В паркове и градинки, Юнчето обича на слънчице да се припича.

  • 29 291
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2
           Добър ден и от мен!!!
Ичка, съжалявам за загубата ти. Sad Дано това да е последното зло, което те спохожда.

Деска, nbirthday!!! Пожелавам ти да ти се сбъднат всичките мечти Simple Smile, да си все така обичана и уважавана от МТ, и много, много здраве newsm51.
Кити, на теб честита племенница!!! Да е жива и здрава, и да ви радва много малката принцеса Елена. За МТ, въздържам се от коментари, но трябва да се засрами. Неговото вече е безобразие #Cussing out
Хелен, честит ви, малко подранил подарък на Алекс. Да си го ползва със здраве.
Чин, аз купих на Мони вчера, като се разделихме, от Борисовата градина. Имаше сергия малко по-надолу, от там където бяхме спрели да нахраним децата. Струваше 4лв..
Хеберлеа, и ММ беше горе долу по този начин, но той не, че не искаше въобще, а по-скоро днеска иска, утре не. При нас се проточиха опитите за бебе около пет години и това малко разводни желанието му за още деца. В крайна сметка трябваше да защити славата на зодията си ( с риск да не ви хареса много ще го кажа: това близнака е....  не знаеш в кой ден с кой от всичките близнаци контактуваш). Само, че тази работа не е като онази работа. Бях го предупредила, че ако стане ще си имаме още едно детенце и така....Сигурна съм, че колкото повече време минава, толкова повече ще се привързват към децата, въпреки, че сега, едва ли не, се опитват да ни накажат като ни отказват помощ.
Аурора, на Деян му няма нищо. Още вечерта беше забравил, но сега очаквам да се присети, защото трябва да си пише домашните Wink. Благодаря, че питаш.
Мисля да приключвам, че пак се улях и ще спрете да ме четете като видите дългите ми постове Simple Smile

# 721
  • Мнения: 9
Здравейте! Hug

Китиии-Честито ви бебче!Нека расте здрава и щастлива малката Елена!  ylinfant Hug  bouquet

Деска –Честит Рожден Ден!Много здраве,любов и семейно щастие ти желая! newsm59

Силве- и моята баба я използваше тази приказка Wink ,а също нещо от рода на- Шума ,вълна -дупка пълна! -това по други поводи де ,ама имат старите хора доста странни лафове Grinning

Ичка-Съболезнования миличка!.....незнам какво да кажа Sad  Прегръщам те! Бъди силна! Cry  Hug

 
Отивам ,докато спи Алекс да приготвя обяда....мисля да направя съомга във фолио на фурна ,поне става за 20-тина минутки ...мързелива работа Embarassed Simple Smile

Приятен ден на всички!  bouquet
 

# 722
  • Мнения: 378
Здравейте Hug

Дес newsm51 Честит Рожден ден! Да си все така щастлива и позитивна, желая ти любов и здраве на цялото семейатво!

Кити, да ви е здрава, щастлива и послушна малката Елена  bouquet

ЯнаВаси, ЧРД на патеричка на голямото ти момче  bouquet
Цитат
това близнака е....  не знаеш в кой ден с кой от всичките близнаци контактуваш
Баш! Mr. Green Имам си вкъщи такова животно, добре че малчото устиска да е раче Mr. Green. То и свеки е близнак и щяха да ми дойдат изнанагорно трима Crazy

Аз нещо се чувствам физически много изтощена, схваната, недоспала... Чета, но не ми се пише Rolling Eyes. С ММ планираме разходка утре (още не знаем къде де Mr. Green) и дано се разведря малко.

Силве, много кофти с "придобивките", дано бързо отмине болката Praynig и по-често на масажчета  Sunglasses Hug

Сами, триколката е почти като нашата. Паянтова е, но върши работа, а дребния се кефи много. Не може да замести количката, но за возене за удоволствие е екстра.

Ходих да меря обувки Капчица, продавачката ми похвали и тези, които Ичка показа - Уфо. Не е Иво още за такива, точно такива ми казваше ортопеда да не слагам преди да си проходи хубаво. Обясни ми го горе-долу като на Шуши, но е друг лекарят. Също каза да не слагам обувка с изкуствен свод преди годинката. Палавника вкъщи се разкарва бос, чорапи не търпи, явно му е жега.

Пао, аз така и не купих цитронела. Не знам защо си помислих, че мога да намеря из нашите магазини и аптеки ooooh!. После съвсем съм забравила, но и не сме имали поводи да се сещам ( Praynig). Сега започват комарите и ще трябва да търся по софийско. Ани, а ти как точно си ароматизираш дрехите с цитронелата? В отделението за омекотителя ли, а и колко слагаш?

Хелън, честита придобивка Hug

Кити и Хеберлеа, мъжете ви в редичка до този на Тина и да се запознаят отблизо с точилката Crossing Arms

Ставам, че дребното спи, а мен един куп работа ме чака ooooh!



Ичка, съболезнования Flowers Rose Flowers Rose  Hug

# 723
  • Мнения: 149
Ичка  Hug предполагам колко ти е пусто и тъжно сега на сърчицето...
най-близкия човек и досега за мен си остава в сърцето ми моята прабаба, която ме е отгледала като бебе (за мен тогава се създава най-силната емоционална връзка). Тя беше невероятен човек, селянка с основно образование, която и на 85г не спираше да чете и преде. Разказваше романите като приказки и събуди в мен любовта към книгите. Вече 15 години я няма но така и не я прежалих....

Странно нещо е форума за броени минути ме кара да мина през цялага гама от настроения и емоции...

Деска! ЧРД newsm67  Само хубави неща да те чакат отсега нататък и малката принцеса все така да ти е гордост и радост! И много късмет!

Кити - честито бебче! Верно я разкажи за дулата!

Майче, Янаваси - добре че сме ние жените, че иначе ако остане до мъжете светът вече да се е свършил. Хубаво е че има мъже и като нашия бг-тати, че да не правя обобщения Wink...Надявам се ММ да обикне и Оги както сега обича Белата, че и за нея трудно склони - а сега тя му е най-милото... Като баща не мога да го упрекна за нищо, но защо все му трябва толкова време да разбере че децата не са просто бреме...  
Янаваси - верно си е това за близнетата - и двете ми дечица са такива - имам чувството че отглеждам не две а поне 4! Две ангелчета и две дяволчета и никога не зная кое е на смяна  Heart Eyes Hug

Днес да ви се "рекламирам" - чистихме пред блока, че покрай новото строителство, а и метрото има такива бунища - гадно ми беше всеки ден оттам да минавам...включихме и каката с педагогически умисъл, че нали си падаме уж еко семейство.  Simple Smile за моя изненада доста хора се появиха в един момент по люлинските ливади, но май от нашия блок само ние бяхме, за разлика от съседния които дори си оправиха градинката.
Сега таткото спи, приспах и Белата а малкия пратих сутринта при баба му - липсва ми, но не ми е гузно Blush а и да свиква без мама миличкия ми. То в това отношение май няма да имам големи проблеми - много ми е общителен и си умира да е сред дечица-ходихме преди дни да видим градината (Ваче имат си фейсбук и там има снимки), а тя чудна - новичка, пипната и в голяяям двор с още 2 градини. Та когато отидохме навън беше пълно с деца, нашичкия така се ентусиазира, искаше да скочи и да отиде при тях и много ни се разсърди че не го пуснахме  Simple Smile

# 724
  • Мнения: 4 370
Хеленче, честита триколка на Алекс. Много е хубава.  Peace
А пиратските монети са по идея на Ивко. Аз само му помогнах да ги направим. Замесих месено тесто, дори той си го точи сам и с капачка от сок направихме монетки. С ножа ги понадрасках малко , да заприличат на съкровище, но ме домързя на всички и повечето са гладки. Но се получиха вкусни.

Ире, цитронелата я капя на една торбичка от сапунените ядки. Дори и да не пера с тях, пак я слагам накапана с цитронела и така дрехите миришат леко лимоново.

Хеберлеа, много е хубаво това че сте се включили в днешната акция!  Peace

# 725
  • Мнения: 52
Деска,честит рожден ден!Много здраве,щастливи мигове и успехи!  bouquet
Кити,честита племенница Елена!Да расте усмихнато и спокойно детенце!

# 726
  • София
  • Мнения: 169
Добър вечер Hug

Кити, чесита племенница, да е жива и здрава и много да радва мама и тата, а и леля Hug

Ваче, днес пак минах през този магазин Най-Най (който е близо до България), за да видя пантофите (че предния път просто мернах, че има, но не ги погледнах) и се оказа, че има някакви смотани, с мека подметка, изобщо не са като тези, които показа. Имаше само 1 чифт, 1 номер от другите....така че не се разкарвай...поне до този на България...

Охх, ми то май няма какво да пиша...лека нощ ви пожелавам и до утре Hug

# 727
  • София
  • Мнения: 13 206
Деска, Честит Рожден Ден!!!
Жива и здрава бъди, много, много обичана и ценена жена!




Ох,и аз се обърках с тези обувки,буйки и т.н.Ваче,сега Мати,като си ходи от близо месец ,време ли е за друг вид обувки или може още да си тупурка с буйките на КК(от тези,дето всички ги имаме Wink)

Според мен, да. Трябва да се вземат пантофи и да ходи навън с твърда обувка.
Ама, вижте, аз се притеснявам така...  Embarassed Embarassed аз не съм капацитет някакъв в областта и ме е страх да не ви объркам Confused Аз смятам на Септември да купя за яслата и за у нас на Рали твърдите пантофи. За навън си има обувки твърди, никога не съм купувала друг вид за навън и не съм я изкарвала с буйки. Пантофи има в Най-най гледах днес, ама няма за момчета малки номера. Не знам защо.. имаше розови Confused 18 лв струват. Доста по-твърди са от това, което сте пипали по магазините, Имаш чуството, че петата е от метал вътре и обхваща крачето доста по-отстрани  е доста по-нагоре. Пиша това, защото бях забравила как изглеждат тия пантофи на живо. Та ходих да ги пипам специално. Иначе аз лично в тоя магазин си харесах сума ти обувки, ама за момичета има голям избор.

Зверче, дописвам се... отдясно в магазина имаше едни за 5 лв адски смотани, жената каза, че никой не ги купува, но вляво си има от тия, които аз съм купувала, с немското ходило. Иначе се правят в Монтана някъде. Но нямаше за момчета малки номера. Ако имаш време иди до френската гимназия, там може и да има.

Ето това е марката - Steli
http://www.novobebe.com/productDetails-bg-1037.html - розови
http://www.novobebe.com/productDetails-bg-1038.html - кафяви
Гледам, че има и с ниска пета, и с висока.

Бюти, Ралка има такова "търкалце", ама нейното е пате, на което като се движи му се пляскат краката и му се вдигат крилата. Разкошно е, ама дано да оцелее докато проходи, защото тя го блъска в земята  Rolling Eyes Аз не й го давам много по тази причина...
Сашето също е имала и е много хубава играчка.
Ето го
http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=10844& … mad9a3ekdvk8qq6k4
Аз обожавам креативните играчки на Ouersetti и на Саша съм купувала. Имат страхотни неща. Патето по Коледа го купихме намалено. Чисто механично издава звуци като пате  Sunglasses

Не разбирам, защо се оплаквате от близнаците.. аз пък исках да си имам точно Близнак  Sunglasses Оплаквате се щото не знаете какво е бодливка да си имате у дома  Mr. Green

Хеберлеа, не съмс е сещала да гледам във фейсбук.  Сашата беше първо в 41-ва ясла и после в 13 ЦДГ  Wink Така навремето децата рпеминаваха от едното в другото. Сега не знам как ще стане за тия дето не са в ОДЗ-то. Та двора и градинната я знам, а яслата видях още по Нова година преди да открият, Не ми се вярваше никак Рали да я приемат там  Confused Сега ще ида да видя във фейса снимки. Директорката е голяма сладуранка, а предишната директорка е в яслата педагог. Тя е била учителка на братята ми на мен. Сега беше на Саша директор.
Абе познато ми е всичко там, ама едно ми е чоглаво за Ралче.. милото пате ще трябва да се оправя без мама (подсмрък...  Cry)



Последна редакция: нд, 13 май 2012, 00:12 от Vache

# 728
  • Мнения: 49
Сърдечно благодаря за пожеланията за малката Ели Hug, АНИ2- как да не те обичам Heart Eyes А за дулата- ще ви разкажа като разбера подробности.

Стягам тонове багаж....

ДИДОЛИНКА, голям грях имам към теб, но дано открадна една седмица през август, ще гледам да се компенсирам........

ДЕСКА, бъди чудна мама и страхотна жена!

Ех, ИРЕ, много си сладка.......

БЮТИ, даже си харесах частна ясла, ама искат 1.6 месеца Sad(((((((((((((

# 729
  • Мнения: 984
Деска - честит рожден ден и от мен   bouquet Да си все така слънчева и позитивна и всички около теб много да те радват /докато публикувам то станало утре.../
kitikat знам, че ти е притеснено, но има логика в изискването за възраст... Помисли си за варианта с някоя баба... ще ти е тъжно, че е далеч, но Дара ще е гледана по-добре. В частни ясли аз като търсих за Косьо в прав текст ми казаха, че не ги извеждат, защото лапали боклуци от земята навън  Shocked В ясла няма да се съобразяват със собствения и режим за спане, а когато те я сложат. Представи си и подмятваните шишета, биберони, храненето... След няколко месеца ще са достатъчно големи за 1 или 2 спанета само в по-общи за всички часове. Ще пие от чаша... Ще се храни по-самостоятелно, а и ще е захранена с повече неща. Знам, че ти е много трудно.  Hug И това ще мине...

# 730
  • Мнения: 4 416
Добро утро. Благодаря на всички за пожеланията. Много сте мили.
Аз съм много уморена. Снощи бях на караоке до 1 и нещо. Сега ми се спи и се надявам Йоана и тя да заспи. А колко домакинска работа имам----------- newsm78

# 731
  • Мнения: 445
Здравейте.

Аз сготвих, моето дете спи и надзърнах да ви "видя Wink

Деси, сигурно си си изкарала хубаво, почивай си сега, чистенето ще почака.

Ваче, аз не коментирам, но внимателно чета всичките ти постове - благодаря ти, на мен лично си ми много полезна   bouquet. Може на другите да не си, но на мен ми помагаш много.

Хеберлеа, браво за начинанието, нашите тук чакаха аз да ги организирам, аз не успях поради мои ангажименти и ... хубавата ни идея за почистване пропадна  Confused. Но нямаше как....

ИреHug как е усмИвко  Laughing

Ичка, сигурно днес не ти е ден - гушкам те  Hug

Моето дете най-накрая пролази  Embarassed Чак сега, ама аз съм си виновна, щото отскоро се търкаля по земята, досега не го слагах много, защото нямаше условия. Прави крачки като го държа за ръцете, но няма никакво равновесие  Thinking. Не се придвижва по мебелите, само пружинира на място... Някой друг с такива умения? Simple Smile

Иси, взе ли изпита? Simple Smile

П.С Поръчах си 4 покани за кръщенето на малкия, само за най-близките ми хора, станаха много хубави. Ще ви ги покажа във фейсбука Wink

# 732
  • София
  • Мнения: 13 206
Моето дете най-накрая пролази  Embarassed Чак сега, ама аз съм си виновна, щото отскоро се търкаля по земята, досега не го слагах много, защото нямаше условия. Прави крачки като го държа за ръцете, но няма никакво равновесие  Thinking. Не се придвижва по мебелите, само пружинира на място... Някой друг с такива умения? Simple Smile

За бой си! За бой!  smile3516
Какво значи няма условия? И на 2 квадрата можеш да го пускаш. Ааааа!!!! Sunglasses Пускай го да се оправя сам и ще пази равновесие и ще се задържа по мебелите.  Hug

Малка Ралка вече не може да я удържиш да седи в количката. Днес 2 часа е ходила и се е тръкаляла по земята навън. То щото видя, че има свят извън количката и сега няма повече спокойствие  Crazy

Деска...ма каква домакинска работа... след каракоке  newsm78 Wink Релакс малко... Сега като гледам твоя хал се сещам как моето Саше се научи на 3 г. да си слага закуска само. Щото аз и мъжа ми в събота и неселя не можехме да отлепим след работната седмица. Детето се качваше на стол и си вадеше от хладилника да яде. Една приятелка заплаши, че ще уведоми социалните  Wink Та и ти на домакинската работа накрая ще й отпуснеп края  Mr. Green

Кити.. аз мисля, че ако оставиш Дара на мама за 2-3 месеца ще е най-добре. Няма да ти се скъса сърцето, спокойно! Става дума за до момент, в който ще навърши възраст за ясла. А много ми се иска да видя Пл какво ще каже по въпроса. Като не иска той да я гледа няма право да казва каквото и да било!  Crossing Arms

Прибирате ли се?

# 733
  • Мнения: 4 416
Свърших я всичката работа.

Хелън, Ваче, ако утре нямаше да идва у дома чужд човек (гледачката), сигурно нямаше да чистя. Като прибавим и това, че на Йоана трябваше да й сготвя поне за няколко дни напред, деня ми направо си замина в домакинстване.

Ваче, ми то супер, ако Йо се научи да си слага закуската сама. Аз за сега ще съм щастлива ако благоволи да си държи поне шишето с мляко. Знам, че може, виждала съм я, ама мързела е голяма работа  Mr. Green

# 734
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Деска, с малко закъснение, честит рожден ден! Здрава и щастлива да си и много Wink детски усмивки да те радват!

Кити, честита племеничка! Да ви е жива и здрава! Супер ще си играят девойките след някоя годинка!
За Дара - и на мен ми се струва, че най-добре да я дадеш на майка ти, то нямате и голям избор де... В "нашата" ясла, доколкото знам, приемат и по-малки деца от годинка, навремето моето тръгна на 1г. и 10 дена и според мен много добре я гледаха, като най-мъничка беше и любимка и много гушкана, но пък не си заслужава, ако ще работиш само за яслата.

Общи условия

Активация на акаунт