Отговори
# 735
  • Мнения: 0
За делото на Николет Шеридан.

http://www.bliasak.bg/news/p3_17560_0.html

# 736
  • Мнения: 25 791
Нещо като нова тема?
За Шеридън бях почти сигурна, че няма да може да осъди телевизията, или Марк Чери, все пак тя е  една, а АВС са доста силни,  имат адвокати и т. н.

# 737
  • Мнения: 68
Жалко, можеше да гледаме още 4 години Иди ако не беше тази разправия между нея и Марк Чери. Не мисля, че Марк Чери просто е запланувал смъртта на Иди. Със сигурност е имал какво да даде от нея до 8-ми сезон.

Последна редакция: сб, 18 авг 2012, 22:55 от ...ot men pitieto

# 738
  • Мнения: 21 282
Жалко, можеше да гледаме още 4 години Иди ако не беше тази разправия между нея и Марк Чери. Не мисля, че Марк Чери просто е запланувал смъртта на Иди. Със сигурност е имал какво да даде от нея до 8-ми сезон.
Съгласявам се напълно с поста ти.
Да би било добре да заформим една нова темичка ? Simple Smile

# 739
  • Мнения: 0
Аз се заемам с оформянето на темата.Имайте търпение  Heart Eyes

# 740
  • Мнения: 21 282
Аз се заемам с оформянето на темата.Имайте търпение  Heart Eyes
Страхотна новина  Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 6 287
Здравейте,момичета!
Да не би някой случайно да знае истинското име на Бил (който излизаше с Габи в трети сезон),че ми е познат отнякъде,но не се сещам откъде Crazy

Питай Гугъл

Ето го актьора
Кой е този, моля, припомнете?

# 742
  • Мнения: 21 282
Здравейте,момичета!
Да не би някой случайно да знае истинското име на Бил (който излизаше с Габи в трети сезон),че ми е познат отнякъде,но не се сещам откъде Crazy

Питай Гугъл

Ето го актьора
Кой е този, моля, припомнете?
Излизаха с Габи в трети сезон,когато тя преподаваше на едни момиченца за модата (той беше баща на едно от тях)

# 743
  • София
  • Мнения: 6 287
Да, сещам се, когато преподаваше, но нямам спомен да е излизала с някой. Ще трябва да си припомня явно 3ти сезон. Wink

# 744
  • Мнения: 21 282
Да, сещам се, когато преподаваше, но нямам спомен да е излизала с някой. Ще трябва да си припомня явно 3ти сезон. Wink
Излизане - 2 срещи има няма,и Карлос ги наблюдаваше на последната им  Mr. Green

# 745
  • Мнения: 0
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА И МОЛЯ ВИ,
НЕКА НЕ Я ОСТАВЯМЕ ПРАЗНА,А ДА СИ Я ПОДДЪРЖАМЕ!  Hug


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=675066.0

Общи условия

Активация на акаунт