Деца, отглеждани в чужбина-5

  • 29 030
  • 702
  •   1
Отговори
# 30
  • Немция
  • Мнения: 6 919
Да, видях я ей сега, даже я попьлних Sunglasses. Журналистка ще те правим с този мерак за анкети(пьк може и да си, знае ли 4овек). Mr. Green

# 31
  • Мнения: 686
Да, видях я ей сега, даже я попьлних Sunglasses. Журналистка ще те правим с този мерак за анкети(пьк може и да си, знае ли 4овек). Mr. Green

 По-скоро клюкарка май  Laughing
 Лека нощ на всички, Герчи, виждам те на балкончето, мноогооо  Hug дано е лека за теб  Hug

# 32
  • Мнения: 293
На мен само кисело и солено ми се ядеше с Лия и корема ми беше един остър, та всичките туркини дето познавах се изредиха да ми кажат че ще е момче. Само една тайландка каза че ще е момиче и като я попитах защо не е казала момче като другите, каза че тя не гледа външните признаци. Тогава преди да ми каже само ме помоли да ми пипне корема, малко след това сънувах Лийчето, беше на 3-4 години с дълги шоколадови коси като на майка ми в младостта...И тогава вече знаех че ще е момиче. Но това беше близко до втория скан, когато вече със сигурност разбрахме  Wink Преди това и аз никакво предчувствие нямах  Simple Smile
Не знам вие как сте, но аз си умирам да си говорим за бременни клюки, май трябва да взема да се преместя в бременната  Laughing
По кафе ще пием ли

# 33
  • Мнения: 3 241
Ей Мис Файн - разбирам те - и аз не съм пускала анкета. Другият път ще пусна Simple Smile

Siiu , аз чета тайно (е без да се крия) темата на бременните в чужбина.
Мерси за кафето. Айде пий сега, че после няма.   Embarassed

# 34
  • Немция
  • Мнения: 6 919
Тъй,тъй, с 4етене в бремелинските теми 4овек се настройва за ново бебе. И аз им хвърлям по едно око, оба4е нямам много желание и време и там да пиша. Може би малко по-нататък ще се вклю4а там.

Като заговори Сю за туркини- сприятелени сме с едно турско семейство, мьжьт е колега на Бибитков. Жена му ме разби с проро4ествата си- при пьрвата бременност позна, 4е 4акаме бебе, макар 4е то едва бе за4енато, дори и ние не знаехме, 4е сьм бременна още. Crazy Преди 2 месеца, когато ни гостуваха, туркинята дойде при мен в кухнята и ми ре4е " Ти си бременна, нали?" Shocked. Какви са тези способности не знам, по4на да ме сьмнява... Wink Тя се ориентирала по ханша и макар за мен това да зву4и несериозно, се оказва, 4е някои хора имат о4и за тези неща. Sunglasses

# 35
  • Мнения: 3 241
Е, Бибитке, ти ще си пишеш при нас и после, така че не е "задължително" да си и в другата тема Simple Smile

Аз съм много анти-суеверия и разни други сили, но наистина има явно жени, които повече обръщат внимание на дребни детайли и познават. Аз така познах за 2 приятелки, ама то по някой път не е трудно. Спира да пие, да пуши, изглежда подпухнала и внимава какво яде, а често мисля, че и движенията се променят, не е "ракетно инженерство". Simple Smile

# 36
  • Мнения: 154
Божееее аз съм такова перде, такива неща ама никак не бих могла да забележа, спомням си имаше един филм- Такси, френски с едни младежи, много забавна комедия, та в такси2 или такси3, мацката на единия бременна,  и я дават, как слага разни знаци, зелки, снимки от ехографа и ей такива, той не включва, и един ден отива в работата и му казва и той "АМА КАК, ЗАЩО НЕ МИ КАЗА ПО-РАНО" и той си смъква погледа и й поглежда корема, пък тя бременна в 9-ти месец вече Simple Smile)))) та и аз сигурно така. Ей казвала ли съм ви какъв гаф бях направила, като работех тук в еидн магазини - нова и питам една колежка, кога й е термина .....еми не беше бременна  Embarassed

# 37
  • Мнения: 2 369
хайде да дам отчет.алергията към краве мляко се доказа и вчера разбрах тази новинка.в понеделник имаме насрочен час за алерголог (каквато е шефката на мини-клиниката,в която ходим).аз попитах нашата лекарка дето все при нея ходим (българка и в същата клиничка) какво ще следва,защото много се бях притеснила.те с еобадили на мъжа ми,насрочили му час (в петък за понеделник,демек спешно) и били уклончиви....повярвайте ми скъси ми се живота.започнах да си въобразявам,че покрай теста за алергия са открили някакви смъртоносни болести (много чета фейсбук явно) и с еобадих на нея да ми каже предварително,че до понеделник ще изперкам.та...алергия към кравето е и ще му назначават и други тестове,за да видим да няма още алергии.общо взето това ми каза.очквайте продължение Confused сега съм се збъркала какво да го храня,защото на него менюто си му беше основно млечно.

егати какво ни изтресе като гръм от ясно небе незнам.никога не ми е проявявал склонност към алергия.жИлезен беше до сега.

# 38
  • Мнения: 3 241
Маритке, много неприятно това с алергията.
Но тя по принцип се израства. Но ти имаш опит с Мартин.

В понеделник като отидеш ще ти дадат списък с позволените храни.  Hug

# 39
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Маритке Hugдано се израсте и не се панирай, едва ли ще е първото дете с такава алергия Hug
Аз никакво предчувствие нямах по време на бременността, ама на нас доки ни каза доста рано че ще е момче, та се настройвахме Peaceнай-вече мислехме име, че за момиче имахме, ама за момче . не Whistling
Луи преминава страшни кризи на растящи премолари, и направо ни се взима акъла Tiredтакива писъци са, сърцето ми се къса. Вчера преди лягане, превихме интензивни четкания с четката за зъби, масаж с кремче, свещички в дупето и мина малко по-леко...дано да не се мъчи така както миналата вечер че ни се скъси живота...дано децата не помнят тези кризи, че така се мъчеше милото ми Sad
Мен ме хванала криза на язвата и не съм в кондиция Rolling Eyes...ей такива ми ти неща при нас ooooh!
А за хляба - давам традиционен хляб, май че е бял...какъвто ние ядем, такъв и той Peace

Айде пазете се всички и до скоро Peace

# 40
  • Немция
  • Мнения: 6 919
Маритке, офффф, много неприятно, 4е АБКМ се повтаря при вас. Sad Много се надявам да не последваме вашия пример(4е шЪ сЪ гръмна ина4е). Praynig
Положителното е, 4е си разбрала навреме за алергията, така 4е да вземете мерки. Поне в Немско деца с АБКМ правят по-разли4ни хранителни диети отколкото в БГ- поне така сьдя по форумската тема за АБКМ. Калцият Бибит4ето основно си набавя от оризово мляко с калций, едно друго гор4иво специално мляко, което той приема само под форма на плодова каша и отскоро добавихме в менюто вода, богата на калций. Има и растителни изто4ници на калций, но дребното не е от ящните деца, не мога да раз4итам изцяло на тях. Разбирам ти притесненията относно храненето- виждам, 4е моето дете проявява голям интерес кьм мле4ните, а не мога да му ги давам- то като цяло е мнооого придир4иво, кьм това, което влиза в устата му и си мисля, 4е ако не беше алерги4ен , щеше да набива здраво храни на мле4на основа.
Проверете за реакция кьм белтька на яйцето- щом едно дете е алерги4но кьм белтька на млякото, е вьзможно и яй4ния белтьк да не му понася.


Кюти, при вас пьк нямаха край зьбните неволи. ooooh! Айде да минава по-бьрзо този гаден период, та да се наспите.

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 23:25 от .bibitka.

# 41
  • Мнения: 2 369
ивенце,доста неприятен момент е наистина,но ще го оправим.поне не ми е за сефте.ами мартин има подобрение чак сега,а навърши 13 години:)

кюти,както казах на мен ми е второ дете с тази алергия,но с енадявам при това да бъде по-леко.то е по-леко като гледам де.мартин беше ужасна работа.

бибитке,мойто дете е като твойто.хич не си пада по манджорляци.всичко иска д аопитва и му даваме,но да си се натъпани (наяде здраво как си трябва) най-вече с млечни храни.дай ми линкче към тази тема с АКБМ,че май не е зле да започна да я следя,защото относно храненето нямам опит.на мартин така и не му го доказаха с тестове това нещо,бях в провинциален град в съвсем други времена,а аз самата бях мнооого млада и нищо неразбирах,та с епроалих с овладяването.ходехме (пращаха ни) само по кожни лекари и само го мажех с всевъзможни мехлеми.казваха ми,ама с половин уста,че може да е алергия към кравето мляко,но никой не се зае да седне с мен,да поговори,да ми обясни.аз опитвах сама да му наложа диета и винаги имаше подобрение,но винаги се и намираше свекърва ми да го захрани с бисквитки или други неща,които съдържат кравешки продукти,а свекърва ми е мнооого простичка,та....така си откара мартин до ден-днешен.оня ден в аптеката една майка ми каза,че деца под две години не е препоръчително да пият соево мляко.така ли е наистина? ама аз утре съм на алерголог де,та ще ми изяснят всичко.просто незнам какво ще яде това дете сега.поднових опитите с да си върна кърмата.тя пък слава-богу след няколкомесечно недоимане се е появила.не е супер много,но определено не съм пред пресъхване Whistlingявно ще се кърмим #Crazy...а бях мераклийка да отбивам вече някакси леко-полеко Mr. Green

днеска мъжа ми ме събуди малко преди 05.00 часа,защото не е спал цяла нощ (а на обяд отива на работа),защото е изровил отнякъде някакво забравено си ди с мои ергенски снимки.на него сме на един купон с един познат и разни други хора,но ние с този познат танцуваме и на него му се сторило,че го прегръщам,защото го обичам.....изглеждала съм супер щастлива (което е вярно.днес неможе да се види такава физиономия на мен) и т.н. направил си е цял сценарии човека,кръстил си го е даже (мисли,че е един мой бивш.той по физиономия никой бивш не ми познава) и ме изтормози.аз пък патицта как съм пропуснала да го изхвърля това нещо.мин. годдина метнах в печката на баба ми абсолютно всички мои снимки от миналото!!! скрила съм на една тайна памет малко снимки,на които съм сама,но са скрити.неискам да не се знам как съм изглеждала преди,а още повече пък и след като бях хубавица....доста хубавица даже.кашлям като луда! просто съм зле,абе купона е пълен:) айде оплаках се,че скоро не бях хахахах

# 42
  • Мнения: 154
Марита, не се стряскай за алергията, ти поне си в чужбина, а навън има МНОГО мляко заместващи продукти, още повече, че млечните продукти изобщо не се знае колко са полезни. Има соеви, оризови, бадемови, кокосови млека, с които се готви просто чудесно.
И да ти кажа на тоя твоя мъж му се е разхлопала дъската Simple Smile)) той сигурно по принцип си е ревнив де, ама е много кофти тази черта на характера. Ние с мъжа ми гледаме да не се ровим в такива неща, че и двамата едва ли ще сме възхитени от откритото  Joy (признавам си обаче, че в началото прерових всичко де що има, но от тогава съм му гласувала пълно доверие)

# 43
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 852
Маритка, лека борба с алергията. Мислш, че е доста разпространена ( това само си гго мисля де) и има начин да се бориш= живееш с това нещо.

Иначе за мъжа ти думи нямам... предполагам и сама няма да те пусне в България. Да чукам на дърво, такива проблеми нямаме в къщи. Имаме си пълно доверие и никой нищо не е изхвърлил или скрил. Всеки от нас си е имал предишен живот и сме се взели знаейки за този ни живот

# 44
  • Мнения: 2 369
терми,и аз проверих и поставих под контрол в началото,а след като той ме накара да си изхвърля миналото иаз поисках същото от него,та и той си изхвърли снимките от бившите,но си остави поне тези на които е сам,а аз моите скришно ги имам.пак съм онеправдана,ама карай....

титина,да си ида в българия сама е абсолютно недопустимо! аз поради тази проста причина не си виждам достатъчно голямото дете.е неможем д аси ходим често в бг цялото семейство.ни пари,ни отпуска има той.твоя мъж българин ли е? италианци познаваш ли? те са като арабите братче.

Общи условия

Активация на акаунт