Пълен глад

  • 146 445
  • 460
  •   1
Отговори
# 450
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 777
защо винаги се стига до спор, в която и да е тема?! Какъв  етози стремеж, да се доказава собственото,или оборва чуждото мнение. Някой споделя и веднага има кой да каже нещо против.
 Както и да е, явно така върви из форумите.
Не бях срещала книгата на Пол Брег за лечебния глад! Сега ми е  малко бавен нета, ама утре ще си я сваля! Благодаря на тези, които дават ценни съвети и много щастие на останалите Hug Heart Eyes

# 451
  • Мнения: 26
Здравейте виждам ,че от доста време никой не е писал тук,но ако има желаещи да започнат тази диета ще се радвам да се поткрепяме .

# 452
  • Мнения: 767
Аз успях да издържа три дни на вода и зелен чай,а на следващия кисело мляко и съм много радостна от резултата от 60кг сега съм 56кг.Мисля да опитам още три дни другата седмица,а след това да поддържам постигнатото с по един ден в седмицата.Толкова опити да се оттърва от 5-6 излишни кг и само с този постигнах успех.
Желая ти успех Renirek Hug

# 453
  • Мнения: 26
Благодаря patence,браво на теб страхотни резултати. AЗ мисля от утре да започна гладуването пък ако ми е много тежко мисля да добавя и някое фрешче. По време на бременността качих почти 40 кг .След раждането и някоя диета вече съм минус 20.Висока съм 1.60 и тежат 79 кг .😳надявам се скоро да сваля и останалите 20 кг.

# 454
# 455
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 777
И аз смятам да опитам в почивните дни! Да не съм по пътищата, че ако ми призлее да мога да тампонирам ситуацията.
Имам молба. Опитах се да си копирам книгата за лечебния глад на Пол Брег от първа страница,но не успях  Thinking Ако някой разполага и може да я сподели! Praynig

# 456
  • Мнения: 45
Уф, чета какво пишете, всеки има право на мнение, но нима не виждате, че вината е на стреса?! В работата си все бързаме, времето не стига, проблемите са много, шефовете са изнервени, колегите също, да не говорим за клиентите ни-ако има такива...  От всичко това се качва нивото на хормона кортизол, а това е последвано от неудържим глад за сладко и нещо "по-така", по-мазничко. Обмяната на веществата е все по-бавна, започват да се трупат мазнини, т.нар. мастни депа растат. Нищо чудно, ако се докараме до диабет. Сигурно не помните откога не сте яли нормален обяд, все няма време, нали? Компютърът се превръща в място за преживяне на сандвичите ни или хот-дога. Мисля, че от това трябва да започнем, да се вгледаме в себе си и свободното време, да променим начина на хранене, да спрем този лудешки бяг и да не заменяме храненето с работата /и обратно/. Без излишни истерии, с малко по-добра организация, ще можем да постигнем наистина блестящи ефекти, дори и да трябва незначителна помощ с някоя ефикасна добавка за ускоряване на обмяната. Не струват милиони, всеки може да си я позволи примерно нещо от рода на Гарциния камбоджа.

# 457
  • Мнения: X
Брей каква хитра и скрита рекламка
Значи вместо да си носиш добър обяд, за да не тъпчеш джънк на работа, да пием  добавки
Много умно, спор няма
Какъв % ти дават за такива постове?

# 458
  • Мнения: 767
katinami никак не обичам такива обобщения-на мен времето ми стига,шеф нямам,а нормален обяд си спомням много добре откога не съм яла-от вчера.Като цяло отричам хранителните добавки и това което ни рекламираш дори да ми го подаряват пак няма да го пия.Имаше една много хубава книга,жалко че не помня името и,за това как се манипулират тестовете на такива добавки,подбират се тестови групи при който резултатът да е оптимален,фармацевтичните компании имат силни лобита,все пак е огромен пазарен дял...

# 459
  • Мнения: 2 127
За да се стигне до чак толкова високо ниво на кортизол, че да попречи на отслабването, трябва стресът да е доста повече от "шефът ме изнерви". Съгласна съм, обаче, че никак не е лоша идея хот дога да бъде заменен с едно нормално, пълноценно хранене.

# 460
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 777
Аз все пак си направих един ден на почти глад. В смисъл, позволих си едни пасирани плодове-киви и праскова,защото ми е много ниско кръвното и ми се зави свят. Нямам нужда да свалям килограми,но ми се ще да пречистя малко организма си. Резултатът е много жизненост и повишена работоспособност. Не очаквах подобен резултат, но следващият ми почивен ден пак ще опитам. Този път ще се постарая да издържа само на вода.
 Въртя се из темите от любопитство, макар че напоследък ми минава през главата да изоставя форума. Нещо много нападки. И с каква идеална цел трябва да си причинявам подобни негативни преживявания Thinking

Общи условия

Активация на акаунт