми дойде 5 дни след кюретажа? Защото ми беше спряло всякакво кървене до снощи. Сега започна тъмно червено и с доста силно усещане в областта на яйчниците.

# 521
  • Мнения: 943
Оо, Блонди, честито!   bouquet

Честит имен ден на всички, които празнуват!   Party Time

# 522
  • Мнения: X
Lia - да ти кажа няма невъзможни неща, но ми е някак странно едва 5 дни? На мен на точно на 8-мия ми почна кървене , но ЯРКО червено и съсиреци, мислехме, че съм се отпушила тъкмо, но уви - оказа се по-лошо и се наложи абразио 2 дни по-късно, после ми дойде точно на 30-тия ден, с леки болчици и тъмно червена кръв, точно като при цикъл, не можеш ли утре да се обадиш на док и информативно да питаш, от питане глава не боли  Hug

За главоболието - мене ме почна на 01.01.2012г., но не от алкохол и продължава до днес, засилва се следобяд, според мъжо е от напрежението на работа, защото вчера от напрежение отроних 2-3 сълзи, просто ми идва в повече, а после колежката каза"Не е от туй бе, има изригвания, много влияят на интуитивните хора, като теб" Аз не ги вярвам тези неща, ама може Simple Smile
Zuzi_79 - знам, че не обичаш хапове , но САРИДОН И Беналгин са чудесни мои приятели в болките, първото е само за глава, а с второто церя и цикъл, кИсмет Simple Smile  Mr. Green

Честит Имен Ден ! Ивановден ! Да сме живи и здрави и ние покрай именниците , да почерпяяят Simple Smile

# 523
  • Мнения: 4 864
Опа, и от мен хубав ден!! Честит имен ден на всички, които празнуват днес. Аз си имам един именник в нас,макар и да отрича, че празнува днес Simple Smile

 Иначе за главоболието- има си изригвания...според новините,де. Аз в такива мигове пия темпалгин от край време.

А днес тъй да ме мързи ,не мога да ви опиша  колко  Rolling Eyes

# 524
  • Мнения: 95
Честит празник на всички именници  bouquet Много здраве, късмет, радост и любов Hug

vnd, сила и кураж, мила. Дано се възстановиш бързо Hug Hug Hug

Момичета, аз от няколко дни нещо съм се разкиснала Embarassed Като ми текнат сълзите и не мога да се спра Cry Покрай празниците се бях поосеферила, а сега не знам какво ми става пак Rolling Eyes Мъжът ми пък, като ме види да плача започва да ми се кара и излиза от стаята. Абе луда работа. Хайде една от вас да развърти сопата Mr. Green
Е, оплаках се, сега чакам да се овъргалям във вълшебен прашец Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт