ЗОНАТА и ние - 9 Тема

  • 43 602
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • София
  • Мнения: 783
Даа, това са кюфтенцата smile3521

Аз забърках сместа и я разделих на две равни части, които разпределих във формата за мъфини - по 8 кюфтенца и пекох на два пъти. Получиха се общо 16 кюфтенца - 2бр са 1 блок. Стават супер ефектни във формичката за мъфини, а и е много по-бързо и чисто, отколкото ако се пържат  Hug Единствено смених брашното с овесени трици, защото избягвам да готвя с брашно и се получиха и с трици. Днес на обяд си хапнах 4 кюфтенца - 2 блока и айранче 1 блок и толкова добре се заситих, че се насилих за следобедна закуска.

# 722
  • Мнения: 493
Добро утро  Hug
По едно кафе и закуска?


Moharet , и за мен беше много интересно с тези кюфтенца, че отначало като им погледнах количеството си казах " Ами, то аз мога да ги изям всичките и пак няма да ми стигнат". Но, когато си хапнах два блока толкова ме заситиха, че това е може би единствената рецепта, с която бих изкарала и 5 часа без да огладнея. Но, както се казва човешкото око е лакомо и няма засищане.

Момичета имам голяма молба към вас  Praynig
Много моля тези от вас, които се доверяват на моите рецепти и ги приготвят от време на време, ако имат възможност да щракнат по някоя снимка на приготвените неща и да ги пратят на Carmen. Че аз за съжаление нямам тази възможност, а тя иска да качва рецептите в блога със снимка, че друго е когато види човек за какво става дума. Благодаря предварително на отзовалите се   newsm51

# 723
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Хайде Бърборанки, скачайте в новата тема, че пак стигнахме до 49 страница  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт