ЗОНАТА и ние - 8 Тема

  • 43 563
  • 734
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 783
Eee MeRiTo` защо сега така направи??? Ти ми беше такъв стимул за тренировките на предното състезание. Много жалко Sad Помисли пак... Така или иначе всеки ще хване някакъв търтей, не би трябвало няколко дни да те притесняват. Важно е участието. Толкова забавно и приятно ни беше предния път Simple Smile

Аз стартирам състезанието на 57 кг - 9 блока.

roksi12 и аз вече няколко пъти взимам от ливанския тахан - страшна вкусотийка е и е в пъти по-евтин от другия Simple Smile

# 541
  • Мнения: 73
Moharet, roksi12 - Как го използвате тахана, с какви храни върви като комбинация? Предполагам с месо?

# 542
  • София
  • Мнения: 783
Ето това е една от най-любимите ми рецепти с тахан:

http://www.menumag.bg/recepta/pechen-lavrak-s-gorchichen-sos

Аз, обаче, използвам филе от пъстърва и съм преизчислила пропорциите по Зоната с превес на тахана и много малко зехтин и става супер Simple Smile

Таханът може да се използва в дресинги за салати - върви на всякакви зелени салати, цвекло и бяла ряпа.

Ако пък ми се хапва нещо сладко, хапвам 1 блок протеин и за десерт си забърквам тахан с мед и си го хапвам по малко - много вкусно става и си е Зоново.

# 543
  • Мнения: 73
Ммм, лавракът ми е любима рибка Simple Smile Мерси.  Hug

# 544
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
Извинете за въпроса, но тахана какъв е на вкус? Blush Все се каня да взема, ама ако не ми хареса какво ще го правя. У нас никой няма да го яде.

# 545
  • София
  • Мнения: 783
Ммм таханът има силен вкус на сусам. Леко нагарча, но самата му консистенция е много мека и приятна. Общо взето всички, които обичат сусам, им харесва и тахана.

Carmen и аз много обичам лаврак - печен на скара и си го хапвам поне веднъж в седмицата Simple Smile
Честно казано обичам почти всички риби и морски деликатеси само да не са пържени или панирани, те не са ми така вкусни. Ако някой има интересни рецепти, нека ги сподели Simple Smile

# 546
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 115
Значи, за сега имам това:

ЗА 15 ДНЕВНАТА РАЗХОДКА  В ЗОНАТА Simple Smile

1. Moharet – 57 кг.- 9 Блока

2. dani1712 – 74 кг – 10 Блока

3. roksi12 - 67.700  кг- 9 Блока
??????????   4. ПЪЗЛАТА  MeRiTo`-  ?????????????????? кг,  9 блока  smile3512

5. Ini` -47 кг - 9 блока

6. Carmen- 60.500 кг, 10 блока

# 547
  • София
  • Мнения: 432
Здравейте, фини дами с хъс и воля!
Искам да се включа и аз. Малко ще ми е трудно да падна под 11-12 блока. Сега съм почти 58 кг. и искам да сваля 4 килограма.
Мерси за гостоприемството и тепърва ще изучавам правилата за пчеличките!

# 548
  • Мнения: 73
Krissie Krust - 12 блока са множко ако не спортуваш активно. Представи си това колко салати, тиквички и домати са  Wink

# 549
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 115
Krissie Krust, ти колко си висока, че ядеш по 12 блока Shocked. Минимум сигурно си 1.70 Simple Smile И спортуваш всеки божи ден по 1-2 часа усилени тренировки. Не знам де, ама си мисля, че си е множко, и това че теглиш храната, и ядеш в определеното време няма да те вкара в зоната, ако ядеш повече от полагаемото, освен както казах ако не си толкова висока и ако не спортуваш както предполагам Simple Smile Но за нормален ръст жена максимума, с много спорт всеки ден е 11 блока  Hug Иначе си добре дошла, и кажи ако ще участваш, да те записвам, и бъди сигурна ,че си запозната добре с правилата на зоната, какво трябва и какво не Simple Smile Ако не знаеш нещо, ние ще помагаме Simple Smile Hug
Аз сега като се замисля, дето се славя с моя еластичен стомах, и карам само на храните в зелено, абсурд да погълна 12 блока... Thinking . да не би да бъркаш нещо сметките, или да смяташ храните по друг начин, или ползваш различна таблица... знам ли , питам само де Simple Smile

Последна редакция: пт, 04 май 2012, 01:09 от Emigrantка

# 550
  • Мнения: 1 274
Krissie Krust тези килограми с този режим и тези блокове ли ги постигна?

# 551
  • Мнения: 493
Krissie Krust ,  welcome и от мен! Доколкото виждам от линийката ти си кърмачка и може би затова хапваш повече блокове. Я разкажи повече за себе си  - от колко време си в Зоната, правилала ли си други диети, колко си свалила и други такива   154uu. И не се притеснявай да питаш - ние сме тук и ще помагаме  Hug

Аз отивам  newsm71 , че в моя хладилник с 2-седмичното ми плюскане, май няма много полезности и трябва да се подготвя. Я ми припомнете за овесените трици - червени или зелени ги брояхме newsm78

Carmen , моя любима междинна закуска е от 1Б извара+ 1Б тахан + 1Б настъргана наситно ябълка - всичко това го объркваш и имаш вкусно кремче. Може отгоре да се добави и малко канела за разкош  chef

La Libellule , тахана е 100% смлян сусам. Ако харесваш сусама ще ти хареса и тахана. Отначало е малко особен на вкус, но се свиква. Аз сега почти нямам ден, в който да не си го хапвам. Включвам го в дресинги за салати, в кремчето, което писах по-горе, мажа го на филия за сандвичи вместо масло. Но последния път като ходих да си купя бях с една приятелка и като и обяснявах колко е полезен и вкусен си купи и тя. Но се оказа, че на нея никак не й допада и преди 2 дена ми подари и своя буркан, за да се отърве. Така че вкусове различни.

# 552
  • София
  • Мнения: 432
Момичета, в момента ям и червени храни - например шоколадче, хляб и кашкавал, пийвам биричка, затова ми е такава сметката. Embarassed И така успях да сваля няколко килограма, 3-4 от които в последните месеци възстанових.
В следващите дни ще променя съществено състава на менюто си - към зелено, макс оранж, че от 2 юни сме на море.
Иначе аз съм журналист - пак съм много активна в движението, макар и не чак колкото спортистките. Висока съм 167 на 57,6 кг.
Засега това е от мен. Приятен ден!  bouquet

# 553
  • Мнения: 5 405

??????????   4. ПЪЗЛАТА  MeRiTo`-  ?????????????????? кг,  9 блока  smile3512

Ей, аман от тебе! Не ще и не ще да ме изкарва от тоя списък!  ooooh!
57кг...  Joy

# 554

Общи условия

Активация на акаунт