Волейболните ни национали (тема 14)- Олимпийско време!!!

  • 25 400
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 034
Ми така де, нали сняг искаш?  Joy За Учиков не се впечатлявай. Злобата човешка е признак на безсилие. Колкото по-безсилни се чувстват, толкова по-на дребно ще злобеят. Нека си гледа кариерата, националния... у лево.  Wink

# 736
  • Мнения: 52
Симпли, май само ние си пишем , народа зачезнА по ваканции. Днес мачовете са супер готини.Аз щях да качвам снимки, ама мисля в новата тема. Как мислиш да бъде , ти ли ще я пускаш? Пак да си бъде за волейболните ни национали, ама да пише и „Негодници без граници„. Аз съм направила една снимка на плаката без да ми се вижда лицето , само дънките. Ще ти я пратя по пощата. Ще ти пратя и други , а ти можеш да си избереш. Сега отивам да ти пращам снимки. Малко ми е трудно , защото мъжът ми ги е сложил на твърдия диск да не ги бастисам нещо и докато ги открия, ама .....действам. Аре, бе народе, мецнете нещо, моля.

# 737
  • Мнения: 52
Снимки от мача „Тренто/Равенна„. С нашия плакат. Писала съм и малко коментари кзм тях. Имам още , ама много бавно ги качвам. Ще дам линк и в следващата тема.
http://camomilla1.snimka.bg/other-sports/mach-trento-ravenna.721972.29344961

# 738
  • Мнения: 1 796
Aз да мецна, че рядко пиша в темата, обаче снимките ти Camomilla толкова ми усмихнаха деня, че не мога да не кажа smile3501

# 739
  • Мнения: 52
Благодаря ,Графиньо! И пиши  де.
След 1 час започват страхоооооотни мачове. Писала съм на предната страница.Сега отивам да отворя винцето , че не знам какво да избера. Имам страхоооотна рибка, имам и кюфтенца ,ама едното пие бяло, другото пие червено...... Laughing Сигурно ще трябва компромисен вариант , т.е. и двете Joy
Сега гледам тенис, финал, аз съм за Джокович.
Ай, наздраве!!!!
Дружинааааааааа

# 740
  • Мнения: 3 034
Прекрасни снимки! За интервюто не е лошо също да разкажеш!  bowuu

По отношение на следващата тема... Аз и преди съм казвала тук, че псоред мен тя трябва да бъде отворена за всички, както Дедо си ги започна изначално, и в този смисъл, мисля че нямаме право да сложим Негодниците като заглавна снимка... Така си мисля. А вие както решите. Аз лично си запазвам снимките за личен кеф!  Heart Eyes

# 741
  • Мнения: 1 517
страхотни снимки!Браво. много ми харесват. Днес беше и много хубав мача. надявам се утре да сте на линия и за финала между Тренто и Мачерата. както се казва година по- късно нещата се повтарят, но в друг резултата Heart Eyes
А  за новата тема нямам претенции, може и негодник да има, на мен всякак ще ми хареса!

# 742
  • Мнения: 49
Камомила, страхотни снимки Simple Smile А фотографът мисля, че е Marco Trabalza, от сайта на Трентино.

# 743
  • Мнения: 52
Благодаря и се радвам , че ви харесват. Симпли , прави новата тема както смяташ , аз всякак съм съгласна. Нека е както си е почнало. А в другата тема ще разказвам майтапи. А пък може да помислим за страница за снимки да си направим. Имаше много хубави снимки и бяха доста. И се надявам , че тепърва ще има още по/хубави.
Утре сме на линия. Само Тренто!

# 744
  • Мнения: 803
Хех, съживихте се бре Grinning
Камомила,
страшна си! И фейсбук пак се взриви от твоя лик! В компанията на някакви високи ухилени младежи. Да потърся аз моя снимка с високи ухилени моми, че да те стигна бре!

А вчера чудесни мачове, сигурен съм, че и днешният ще се получи.
Пускайте темата, както ви се хареса. Според мен не трябва да се ограничаваме с Негодниците. Те са само емнайсет хиляди упорити инати. Едно си знаят - едно си баят. Дано скоро им се сбъдне целта, че да си починем малко Laughing

# 745
  • Мнения: 3 034
Tinki, ти я пускай. Аз реално нямам никакво отношение към националния отбор в момента, имам отношение към ненационалите, тъй че...  Joy

# 746
  • Мнения: 1 517
Tinki, ти я пускай. Аз реално нямам никакво отношение към националния отбор в момента, имам отношение към ненационалите, тъй че...  Joy
м то и аз май съм вече към небългарките пеейки си в момента але але трентино, ама........ няма да я направя така хубавата като теб, но ще се постарая  bouquet Приятен мач на всички и успех на Трентоо Heart Eyes

# 747
  • Мнения: 1 517
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=695600.msg23928983#msg23928983
използвах лозунга ама пре"тапициран" Mr. Green

# 748
  • MJF
  • Мнения: 8 635
 cheers победа, макар и с един излишен гейм  Mr. Green
Режисьора макар че мързелив, успях да видя българската агитка.

Общи условия

Активация на акаунт