Отговори
# 465
  • Мнения: 9 767
С интернет банкиране съм.Миналата година са преведени на 20.09.
Доооста е раничко да чакаме за пари,май?

# 466
  • Мнения: 11
 Майките, които са получавали помощи за дете с увреждания миналата година също ще могат да получат храна:
 http://goodnews.actualno.com/Razdavat-hrana-na-bednite-news_400054.html
  Тук пише и адреса.

Последна редакция: чт, 13 сеп 2012, 10:48 от Палмичка

# 467
  • Мнения: 11 606
Има ли изгледи тази седмица да ни зарадват? Все пак първият учебен ден наближава  Peace
С интернет банкиране съм.Миналата година са преведени на 20.09.
Доооста е раничко да чакаме за пари,май?

Добре щеше да говори за нашите управници, ако бяха превели детските на всички преди 15.09. Какво от това, че по принцип трябва да е след тази дата официално? Щяха да покажат, че знаят,че започва учебната година и тези пари, дошли навреме, ще помогнат семействата. Не, че на 20-то число напр. няма да помогнат. Но....просто жеста и вниманието, макар и твърде минимални, щяха да бъдат добри.

# 468
  • Мнения: 79

Добре щеше да говори за нашите управници, ако бяха превели детските на всички преди 15.09. Какво от това, че по принцип трябва да е след тази дата официално? Щяха да покажат, че знаят,че започва учебната година и тези пари, дошли навреме, ще помогнат семействата. Не, че на 20-то число напр. няма да помогнат. Но....просто жеста и вниманието, макар и твърде минимални, щяха да бъдат добри.


Може и да ни изненадат:) Има още 2 дни

Последна редакция: чт, 13 сеп 2012, 11:58 от Lily Rose

# 469
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Съвсем изтървах темите, обърнах форума да ви открия.

# 470
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119

Добре щеше да говори за нашите управници, ако бяха превели детските на всички преди 15.09. Какво от това, че по принцип трябва да е след тази дата официално? Щяха да покажат, че знаят,че започва учебната година и тези пари, дошли навреме, ще помогнат семействата. Не, че на 20-то число напр. няма да помогнат. Но....просто жеста и вниманието, макар и твърде минимални, щяха да бъдат добри.


Може и да ни изненадат:) Има още 2 дни
И аз все си мисля, че ще ни изненадат.

# 471
  • Мнения: 11
 Дано  Praynig Блажени сме вярващите!  Simple Smile

# 472
  • Мнения: 9 767
Днес НЯМА да има детски.Инфото е от банката.

# 473
  • Мнения: 28
Нямат срам-децата в понеделник са на училище  Confused Ами остава ни да пожелаем успех на всички дечица през новата учебна година  Hug

# 474
  • Мнения: 22
Някой да знае нещо за днес?

# 475
  • Мнения: 0
Разчитах на Ива да каже, но от месец и половина не е писала нищо  Sad

# 476
  • Мнения: 43
Предполагам,че повечето майки си изпращат децата на училище и може би по-късно ще има отзиви.

# 477
  • Мнения: 740
За Сливен мога да кажа, че звънях по телефона и ми казаха, че днес няма да има.

Според мен е малко оптимистично да се надяваме да ги пуснат днес или утре. По-скоро ще е към края на седмицата, ако е тази. Разбира се, надявам се да не съм права и всички да бъдем зарадване днес или утре. Praynig Peace

# 478
  • Мнения: 356
Инвест банк Бургас - няма превод за сега на детски надбавки. С интернет банкиране съм.

# 479
  • Мнения: 179
Инвест банк Бургас - няма превод за сега на детски надбавки. С интернет банкиране съм.
Моля те,като видиш отразен превод по сметката си да пишеш тук.

Общи условия

Активация на акаунт