Отговори
# 570
  • Мнения: 1
сестра ми живее във Варна - ПИБ- преведени преди няколко минути
Ловеч- ПИБ - има детски

# 571
  • Мнения: 1
Мда..и Сестра ми получи преди малко СМС,вероятно след 16 ще могат да се теглят.

# 572
  • Мнения: 0
някой да има към МКБ baby_neutral

# 573
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
до  g-ja ivanova  :
Казанлък и детски.....срамно е да пишете с такива правописни грешки и то не само тук,същото сте написали и във Фейсбук
Явно госпожата е спала от 1 до 3-ти клас.

# 574
  • София
  • Мнения: 7 519
В София никой не е теглил, нали?  Rolling Eyes

# 575
# 576
  • Мнения: 9 243
София, община Витоша, Уникредит Булбанк,
Има превод : 19.09.2012 - 13:50:42 часа

Успех на всички!

# 577
  • Мнения: 35
София,Люлин на цкб ,няма превод!;-(Мисля,че София за утре ще остане!

# 578
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Пловдив Уникредит булбанк няма превод.

# 579
  • Мнения: 418
Казах ви аз ама вие не ми вярвахте Wink .... Дано днес да ги получим  Peace Стискам палци!!!

# 580
  • през девет планини в десета
  • Мнения: 51
За Кюстендил инфо?

# 581
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 845
Пощенска -Красно село има Peace

# 582
  • Мнения: 2
i kakvo sam napisala 4e ne razbrah

# 583
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Написала си в едно изречение 3 думи и трите с правописни грешки.КАЗАНЛАК , ДЕЦКИ  И НЯКОИ.



Както и да е.В Слатина и Изгрев има вече пари.Приятен ден  и дано скоро всички мами си получат парите.

# 584
  • Мнения: 464
Нещо за Възраждане и Красна поляна - София  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт