Отговори
# 555
  • Мнения: 6
моля ви кажете детските са месец за месец или месец назад

# 556
  • Мнения: 35
с месец на зад!

# 557
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
моля ви кажете детските са месец за месец или месец назад
Сега се получават за м. 08.

# 558
  • Мнения: 6
ураааааа значи има шанс и аз да получа

# 559
  • София
  • Мнения: 515
Някой от София община Младост да е получил?Ще съм много благодарна за инфото Hug

# 560
  • Стара Загора
  • Мнения: 875
Ст. Загора - Пощенска банка ИМА ( интернет банкиране ) .

# 561
  • Мнения: 356
Инвест банк Бургас - няма превод за сега на детски надбавки. С интернет банкиране съм.
Моля те,като видиш отразен превод по сметката си да пишеш тук.

За Бургас Инвест банк има превод  Simple Smile

# 562
  • Мнения: 23
Шумен-ДСК има превод на детски

# 563
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Някой от София община Младост да е получил?Ще съм много благодарна за инфото Hug
Нали знаеш, че вие сте с нас на опашката.Слатина и Изгрев засега няма пари.

# 564
  • Мнения: 1
и в овча купел нямаме в софия ние софианци напоследък все чакаме последни

# 565
  • Мнения: 2
НЯКОИ ДА ЗНАЕ ЗА ДЕЦКИТЕ В Казанлък

Последна редакция: ср, 19 сеп 2012, 14:19 от g-ja ivanova

# 566
  • Мнения: 11
и в овча купел нямаме в софия ние софианци напоследък все чакаме последни
И във Варна няма,а досега винаги щом са почнали да изплащат обикновенно до 12ч. съм ги изтеглила  Thinking

# 567
  • Мнения: 1
и в овча купел нямаме в софия ние софианци напоследък все чакаме последни
И във Варна няма,а досега винаги щом са почнали да изплащат обикновенно до 12ч. съм ги изтеглила  Thinking

Странно... не знам към коя банка си,но аз определено винаги съм можела да тегля след 16 ч.

# 568
  • Мнения: 1
до  g-ja ivanova  :
Казанлък и детски.....срамно е да пишете с такива правописни грешки и то не само тук,същото сте написали и във Фейсбук

# 569
  • Мнения: 11
и в овча купел нямаме в софия ние софианци напоследък все чакаме последни
И във Варна няма,а досега винаги щом са почнали да изплащат обикновенно до 12ч. съм ги изтеглила  Thinking

Странно... не знам към коя банка си,но аз определено винаги съм можела да тегля след 16 ч.

ЕкспресБанк,за две години точно 2 пъти са ми ги превеждали след 12 ,единият път в 3 и другият след 1. Във всяка банка си е различно.  Все пак ако някоя мама от Варна е теглила да пише   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт