"Януарски бебета 2012", Тема №19

  • 36 310
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 339
Честито на тити, да им е жив и здрав малкия мъж Hug
ditkins според моя лекар и аз няма да раждам скоро, нямам грам разкритие, но забелязвам че доста мами нямат никакви признаци за скорошно раждане, а раждат след няколко часа Laughing Така че нищо не се знае Peace

# 16
  • На Дунава
  • Мнения: 268
Честито на тити, марету и мони89! Ние с тити бяхме с еднакъв термин и, както всички бяха зараждали, вече имах чувството, че само ние с нея ще останем за накрая да загасим лампите и заключим темата  Mr. Green Обаче явно мъжът й и докторът са се споразумели за достатъчно ранна дата, и си оставам сама да чакам 25.януари!
Живи и здрави бебчета им желая на трите мами, и дано скоро се чувстват добре и наминат да ни разкажат!

# 17
  • Мнения: 1 339
Bibiana_ няма страшно, ще си чакаме двете, защото и моят термин е на 25-ти януари Laughing Пък и има доста мами с по-късен термин Wink

# 18
  • Мнения: 5
Честито на тити, Марету и Мони89 Simple Smile Да са им живи, здрави и много игриви дечицата Simple Smile
Честит рожден ден на aliah_ok, пожелавам ти здраве, леко раждане и прекрасно бебче за подарък Simple Smile


И аз започнах денят с летящ старт и много активност, но по обяд пак ме отряза и легнах да спя за малко. Сега ми е както винаги .... будна съм, но ходя като заспала  Joy Искам да сготвя, чисти ми се още, но така ме мързи да дишам дори, че само лежа или стоя на компютъра. Да се похваля, че си получихме детските дрешки от Marks&Spencer в U.K., поръчах ги по Коледа и сега нямам търпение да ги изгладя и наредя в скрина Simple Smile
Отивам да си измисля някакво занимание, че вече и аз започнах да сънувам този форум Grinning

# 19
  • Мнения: 4
Здравейте и от нас Simple Smile
Първо честити бебчета на мама Марету, мама Мони89 и мама тити Simple Smile Живи и здрави бебчета , само прекрасни мигове !
aliah_ok ЧЕСТИТИ РОЖДЕН ДЕН , да си жива и здрава и ти ,  всичко най хубаво от сърце  Hug

Имам въпросче, от сутринта наблюдавам че превръзката ми е мокра. Ползвам от тези най тъничките и има мокро петно (не много голямо) Няма никакъв цвят. А досега не съм забелязала да ми пада тапата. Наблюдавам и съм леко притеснена , може ли някой да ми обесни ако е по наясно какво се случва  Praynig

# 20
  • Мнения: 0
Честито на мама тити, мони89 и Марету да са им живи и здрави бебчетата Simple Smile
aliah_ok честит рожден ден Simple Smile Жива и здрава , леко раждане и най-прекрасното бебче Simple Smile
Напоследък все се чувствам недоспала и само ходя и дремя права Simple Smile
Благодарности на ditkins за старанието Simple Smile

# 21
  • Мнения: 872
Да се запиша , че като нищо ще Ви изтърва и после няма наваксване Simple Smile.Честито на всички нови мами.Да за им живи и здрави бебоците !!!

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 2 367
Честити бебчета на Тити и Марету, да са здрави и много радост да им носят    bouquet
Дано при Ева всичко е наред, чакам нейната щъркелова вест с нетърпение.
Браво на Дидка за нормалното раждане

# 24
  • Китна Тракия
  • Мнения: 180
Честито на тити, Марету и Мони89  Да са им живи и здрави дечицата!!!!
Тити много ме изненада - еее, че и голям мъж бре Simple Smile

Bibiana_ няма страшно, ще си чакаме двете, защото и моят термин е на 25-ти януари Laughing Пък и има доста мами с по-късен термин Wink
Споко момичета, има и след вас Wink Моят термин е на 28-ми и така както ми се струва, все си мисля, че ще "пресрочим"  newsm78

И да не пропусна - благодаря на създателката на темата   bouquet

MartiSUNSHINE - идея нямам по твоя въпрос  newsm78 Аз нали съм раждала предизвикано, та тапа не ми е изтичала у дома...

# 25
  • Мнения: 2 980
Благодарности за новата тема!

Честито на тити, Марету и Мони89! Много щастливи да са им бебчетата!

Имам въпросче, от сутринта наблюдавам че превръзката ми е мокра. Ползвам от тези най тъничките и има мокро петно (не много голямо) Няма никакъв цвят. А досега не съм забелязала да ми пада тапата. Наблюдавам и съм леко притеснена , може ли някой да ми обесни ако е по наясно какво се случва 

Марти, тапата е парче (или няколко парчета) много гъста слуз, обикновено с цвят - бяла, жълта, розова, кафява, шарена и прочие. Ако това е прозрачно и мокро, а ти не усещаш да продължава някакъв теч, има два варианта - може да е просто засилено течение като подготовка за раждане, може да е урина от тежеста на бебето. Тапата се разпознава, като я видиш.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Честити бебчета на мамите Мони89, Марету и тити!Живи и здрави да са ви бебчетата!

Марти, може да е урина или друго течение Simple Smile , тапата е гъсто и слузесто едно такова  Crazy
Бибиана _, ние сме чак на 30 по термин бе, ама то ред няма, така че което бебче, когато реши да излиза, живо и здраво да е, ще се срещнем с тях след има-няма две седмици всички мами Simple Smile
Габи, и аз чистих, готвих, бърсах, пусках перални, легнах с малката, спахме и сега ме мързи да гледам.Пък искам да стана и да свърша още малко работа, обаче всичко ме боли от одевешното чистене  ooooh! , угода няма.
Благодарности на Диткинс за новата темичка!   bouquet

# 27
  • Мнения: 1
Честито на тити, Марету и Мони89.  Вчера тити писа и тя взела че родила между другото. Тя също като Бръмби нарушава семейната традиция. При тях  мъжете  с четирибуквени имена  Grinning
Дано всичко е минало добре приМарету, че като четох първия път, страшно ми се видя. Дано този път да е попаднала на болница и персонал.
Благодаря ви моми4ета за отговорите за болницата особено на янажар, че ми каза някои варианти. Те едно че искат да ме карат всички накупи после да стоят с мен вътре в стаята. Аз бих искала честно казано само майка ми вътре, ама няма как да стане и затова ще разчитам на мъжа че да не съм сама. Тои като е с мен на преглед отношението е много по-различно. Питат го специално дали има въпроси някакви...., та поне затова ще ми е по-добре. Само дето има много голямо доверие на докторите и нз каква подкрепа ще ми бъде ако не съм съгласна с тяхните решения. Ще видим  Grinning
Успех на всички днес.
Отивам на бебешкото си парти и ще разказвам Flutter

# 28
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747

Момичета, копирам информация от чужбинската тема, чак сега видях, че тук тя липсва

 
Mirkata - Кипър => на 01.01.2011 роди бебе Дария 

Честито на новете мами и успех на очакващите като мен!


# 29
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
 Честито на новообебилиите се мами и добре дошли на новородените бебета !Тити какво високо момченце си е отглеждала!
Ние сме ок, чета ви докато кърмя, но писането през тел. с една ръка ме изнервя и пиша рядко и по малко. Ще наваксам. Целувки!

Общи условия

Активация на акаунт