Волейболните ни национали (тема 14)- Олимпийско време!!!

  • 25 409
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 52
Абе натам се върти работата , ама след това да сложим един глобус (полит. карта на света)?
Само че аз няма да мога да го нарисувам, освен ако намерим от къде да го сваля и да го разпечатам, ама А4 дали ще се вижда добре. И ако правя още един плакат, на него ......

# 691
  • Мнения: 52
Казийски и Стойчев учредиха „Приятели на волейбола„.Е, това съм го изпуснала. И какво прави БайГанев там.........Някой запознат ще коментира ли?
http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2744998
 Thinking

# 692
  • Мнения: 3 502
И какво прави БайГанев там.........Някой запознат ще коментира ли?
http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2744998
 Thinking

Е как какво... Имало е кетъринг. Отишъл е човекът да го нахранят.

# 693
  • Мнения: 3 034
Слухти. Слава Богу само като гост, а не както некоректно е отразено от някои медии като учредител. Не е учредител, нито Сеферинов. Просто слушалки. И да хапнат, разбира се, да.

# 694
  • Мнения: 3 034
Симпли, Hug! Брилянтна идея!!!!!
„Негодници„ без граници!!!
Само ми се ще и малко пояснение някакво да измислим, защото ми се струва, че не всички ще го разберат.


Ми то е ясно, според мен. Че и двузначно, нали... Хем сме разпостранени, хем сме неуправляеми.  Joy

МОже и по-патетично:

Негодници без граници,
На честта посланици.  Mr. Green

А може да замениш "честта" с истината или каквото ти дойде там.  Laughing А може и "на Радо и Матей посланици" и тогава се пази от жена му, но пък на данча със сигурност ще му бръкнеш дълбоко в джигера.  Joy

П.П. Недей да слагаш глобус, че се губят текстовете / буквите само големи и черни да им вадят очите, че тия мачове и тук се гледат, нали се сещаш.  Whistling

# 695
  • Мнения: 52
Благодаря за разясненията.
Симпли,страхотно ще стане!!! Голяма работа си!!!!  bouquet
И аз ще помисля още малко , ама де ги тия хора бе? Да мецнат нещо , кое им по/харесва. Аз съм дърта, не ме е страх от разни булки, виж, ако беше ти........ Laughing

# 696
  • Мнения: 3 034
Aз предвидливо стоя настрана.  Joy И плакати не развявам. Мил ми е животът.  Laughing А ти недей се прави на света вода ненапита. Дърта не си, ама палава...  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 1 517
На мен "Негодници без граници" ми харесва - кратко, точно и ясно.
Hug Hug
Simply

 тези дни често те споменавам къде изгуби?
Аз искам да кажа че мача с Црвена звезда беше хубав, ама финала беше ясен Rolling Eyes Радо и Матей отново невероятни и тактични!както да иска човек повече

# 698
  • Мнения: 74
На мен "Негодници без граници" ми харесва - кратко, точно и ясно.
Hug Hug
Simply

 тези дни често те споменавам къде изгуби?
Аз искам да кажа че мача с Црвена звезда беше хубав, ама финала беше ясен Rolling Eyes Радо и Матей отново невероятни и тактични!както да иска човек повече


Страхотни сте Simple Smile.

# 699
  • Мнения: 3 034
Тук съм, бе. Просто не пиша толкова. Иначе съм си на линия.  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 1 517
Тук съм, бе. Просто не пиша толкова. Иначе съм си на линия.  Mr. Green
А аз те мисля  Crossing Arms Трентинската група каза че май имало проблем тогава с пътуването и аз се замислих къде си и кога ще се видим пак!Липсваш! Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 52
Тинки, страааааааахотни сте!!!!!!!Спомняте ли си , че имах едно предложение да си направим албум.
Тогава и Лозева каза, че ще предостави нейни снимки, а съм сигурна, че и други ще се включат.
А Симпли имаше защо да я мислиш , 100 годишно дърво падна в общия двор и ѝ запуши колата, има и снимки де Joy Joy Joy (тогава не ни беше до смях, ама хубавото е , че след време остават само хубавите емоции).
Днес трябва да направя плаката. След малко трябва да ходя за картон и фулмастери.Варианти.
   1.        „Негодници “ без граници
  2.   „Негодници“ без граници
         На честта посланици

   3.  „Негодници“ без граници
         На Радо и Матей посланици

   4. „Негодници„ без граници
        На честта посланици
        Радо и Матей ––––
        нашите избраници

Моля за включване и обсъждане , приемат се и други предложения. Особено държа , ако нещо не ви харесва, да го пишете, защото да не се излагаме. Смятам, че макар и да го нося аз, плакатът е от името на голяма част от хората тук.  bouquet  bouquet  bouquet

# 702
  • Мнения: 50
Привет и от мен  bouquet отдавна не съм се разписвала тук.
И на мен "Негодници без граници" ми харесва.
Камомила, можеш да ползваш и човечето Негодник http://prikachi.com/images/648/5610648C.jpg


Аз искам да кажа че мача с Црвена звезда беше хубав, ама финала беше ясен Rolling Eyes Радо и Матей отново невероятни и тактични!както да иска човек повече

Добра агитка бяхме  Laughing
Ники Учиков също е много приятен - усмихнат, контактен. Въобще и тримата бяха много мили. Макар че бързаха и път ги чакаше веднага след мача, дойдоха да си поговорим и се снимаха с всички.

# 703
  • Мнения: 52
Благодаря, Саламандър!!!! Добре завърнала се!!!!! Наистина сте страхооооооотни!!!! Мислете за албума.
Още веднъж да ви помоля, ако може пишете в темата , че на лични ми се задръства пощата. Сега видях , че и на мейла ми има предложения. Благодаря на всички „стари„ и всички „нови„ , които се включвате.
Разбира се Симпли е авторът на крилатат фраза, която болшинството харесаха.
Очертава се следното за плаката.


                       „НЕГОДНИЦИ“
                                            БЕЗ
                                                  ГРАНИЦИ
                          (човечето на А4)
                      "MASCALZONI"
                                           SENZA
                                                     FRONTIERE

Преведено на итал., понеже когато слушаме коментарите, коментаторите все се питат какво ли е написано на български. И ако слуайно ни питат , ще можем да понаправим доста „реклама„ на данчовци, любовци и т.н.
                     

# 704
  • Мнения: 3 034

А Симпли имаше защо да я мислиш , 100 годишно дърво падна в общия двор и ѝ запуши колата, има и снимки де Joy Joy Joy (тогава не ни беше до смях, ама хубавото е , че след време остават само хубавите емоции).


Мани, мани, преди да стигнем летището вече се чудех изобщо ще излезем ли някога от Италия.  Crazy От много години пътувам, но такова нещо не бях преживявала. За другите от темата: имаше циклони, карах без роуминг и телефон и без всякаква връзка с Камомила, с малкия естествено, не искаха да ми услужат с телефон на повечето места, аз не й знаех адреса, съдра се от бури, дървото падна в двора й пред колата, подгизнахме, аз бях ужасно болна, хванахме годишния маратон и изчаках 100 и кусур маратонци на един междуселски път, наобратно хванах задръстване с трактори и едва не изпуснахме самолета, и това са само част от нашите преживелици.  Joy

Не претендирам за никакво авторство, плагиатстваме "Лекари без граници".  Laughing На мен всичките ти идеи ми харесват, така че дерзай!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт