ЕГИПЕТ - тема 6!!!

  • 72 260
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 85
Здравейте.Предполагам сте го разисквали на дълго и широко,но от кой туроператор сте доволни и следователно НЕдоволни.Досега не съм ползвала услугите на никой,но много ми хареса Хургадаи ми се иска ад я посетим с половинката:)

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 947
петерски,я какъв си късметлия! не се  оплаквай-в женско царство поне няма скука!  

Ни най малко не се оплаквам,напротив,а и тя палачинката се върти,първото внуче е мъжко,сега чакаме да видим какво ще е второто Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Аз се опитвам да го погледна откъм влиянието в-у туризма и хич не ми харесва.А пък гмуркането по рифовете на Червено море през февруари много ни допада.
Как виждате нещата от вашия ъгъл в този аспект-много е важно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Колкото до мъжкото господарство в мюсюлманския свят ,хич не ми харесва някакви мърляви шамии да ми се моткат наоколо.Жена ми е застраховател, а дъщерите и зетьовете са PCматематици и програмисти !?!?!?!

# 47
  • Мнения: 1 668
Привет. Гледам приятни цени на чартърните програми за Египет, но малко ми е притеснено дали е съвсем безопасно (ние ще сме с 2 деца на 2 и 6 години). ще се радвам ако дадете съвети

# 48
  • Мнения: 3 215
Смятам, че нямате основание за притеснения, ако сте в курортите. В големите градове, и най-вече в Кайро става каквото става. В началото на месеца имаше семейство с деца, което ходи на почивка (в края на миналата тема писа Ирина) и  нямаха проблеми (с изключение на забравените дрехи..)
Спокйно разглеждайте офертите и избирайте! Peace

# 49
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
Смятам, че нямате основание за притеснения, ако сте в курортите. В големите градове, и най-вече в Кайро става каквото става. В началото на месеца имаше семейство с деца, което ходи на почивка (в края на миналата тема писа Ирина) и  нямаха проблеми (с изключение на забравените дрехи..)
Спокйно разглеждайте офертите и избирайте! Peace

 Peace

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Аз също обмислям почивка в Египет,харесах този хотел http://aquablusharm.co.uk/index.html , цените са много добри през юк сайтове,дали има възможност на закупуване само на самолетни билети от Бг ,да не е пакет с хотела.

# 51
  • София
  • Мнения: 16 691
galinna аз лично съм пътувала до Египет с Алфатур, бяхме доволни, като изключиме, че беше с руско-говорящ екскурзовод, та на допълнителните екскурзии ходихме с Астрал холидейз с екскурзовод на английски- една друга двойка българи бяха в същия хотел и те бяха с Астрал, та се прикачихме към тях. 5* хотели в Хургада са ок, за по-нисък клас не бих рискувала, защото 4* хотел в Кайро беше под всякаква критика  bouquet

# 52
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
Аз също обмислям почивка в Египет,харесах този хотел http://aquablusharm.co.uk/index.html , цените са много добри през юк сайтове,дали има възможност на закупуване само на самолетни билети от Бг ,да не е пакет с хотела.

Има естествено, но цената ще е жестока Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 16 691
хрис 80 хотела изглежда много добре. Шарм ел Шеих е по-хубавия курорт отколкото Хургада.

# 54
  • София
  • Мнения: 7 673
Смятам, че нямате основание за притеснения, ако сте в курортите. В големите градове, и най-вече в Кайро става каквото става. В началото на месеца имаше семейство с деца, което ходи на почивка (в края на миналата тема писа Ирина) и  нямаха проблеми (с изключение на забравените дрехи..)
Спокйно разглеждайте офертите и избирайте! Peace
Така е! Няма страшно! Само да не си забравите дрехите като нас.  Mr. Green Hug

# 55
  • Мнения: 276
Здравейте, ние се бяхме на почивка в Египет от 24.09.2011-01.10.2011г. Беше страхотно, хотела ни беше "BEACH ALBATROS GARDEN". Просто нямам думи за обслужване и храна. Ако отседнете там, няма да съжалявате.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 39
Да ви следя, че мисля тази година да посетя Египет  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 70
И аз да ви следя,че това ми е мечта от много време.От цялото ровене в нета не ми станаха ясни две неща.Агенциите предлагат Кайро като еднодневна екскурзия,възможна ли е за един ден от Хургада,не са ли много километри и остава ли време за разглеждане?И другият ми въпрос е към тези,който са участвали в дайвинга.Без подготовка и с малки плувни умения,а с огромно желание за такова приключение ,ще ни пуснат ли,или трябва да си много добър плувец и с предварителна подготовка?

# 58
  • Мнения: 3 215
По принцип един ден за Кайро не е достатъчен, много ясно, но така са организирани нещата, че се пътува нощем и денем се разглежда. Сега обаче не знам доколко Кайро се предлага в пакетите, по-скоро Луксор е включен - при подобни условия (поне е с една идея по-близо до Хургада).
За дайвинга - няма начин да се гмукрате без сертификат - или трябва да изкарате курсовете там, или да ги имате изкарани преди това. Можете да правите пробно гмуркане, което е колкото да видите дали ще ви е интересно и т.н. Алтернатива ви остава гмуркането с шнорхел, което в Червено море ви е повече от достатъчно, защото коралите са близо до брега и риби има в изобилие  Peace

# 59
  • Мнения: 70
Благодаря за бързия и изчерпателен отговор  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт