В паркове и градинки, Юнчето обича на слънчице да се припича.

  • 29 285
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 456
Кити, има и други добри частни ясли по 400лв, не по 1600... Peace Извинявай ама към немското посолство частната е 900лв... дето после си знаеш, че и в градината и в училището ще ти вземат детето.  Naughty

# 736
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Чин, тя не говори за сумата, а приемат децата над година и половина. Wink

И да дам отчет, че отдавна не съм... Миналата седмица го мериха бебончо - 9 кг точно и 76 см.

# 737
  • Мнения: 4 370
Здравейте дами!

Аз ей сега се прибирам, но като гледам днес цял ден почти не сте писали и бързичко ви изчетох.
Днес съвсем спонтанно решихме на отидем до Варна. Обиколихме два Мола, че времето не беше много за на вън. Заведохме децата в Капела. На Никола сигурно му се стори като на Сървайвър. Най много му хареса басейна с топките и не искаше да излиза от там. На голямата пързалка също много се радваше, но стигането до там му беше голямо приключение. Аз понеже почти не му помагах , а го чаках сам да се оправя. Батко му бяга пред него, примамва го с няколко топки, за да го следва Никола, а той пълзи, катери се след топките, а след тях пълзя и аз. Като беше Иван малък така хубаво си бях поиграла в тая Капела, за да го вардя и ето сега с Никола се повтори упражнението.  Laughing

Деси, евала ти за домакинстването, готвенето за Йо, работата....

Зврече, а бе май и ние ще вземем от Джъмбо на Никола торба с топки. Това дете много се радва на топки. Брат ми му подари една огромна топка и по цял ден само с нея играе. Дори като кара улкъра , бута топката отпред. Знам че писа че сте си вкарали автогол, но май ми се иска и ние да се пробваме.  Аз му давам едно кашонче с орехи и една малка кутийки и той пълни кутията, пилее ги по земята, но доста време се занимава. Но пък и лесно си ги пъха в устата, та малко  ме притесняват орехите.

# 738
  • Мнения: 984
Днес видях децата да си играят заедно. До сега не беше се случвало за дълго. Голям радост ми е  Heart Eyes Косьо му обяснява нещо, показва му. Малкото прави маймунджолъци.... За това съм си мечтала...
Йосиф намери големия гювеч и си пъхна главата вътре  Mr. Green Ще го угоим още малко и ще го сготвим за Коледа  Laughing
А покрай нервния мач на Федерер баща им се присети как се притеснявал като раждах. Аз не бях разбрала, че го е преживявал толкова. Учуди ме да си призная
Отивам да посвърша малко работа... Приятна вечер на всички  Hug

# 739
  • София
  • Мнения: 13 204
Свърших я всичката работа.

Хелън, Ваче, ако утре нямаше да идва у дома чужд човек (гледачката), сигурно нямаше да чистя. Като прибавим и това, че на Йоана трябваше да й сготвя поне за няколко дни напред, деня ми направо си замина в домакинстване.


Изобщо не бях поглеждала нещата от тоя ъгъл  Rolling Eyes

Мая, внимавай... чети "Емил от Льонеберя"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green това за главата в гювеча го пиша  Crazy Там имаше един супник злополучен  Wink

Рали и Саша много си играят. Т.е. Саша смята Рали за жива кукла и я размята насам-натам, вкл. с главата надолу докато аз не се появя  Twisted Evil Рали пък се кефи на такива игри  Mr. Green

# 740
  • София
  • Мнения: 142
Добро утро! Кафенце от мен



Йосиф намери големия гювеч и си пъхна главата вътре  Mr. Green Ще го угоим още малко и ще го сготвим за Коледа  Laughing
hahaha

Няма ли кой да направи нова темичка Rolling Eyes

# 741

Общи условия

Активация на акаунт