В паркове и градинки, Юнчето обича на слънчице да се припича.

  • 29 309
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 52
Чета ви момичета и тати,но и аз нямам настроение да пиша,днес е точно месец откакто почина татко.....
Ичка,съболезнования мила  Hug

# 706
  • Мнения: 4 420
Ичка, милата. Моите съболезнования за баба ти. Гушкам те много.

Криси, и за теб едно гуш.

# 707
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте.
Ичка много съжалявам Sad Hug
Криси и на теб Hug
Хеберлеа, уф тези мъже ooooh!, страшен удар за КК 10лв.
За яслите не коментирам защото за сега не съм на тази вълна, то мама е учителка 25г та се надявам на точка от там.
За обувките, знам че всеки иска най доброто за детето си, ама не се вманиачвайте толкова, то лекарите не могат да постигнат единодушие та ние тук ли.
Хубава вечер си спокоен уикенд Hug

# 708
  • София
  • Мнения: 169
Ичка, моите съболезнования...много тежка година за теб...много съжалявам Hug
Криси  Hug

И аз съвсем се обърках с тези обувки. Значи сега за навън са тези сандали, които сме взели с твърда подметка и твърда пета. А за вкъщи мога да му слагам от тези пантофи, които са пак с твърда подметка и висока пета, нищо, че са от плат, примерно тези са ок, така ли  newsm78:


А буйките ги прибирам и не ги ползвам вече newsm78
Аз се чудя, нали сме в къща, не мога да го преобувам всеки път като излиза на двора, защото от хола директно се излиза навън, и дали просто да не си ходи с пантофите и по двора newsm78
Ваче, моля за съвет Mr. Green Hug

Лека от мен Hug


# 709
  • Мнения: 49
ИЧКА, съжалявам за всичкото лошо, което ти се струпа...

КРИСИ, не знам какво да кажа, освен че ми е мъчно........

Аз пък днес станах леля на малка госпожица Елена- 2950, 48 см. Снаха ми се справи перфектно- роди нормално, с малко болки и 3 шева накрая, а е много дребничка, но пък беше супер подготвена, ходеше на йога до онзи ден и ражда с дула. Постъпила е вчера в 1.30, а малката Ели се роди днес в 7.30.
Пожелавам й здраве и късмет, всичко друго ще дойде от само себе си. А вие се почерпете кой с каквото реши.

# 710
  • София
  • Мнения: 13 217
Ичка, милата... Sad Hug Лоша е тази година за теб... Confused

Криси... Hug

Вероятно ти изглежда не достатъчно висока петата,но всъщност е,все пак на снимка е едно,а на крачето реално може да се прецени става или не.

Да, точно това имах предвид, изглежда ми ниска, но наистина може да не може да се прецени от снимката. За твърдостта също не ми изглежда твърда. На КК подметката е задигната някак, ама това не е твърд форт  Wink
За буйките и аз се чудя  Wink Малка Ралка ходеше с дебели чорапи и терлици цяла зима. Сега й сложих буйки, като почна да обикаля доста. Някак ми се струват като преход към твърдите пантофи. Абе крачето някак има по-твърда основа и тя е стабилна. Иначе навън ходи с висок и твърд форт и твърда подметка. Но като беше боса вкъщи ходеше с едни маратонки Рийбок, който са си меки от всякъде, изглеждат като нормална маратонка. Ама тя не ходеше де.. само се возеше в количката по това време  Wink

Зверче, ако бях на твое място щях да взема от пантофите в Най-най и да ходи с тях. Те са от плат и са грознички, ама голяма работа  Wink Не знам като ходи в магазина дали иска да видиш точно пантоф. По време на Саша струваха крупната за пантоф сума от 15 лв  Wink
 Аз всъщност този магазин ви споменях точно заради пантофите. Такива няма на други места или поне аз не знам.
Подобни са на тези..., ама не съвсем
http://www.detskidrehi.com/images/20018copy.jpg
Утре ще взема да спра там и да видя има ли пантофи, какви са и да взема може би... ще видим... въпреки, че ми се искаше за яслата чак да купувам.

Хеберлеа, за яслата дано да са в една група двамата. Нали групите са две и сега новите дечица ще ги разделят в двете групи. Аз оставям на късмета Ралка, където се падне.
За мъжа не искам да говоря. Ние имаме също периоди разни.. У нас чудно защо всички си почиват, а накрая се оказва, че видиш ли аз си гледам кефа, защото се занимавам с децата, а това е удоволствие и отмора  Crazy Таааа... няма какво да кажа  Wink
За хватките... ами намерих някакъв начин да й затискам ръцете и да стисна главата под мишницата... много ми е жал... плаче миличката страшно жално. И колкото и да съм твърда някак със Саша бях по-хард. Обаче чистя 3 пъти на ден като капя коларгола. В другото време бърша, тя реве и така... Confused Ама понамаля секрета сякаш или по-скоро започна да се стича, защото по-често я чувам да кашля. А дробовете са чисти, гърлото също е ОК.

Лелеее, Кити, да ти е жива и здрава малката Елена!!!! Много хубаво име! Много радост да ви носи! Много се радвам, че всичко е минало както трябва. Къде е раждала с дулата?

# 711
  • Мнения: 1
Кити, честита ти Племенница Елена! Да е жива и здрава, да расте с много любов и щастие!   bouquet Hug

Ичка, моите съболезнования!  Hug

Зверче, ако не се притеснявате за цапане - не виждам защо да не си ходи с пантофите на двора Крисчо. И на Кали не мога да й сменям постоянно обувките за навън и вътре - невъзможно е просто.Simple Smile

Хеберлеа, много интересно това за африканските бегачи... Hug Да, те са с различни гени, но все пак... Гери, голямата щерка, има дюстабан - вземали сме винаги най-ортопедичните обувки, няколко пъти сме отливали стелки - изобщо, всякакви екстри, но въпреки това си има. И на двама ни в семействата има предразположение към плоскостъпие. При мен е най-неизразено, но при двете ми сестри си е видимо. На никого обаче не му пречи това. Аз бях най-спортуваща и спортна - имам чувството, че многото тичане ми помогна да си оформя свода. Но не можеш да накараш никого насила да тича, ако няма склонност... Мисля да пускам Кали да ходи максимално боса, ще направя проба...Simple Smile

Деска, Честит Рожден ден и тук! Здрава, щастлива, с успехи и много любов и късмет!  newsm59

ЯнаВаси, как е Деян? Ех, страхотно е, че сте намерили вранче! И ние искаме да се сдобием с такъв "човек" - много са интересни! Преди време отгледахме едно чавче - много интелигентно птиче, познаваше ни лично - ако дойдеше непознат човек - веднага излиташе на гардероба и не смееше да го приближи. За това го пуснах, когато се научи да лети хубаво - то си отиде при своите и не се върна. Видях, че няма доверие на непознати хора - това беше важното. Simple Smile

# 712
  • Мнения: 4 420
Добро утро.

Влизам да почерпя за рождения ден. Виждам, че вече сте ме разкрили   Grinning



Днес имам доста планове за вършене, да видим какво ще успея накрая на деня. Ще имаме и фирмено парти и се замислям дали да отида и да празнувам с колегите.

Кити, честита племеница. Да ви е жива и здрава. Ще ми е интересно ако можеш да разкажеш макар и от трето лице как е било раждането с дула.

# 713
  • Мнения: 548
Деска,честит рожден ден.  bouquetДа си жива,здрава,все така позитивна!  Hug

Ичка,моите съболезнопвания! Sad

Кити,честито ви ново бебоче в семейството.Да ви е жива и здрава малката Елена.  bouquet

Ох,и аз се обърках с тези обувки,буйки и т.н.Ваче,сега Мати,като си ходи от близо месец ,време ли е за друг вид обувки или може още да си тупурка с буйките на КК(от тези,дето всички ги имаме Wink)

Хаберлеа,ама и твоят мъж е интересна порода.Аз като ви казвам ,че няма май читави...Или поне в един момент,ако не сега то по-късно- изкукуригват тотално. Mr. GreenПрабаба ми е имала една приказка:-И да видиш ,че на мъжа му се влачат червата ,ще викаш,че поясът му се е развил... Sunglasses   Joy

# 714
  • София
  • Мнения: 142
Добро утро!

Ще се разпиша набързо, докато малкото седи на гърнето.

деска, честит рожден ден, мила!  Желая ти от все сърце да си много щастлива, спокойна и обичана!  bouquet

кити, на вас честито ново попълнение в семейството  bouquet  Още едно дългоочаквано съкровище, което да прави живота ви по-хубав и усмихнат  Heart Eyes Hug
А за проблемът с МТ... няма полза да наливам масло в огъня и да казвам колко не е прав.  Но може да помислиш за вариант частна ясла - чувала съм за хубави такива, а таксата е по-ниска, отколкото да плащаш на гледачка.  Не е перфектното решение, но все пак е вариант Hug

ичка, много, много съжалявам Sad  Гушкам те, дано намериш сили да се справиш с този труден момент Hug

криси Hug


За обувките, знам че всеки иска най доброто за детето си, ама не се вманиачвайте толкова, то лекарите не могат да постигнат единодушие та ние тук ли.

 Peace

хеберлеа, ама и на теб не ти е лесно Confused Hug

Ние сме добре.  Напоследък Лорчето се е влюбила в една играчка, която аз наричам тръкалцето  Laughing (нямам идея как се казва всъщност, нещо като бастунче с топка накрая, търкаля се по земята и дрънка и скърца Crazy).  Носи си я навсякъде и плаче, като й я вземеш, сега дори на гърнето си я държи Laughing

# 715
  • Мнения: 2 837
Деска, честит рожден ден и тук! Освен всичко друго, дето ти пожелах, ти пожелавам да не порастваш много - ако остане нещо детско в нас, по-лесно преживяваме в този не много уютен свят Simple Smile
Кити, честита ви Елена! Да расте много щастлива! Със сигурност е случила на леля Simple Smile
Ичка, много съжалявам, наистина  Hug Оттук нататък дано само прекрасни неща ви се случват...
Силв, буйките са си напълно подходящи, що да не ходи с тях Матейка? Само дето става вече топло за тях.
За мъжете...аз нямам право да кажа нищо, че страничните ефекти на ММ са малко в сравнение с мойте Simple Smile Сега ще видя какви синковци ще отгледам.
Хеберлеа, Криси,  Hug
Аз досега чистих, но Явор заспа и спрях за малко... Просто няма наваксване домакинската работа...
Хихи, Бюти, и Явор има такава играчка, но Румен му я обсеби  Mr. Green
Хубав ден от мен!

# 716
  • Мнения: 4 370
Ичка, съболезнования за баба ти!

Кити, да е жива и здрава племенницата ти!

Деси, честит рожден ден мила! Да си жива и здрава, все така всеотдайна майка, успехи в работата, и  все така да успяваш да балансираш между семейството и службата!

Ние с Иван тази сутрин правихме бисквитки - пиратски монети. Като изстинаха раздадох съкровището на екипажа. Ники също намаза една, нищо че бяха с мед.

# 717
  • Мнения: 2 456
Здравейте.

Влизам много набързо...

Искам и тук да честитя  рождения ден на Деси- Деси, бъди жива  и здрава, много усмихната и обичана.   Heart Eyes  bouquet

Кити, честита ви радост Елена. Много хубаво име има.  Wink Нека ви радва много и да расте жива и здрава...    bouquet

Ичка, черна година, наистина.. но то злото не идвало само.  Rolling Eyes  Hug

Бюти, губиш се нещо, липсваш. А от къде взехте това търкалце? Искам и на Нико да взема... вчера хареса това на Крисчо.

Хеберлеа, ама че работа, много тъпо. Що не му оставиш децата и не излезеш да си починеш ти малко?

 Ние правим опит за милинки... дано станат.  Praynig

Хубав и чист ден ви желая.

# 718
  • Мнения: 445
Здравейте Simple Smile


Деси, честит рожден ден  newsm59 - пожелавам ти от все сърце да си жива и здрава, все така усмихната и позитивно настроена, много влюбена и обичана. Успех във всички начинания  Hug

Кити, честита племеница, да ви е жива и здрава малката адашка.

Ичка, миличка...  Confused моите съболезнования, прегръщам те... Не знам вече какво да ти кажа, освен, че те подкрепям, макар и отдалече. Стисни зъби, винаги след лошото идват хубави момени  Hug

Хеберлеа, не ти е лесн, ама никак. Както и на Кити. Аз ако бях не знам как бих издържала, макар че като се замисля при мен е както при Кити.... И аз не знам кога ще има някаква промяна, а което е най-лошото - дали изобщо ще я има  Rolling Eyes

Ани, страхотни идеи имаш за бисквити. Сигурна съм, че на Ивко му е супер забавно всеки път.

Пао, на мен сандалките ми харесват, и са любимия ми цвят Simple Smile

Малко за нас - добре сме, по цял ден обикаляме улиците, подготвям се за кръщененто на Алекс, което ще е на 26.05. Тогава имам и рожден ден.
Вуйчо ми, който ще му е кръстник, вече му подари триколка, ето такава:

Алекс много я харесва, но още не сме излизали с нея, че тук валя.
За обувките - подариха му сандали Ponki dumini, сивички, с подсилена, висока пета, твърда подметка. Моето дете още не ходи по мебели, изправя се, но навън прави крачки като г държа за ръцете. Не стъпва на пръсти, но ми се струва, че няма да проходи в близкия месец. Да видим...
Това е засега, ставам, че имам работа.

# 719
  • София
  • Мнения: 142
чин, аз го купих от кварталното магазинче за домашни потреби... Но май ги има по сергиите в парковете Rolling Eyes  Ако не си намериш до понеделник, ще взема едно на Нико от тук и ще го донеса на срещата в мола Wink

Наистина не пиша редовно напоследък...Без конкретна причина е... Нещо не намирам време и вдъхновение, то май при повечето е така Thinking

Общи условия

Активация на акаунт