В паркове и градинки, Юнчето обича на слънчице да се припича.

  • 29 288
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Ние сме 116 мами и 1 татко. Имаме 121 бебета

61 момчета   и       60 момичета


Полезни линкове и статии


Кърмене и живот с бебето

Библиотека : всичко за кърменето
Указания за предлагане на вода на кърмачетата
Близо до бебето
Грижа за новороденото - 1
Грижа за новороденото - 2
Как да разположим бебето за кърмене
Видео клипчета за кърменето
Библиотека за кърменето
Още за кърменето
Кърменето - блогът на Бу
Кърменето - блогът на Хедра
Кърмене на близнаци - блогът на Айла
Отглеждане и кърмене на близнаци
Правилно поставяне на бебето на гърдата
Клуб Кърмене към Български Бебе Център
Ла Лече Лига - координати на консултанти по кърмене
НАПК - координати на консултанти по кърмене
Национална асоциация "Подкрепа за кърмене" - Варна
Истината за желязото. Нуждаят ли се кърмените бебета от хранителни добавки
Как се развива Вашето дете?
Библиотека - Всичко за кърменетоново!
Какво е ЕБХ?ново!
За коликите и методите на Карпново!


Още полезна информация







Online магазини





Нашите консултанти по кърмене от Ла Лече Лига - mimsat, Евридик@




Нашите бабини рецепти




Предложения за заглавия:
   


Албум - www.snimka.bg -> mamajune2011, парола на ЛС


Очакваме още много юнски мами да се присъединят към нас...

# 1
  • Мнения: 4 411
Само се записвам и пожелавам много хубави емоции през идващите топли дни.

# 2
  • Мнения: 378
Цоп Mr. Green

Благодаря, Дес, чудна е темичката  bouquet

Ани Hug, то малко се променя значението, звучи като препичат се филийки Joy

# 3
  • Мнения: 2 837
Честита ни нова тема!   bouquet
Ние бяхме на разходка, страхотно време е навън, макар и леко ветровито. Румен се сдоби с три книжки, аз с една. Останалите...не се доредиха Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 196
Цоп и аз Crazy
Мерси,Деси  bouquet
Ние имаме гости и само наминах да се запиша.

# 5
  • Мнения: 43
Христос Воскресе ,мамита и тати!
Вчера бяхме и при двете баби като при свеки останахме да преспим и днес по обед се прибрахме!Изкарахме си страхотно ,кумувете ни бяха там ,карахме колелета ,Дара се смя с децата ,баба й се нарадва и я нагушка,спа по-добре отколкото тук ,хапваше си и изобщооо много съм доволна!
Деска ,видях снимките ,ама чудна е Йо Heart Eyes И с тези опашлета ,личи си ,че страхотно парти се е получило!
Тина Т,много ми е мъчно като чета как си !Дано се сдобрите ,но наистина е прекалил!
Чинче,и ти не ми звучиш много празнично ! Много кофти ,че са се държали така!
Ани2,браво за разходката и книжките! Hug
Ирето ,звучиш ми добре и празнично настроена ,радвам се! А за яйцата -моите са домашни и имам само 1 жертва!
Хелънчеее,честита месечинка на бобона и тук ! Само радост и щастие  да има около него с всяка месечинка занапред! Heart Eyes
Хубав ден ви желая!

# 6
  • Мнения: 445
Здравейте на всички.

Деси, темата е чудесна. А малката Йо е невероятно сладка с тия опашчици  Heart Eyes

Ичка, радвам се, че сте си изкарали добре. Целувки за Дара  Hug

ПаО, Марти е станал уникален сладур  Heart Eyes

Ани2, честити покупки.

# 7
  • Мнения: 36
Христос Воскресе мили събеседнички и събеседник.Минавам само да се разпиша че сме добре като изключим това че аз съм малко хремава.Сега ще ходим на гости.По късно ще се включа по адекватно.

# 8
  • Мнения: 4 370
Ире, именно!  Simple Smile
Ние днес цял следобед се припичахме по градинки!  Wink
След като полюлях Никола, повървяхме, поносих го и всичко му омръзна, го сложих на тревата да си бере тревичка. Една жена два пъти дойде да ми прави забележка (доста културно де), сякаш нейното внуче съм сложила там.  Grinning После се появи ММ и го пое, та не я притеснявахме повече.

# 9
  • Мнения: 2
Запис и от мен Simple Smile Страхотна темичка Деска Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 411
Очаквах вечерта да се напълни темата, нали свършиха почивните дни. Явно сега всеки оправя багажи и деца и няма време да пише  Grinning

Ани, вие пък как може да слагате детето на земята  Naughty На мен до сега май не ми се е случвало чужда баба да ми прави забележки. То само това остава, стигат ми моите, които уж вече влизат в час.

Хелън, Ичка, Ире  Hug

Ичка, наистина беше голямо парти. Абе аз най-много съм си доволна от бебешкото  Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 142
Добър вечер!

деска, много слънчева темичка, благодаря  bouquet
Йо е голямо бонбонче, толкова сладка, нежна и винаги усмихната Heart Eyes

Тина, и на мен ми домъчня за теб и много ме е яд на МТ.  Някъде се къса нишката в общуването явно, дано скоро намерите пътя един към друг и да спрат проблемите Hug

чинчеConfused  Дано сте приключили празниците в по-ведро настроение.

ПаО, еха, 4 наведнъж Crazy

И аз се надявам на нови зъбчета в скоро време, че е едно дъвкане на каквото попадне, лигавене, смучене на пръстчета, плезене...Но за секундите, в които ми позволява да й погледна в устата, не виждам нищо, но то и първите ме изненадаха, де Rolling Eyes

Ние от утре няма да имаме топла вода, че ще правят реконструкция на топлопровода, и направо не знам как ще се справяме Confused  Отивам да се изкъпя мноооооого дълго като за последно Laughing
Исках още неща да пиша, но забравих.  После, ако се е включил някой и се подсетя, ще ви драсна пак.

# 12
  • Мнения: 90
Христос Воскресе!Здраве и благоденствие за всички нас!  Hug
Както обещах,ще гледам да се включвам по-честичко,въпреки че не знам до кога,защото вероятно ще започна работа идния месец.Свърши се царството домашно  Simple Smile
Ние изкарахме страхотно празниците,ходихме на планина,на Надя добре й се отрази,милата не гъкна през целия път,понесе го геройски.И сополите,които влачеше точно от месец й минаха...Голяма бърборана е станала,повтаря като папагалче,вече е 7800 и 74см...та това от нас накратко.
Алекс,да се оправя мъничката  ooooh! Ние също бяхме в контакт с племенника ми миналата седмица,той се ошари преди няколко дни,та и аз тръпна в очакване.

Чин,много лошо постъпват твоите хора,че си го изкарват на Нико  Confused Моите също не се съобразяват,когато Надя спи,пак така блъскат врати и ме упрекват,че не съм я научила да спи на шум.Всъщност според тях тя е бавноразвиваща,щото не яде дроб,не прави боц и още не върви newsm78
Василиса,дано татко ти е добре  Praynig Абе,какво става тук,все лоши неща се случват?

Тина,МТ трябва да се осъзнае,проблеми не се решават като се бяга от тях,стискам палци да се оправите !
Отивам да се хоризонтирам,че нямам сили вече.
Лека нощ!

# 13
  • София
  • Мнения: 169
Добър вечер и от мен в новата темичка Hug
Не съм се включвала тези дни, онзи ден се бях гътнала тотално, явно предния път като ми дойде не ми е било дошло като хората, защото сега как ми дойде не е истина. С бум и трясък, супер лоши ми беше, ама многооо зле, и какво кръвопролитие настана Shocked та така де Laughing Сега съм ок Twisted Evil
Днес беше много добре време, та добре се разходихме Laughing
Бюти как без топла вода бре, ужас, колко време newsm78
Деска, Йо наистина е прекрасна, и как винаги е усмихнатаа Heart Eyes
Чин-че, ама твоите хора доста детински се държат, милата ти майка, наистина за нея сигурно е най-кофти...

И аз вече искам зъби да му излизат на Крис, първите 2 не ги усетихме почти, а сега е едно лигавене, лапана на всичко, най-вече на пръстите чак до гърлото, сополи (вече 2 седмици), даже хленчи от време на време (което е нетипично за Крисчо), сукане през точно 2 часа цяла нощ #Crazy #Crazy #Crazy искам зъби Mr. Green

Исках да ви питам нещо, ние имаме хлебопекарна и ми се иска да направя хляб и съответно след това сухари за Крисчо, но се чудя каква смес да направя с брашната...и да сложа ли някакви добавки newsm78

Лека вечер от мен Hug

# 14
  • Мнения: 40
Хайде и аз в новата темичка!
Деска  Hug

Тина, ние пък на финала днес се изпокарахме, ама така е то по празниците - много народ, всеки с претенции. Аз лично се изнервям, а явно и другите. Дано се оправите скоро, макар че при вас положението звучи сериозно.

Пао, зарадва ме с позитивния тон Simple Smile Ама 4 зъба на веднъж леле мале Shocked Честити да са му и все така бели, здрави и безболезнени да излизат останалите.

Деси, вашата работа стана "3 дни яли пили и се веселили". Много се радвам, че е минало добре въпреки първоначалните ядове.  Peace

Хелънче, честита месечинка на Алексче!

Ани, тая пък за какво ви е правила забележка, че не разбрах?

Дидолинка, мнооого е кофти като почнат с тия разсъждения какво си научила детето и какво не си. Те да си гледат техните деца най-добре, ама... Важното е, че всичко мина вече Simple Smile Да си се връщаме към старото ежедневие и стига толкоз празници  Hug

Зверче, гледам, че не само си оцеляла, ами и си в настроение Simple Smile Бързо, бързо да излизат тия зъбки и да си починете.... поне до следващите, де Simple Smile (за хляба аз не мога да се изкажа никак)

Общи условия

Активация на акаунт