Волейболните ни национали (тема 14)- Олимпийско време!!!

  • 25 406
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 517
Камомила, благодаря за разказа и за поздравите Simple Smile А снимка вече видях, във фейсбук е качена
И аз видях ама само една newsm78 Браво на вас, страхотен плакат  bouquet Както и ти и съпругът ти Hug Стоплихте ми душичката, много ви се радвам. Идеята на Симпли за плаката е уникална Heart Eyes Ще предам поздравите newsm51

# 721
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Здравейте негодници  Hug
Много хубава снимка Камомила, къде да видим още?

# 722
  • Мнения: 52
Абе ,хора, аз снимка във Фейса не съм качвала. Може ли и аз да я видя, дайте линк или къде да я търся. Тъкмо може и да разбера евентуално на кой съм дала интервю. Снимки ще кача евентуално в събота и ще ви дам линк, аз в петък се връщам. Ама се замислих за тая снимка, ами ако бях с някое гадже, нищо , че съм дърта......Въй, младите, внимавайте, че то тайни няма Joy Joy Joy
Симпли, страхотна идея, смятам, че ще остане в историята !!!!!
Много имам да разказвам, големи емоции бяха.Тук ми е неудобно , защото не е мой компа, малко е лимитиран интернетът, за сметка на яденето. Такива софри не съм виждала от времето на Соца....закуска, обяд и вечеря , с 1, 2 , 3 и ако не си го изядеш те питат да ти дадат ли нещо друго , ако това не ти харесва ooooh!  chef

# 723
  • Мнения: 3 502
Ето я снимката:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=521496344541025&set= … ype=1&theater

Прочети задължително коментарите Simple Smile.

# 724
  • Мнения: 52
Систем еррор, Тинки , Саламандър Hug, благодаря ви!!!
Видях снимката, много е хубава. Като се върна, ще се включа, ще разкажа и във Фейса. Още повече, че издирвам на кого съм дала интервюто.
За сега, още веднъж благодаря !  bouquet

# 725
  • Мнения: 3 034
Camomilla, на отчет, мила, на отчет!  Laughing как можа да не разбереш на кого даде интервюто????? Ох, пиар ти трябва на теб, ама...  Mr. Green Чакам те. Трепетно.  Blush

# 726
  • Мнения: 1 517
Camomilla, на отчет, мила, на отчет!  Laughing как можа да не разбереш на кого даде интервюто????? Ох, пиар ти трябва на теб, ама...  Mr. Green Чакам те. Трепетно.  Blush
И аз те чакам  bouquet и Теб Симпли... WhistlingНе може така да ми бягате по тъча Crossing Arms
Вижте батко ви Владко стана мениджърче Thinking

# 727
  • Мнения: 803
Момичета!
Красиви, мили, умни и добри!
Желая ви чисти и усмихнати светли дни! Да обичате и да сте обичани. Да вярвате в доброто и...
победата над Данчо! Grinning

# 728
  • Мнения: 1 517
Здравейте и от мен, дедо благодаря за хубавите пожелания Hug
Светли и усмихнати празници на всички. Желая ви здраве, късмет, щастие и хубави мигове с любимите ви същества.
Надявам се следващата година да сме отново тук с вас Hug

# 729
  • Мнения: 1 101
 LaughingТака и така света не свърши Mr. Green..
да си пожелаем Весели празници..Да бъдем по добри,по щастливи и късмета да не ни напуска Wink
А Данчо да го изведат Joy нали така беше Камомила Laughing

# 730
  • Мнения: 52
Искам да пожелая на всички ви мноооооооооого здраве , мноооооооого късмет, щастие, любов, деца, пари, веселие. Аз ви го пожелавам и моля Господ да ни го даде!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Не съм забравила и ще кача снимки, ама не мога още да се оправя, над месец не сме си били в къщи и.........
Лозева, не искам данча да си ходи , искам да го изведат!!!
Тук да не кажа , че е лято, ама си е пролет отвсякъде , лимона е почти узрял, днеска видях и мандарините , че има 5,6 узрели, а така искам сняяяяяяяяг. Не че не бях 1 месец на студ и сняг , ама....

# 731
  • Мнения: 1 517
Ела в България в Чепеларе има 130 ooooh!аз хич не обичам сняг и може да се сменим hahaha
Честито Рождество христово!

# 732
  • Мнения: 3 034
Camomilla, ако ти липсва снега, мога да хвана самолета още утре и нали знаеш какво следва?  Joy

Весела Коледа, дами и господа! Желая ви здраве, късмет, любов и много сбъднати мечти! Вярата в чудеса е половината от сбъдването им, така че...  Wink

Мач ще гледаме ли довечера?  Grinning

# 733
  • Мнения: 1 517
Ще гледаме разбира се, някои ще слушаме бъкърджиев  ooooh! но нищо. хайде успех за Тренто! Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 52
Ей това ме вбеси.
http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2745671

Знаете ли нещо по*подробно? Мисля , че е време пак да се намесят феновете.Голямо безочие , голяма наглост , ами не знам колко трябва да си тъп , за да направиш такова нещо. Защото все пак не е само един човек взел решението.
Симпли,  Hug, не се съмнявам, че ако хванеш самолета със сигурност не само сняг, ами и снежни бури ще има.
Честито на Тренто!!!!! Пичове са! И най*големите пичове са си нашите.
На 29.12. , събота от 17ч. бг време играе Тренто и Вибо. От 19.30ч. Мачерата и Модена. Това са полуфинали за Купата , серие А!.
На 30. 12. . неделя , от 15.30ч. бг време се играе финал за купата на серие А2 , а от 18.30 финал за Купата, серие А1, победителите от 29.12. , предполага се , че ще са Тренто и Мачерата.
Дано не съм объркала времената , ама мисля, че са така. Ще се предава директно по Рай Спорт 1 , който го няма , на първа страница на темата има много линкове, все някъде ще ги има мачовете.
Утре сигурно ще кача някоя и друга снимка, ама по*късно и ще пиша.
На всички негоднициbouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт