Кюретаж и забременяване след това - 27

  • 19 451
  • 744
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 10 698
Зузанко, една моя колежка сподели с мен,че имала 3 аборта и след хомеопатия сега си има една хубава дъщеричка...Аз само исках да споделя Simple Smile
Каролке,аз също имам 3 аборта и без хомеопатия имам детенце вече..

Трой,избързала си,може този път да покаже по-късно ...Simple Smile

# 541
  • Мнения: 9 095
Troy, аз на 2 седмици закъснение едва едва имах черта, ти преди закъснение искаш, момичета като не го мислите тогава става, казах ви Flutter

за лежането, незнам как лежа, но колкото повече лежа, толкова повече ми се лежи, като трябва да изляза направо откачам hahaha явно добре се чувствам....ще видим за серклаж, предполагам док ще предпочете да лежа и да ме следи- така или иначе всяка седмица съм при нея и ако почне да се скъсява допълнително да го направи, аз пък сякаш съм на другия фронт..вече съм тотално дезориентирана hahaha

# 542
  • Мнения: 3 242
Малко се съмнявам да е станало тъй като моя го нямаше няколко дена и слагахме сърце на 14 ден , точно тогава ми беше и овулацията (според температурната графика ) , а кога съм забременявала обикновено сме слагали сърцето на 12 ден , така че май оставам за другия месец Simple Smile

# 543
  • Мнения: X
Трой, то и аз го направих същото днес-не чакам за 11-ти, ама пусто нетърпение, и естетсвено отрицателен, абе както и да е. А иначе за овуто аз не съм правила тест и то така по усет знам ли дали сем улучили, аз само по ЦС се ориентирам, ама то можеби трябва и преди тя да се появи да се действа..? знам ли и аз.

# 544
  • Мнения: 9 095
Никито, щом като има Ову, по всяко време трябва да се действа- преди, след, по време на! бъди сигурна че ей така стават нещата!

# 545
  • Мнения: 3 242
Никито само по усет е малко като да играеш тото Simple Smile то и аз следя само температура но до сега и при двете ми бремености е показвала точно ! Аз цял живот мислех 4е овуто ми е на 14 ден но от няколко години цикъла ми се скъси и от там явно се е преместила на 12 ден Simple Smile . Последните няколко  месеца няколко пъти имам ову  на 14 ден , но то е защото цикъла ми се разстрои заради кюретажите тази година.
Съветвам те освен усет и ЦС да мериш и температура и тогава ще имаш пове4е шансове.

# 546
  • Мнения: 78
Vnd,една силна виртуална прегръдка и от мен,мила!Карола,на теб също!Изживях същия ужас през 2009 г.Бях в 28 седмица,когато ми се наложи да взема тежкото решение да се разделя с момиченцето си-откриха аномалии,несъвместими с живота...Само ние си знаем как се преживява такова нещо,момичета!Дъщеричката ми се оказа със синдром на Даун,вследствие на който сърчицето и хранопровода й бяха необратимо увредени...Обвинявах се,плаках,какво ли не правих тогава...Физическата болка беше нищо пред душевната...Сега,когато имам моето чудо-синчето ми,оценявам,че съм взела правилното решение.Той скоро беше болничък-нищо и никакво разстройство,вирус,който обаче го омаломощи за броени часове.Тогава плачех и си казвах-а как щях да понеса мъката да гледам страдащото си неизлечимо детенце,ако се беше родило?Как щях да си го простя?Но,ето че и след голямата мъка,идва ред на щастието.Стискам палци на всички тук и вярвам,че мечтите наистина се сбъдват!

# 547
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
zuzi_79, и аз знам че е така. моя приятелка е върла хомеопатка и си пие някакви универсални капки (направени за нея) за всякакви болежки. Та затова питах дали нямаш и ти нещо такова, към което да прибягваш при болка.
А иначе за старите болежки - ех колко ми е ясно. Направо щях да пукна и не издържах. Всички болежки се върнаха още от детските години, но това на което не устоях е главоболието. Но моето е доста сериозно с причернявания и чак до придане. Та след 1 месец борба се предадох и зарязах опита си да стана хомеопатка  Tired

tedy_e
, ранният скрининг си го изтървала. Всичко след 13 г.с. не е ранен скрининг.

Troy, и аз четох за тази женичка. Само се чудя на леглото понеже видях снимка - така наклонен с месеци е трудно, защото най малкото цялата ти кръв е постоянно към горната част на тялото.

# 548
  • Мнения: 3 242
Дони , не е лежала през цялата бременост Simple Smile ето цялата статия и снимки.

http://www.dailymail.co.uk/health/article-2076768/Donna-Kelly-sp … -miscarriage.html


# 549
  • Мнения: X
Въй какви случаи има за жените борещи се за дете ! Ама ЕВАЛА, мога да кажа само Simple Smile

Дони - дарлинг, то те боли главата от много акъл  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Трой - оооооой, 4 дена преди М, направи пак след 4 дни, както трябва и стискам палци за положителен резултат  Crazy
Tedy - Лежи, лежи , защото на лятоооооо ще реве малкото и ще искаш да спиш, ама нямаааааааааааааааа  Mr. Green Mr. Green

Мацки, моята 3-та лелка след кюретажа си замина по живо и здраво, имам зелена светлина, но ще пускам някой изследвания и дано малък сечко ми донесе късметЯ. Аз вярвам, че ще успея! Както вярвам и за всяка една от вас, която върви по този трънлив , но накрая щастлив край. Отивам да обладая мъжа си, защото заради хапчетата, които ръчках не можеше, ама сега ще му разкажа играта  Blush Blush Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Целувки !


# 550
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Troy, да аз съм я чела. Имах предвди, че бая си е полежала - не е като ден или два. Едва ли й е било лесно на женичката, но какво да се прави - целта оправдава средствата. Важното е, че е успяла.

Antonelly, ма моля те само от акъл ще да е  Joy Явно сега е много изветрял, че доста рядко ме боли  Joy На теб браво за лелката - правете изследванията и ги почвайте бебемаратоните  Peace

# 551
  • Мнения: 3 242
Дони , ами жената казва че за два дена е свикнала Simple Smile голяма дума да не казвам ама ако това е цената да износя дете ще лежа и повече  Mr. Green

# 552
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Да, така си е - правилна е приказката, че човек знае 2 и 200. Това имам и аз предвид, че се свиква с всичко само и само да износиш детето. То и аз припявах, че инжекция не мога да бия, ама ей на свикнах и ми е като за закуска. Важното е да се гушне накрая бебо  Peace

# 553
  • Мнения: 7 118
Трой, стискам палци следващия тест да е положителен! Praynig Както казваш, ако това е цената да имаме бебета, ще я платим, само всичко да е наред. Всеки път, когато видя ново момиче тук, ми настръхва косата...дано вече се случват повече положителни неща, отколкото отрицателни.



# 554
  • Мнения: 3 242
Зузи и да не стане този  месец, ще стане следващия Simple Smile надежда винаги има, само трябва да вярваме в това  Wink

Общи условия

Активация на акаунт