Волейболните ни национали (тема 14)- Олимпийско време!!!

  • 25 410
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 803
http://camomilla1.snimka.bg/other-sports/pallavolo.718461.29209344
Да, прецаках ги тогава снимките, ама ето.....остана нещичко за историята, например плакатите. Спомням си каква емоция беше, някой иска разрешение от бг мамма, те разрешиха, как ме претърсваха карабиниерите, как превеждах за рома.....еххххххх
Интер победииииииииии!!!!!! 2 на 1 за нашитеееееееее!!!!!
Е , сега вече не знам как ще си свърша утре работата, сега ще има разбор на мачовете......

Лайкучка, видЕ ли!
Интер ми бе любимия отбор в детството. Зарад екипите и Факети, на зарад друго!

# 706
  • Мнения: 803
Aз предвидливо стоя настрана.  Joy И плакати не развявам. Мил ми е животът.  Laughing А ти недей се прави на света вода ненапита. Дърта не си, ама палава...  Mr. Green

Симпли ! Кде ходиш бре, маскара! Камомила била палава и недърта и аз съм недърт и палав. Трябва да ни срещнеш, както се казва Laughing

Саламандър!
ти си от Београдската група?
Веднага да ми се представиш, че вече преминах към конкурентната група  с Ивонка"Острието" начело...

# 707
  • Мнения: 3 034
Тц. Не заставам на пътя на семейното щастие.  Crossing Arms А Камомила си има мъж слънце.  Grinning Ако все пак решиш да се разходиш, не кацай на Форли! И пари да ти дават, недей!  Joy

Ивонка? Ни недърта, ни палава, срамота.  Shocked

# 708
  • Мнения: 803
Срамота на срамотите даже!
ВидЕ ли до кде ни докара с липсата си! Joy

# 709
  • Мнения: 52
Дедо , знаех си аз , че малко да се напнеш и Интер ще бие. А гости посрещаме , и вино имаме , и не само...Най–много да падне палмата , ама кой ти гледа....
Не знам палава ли съм , дърта ли съм , ама не съм баш У ред. Сега приключих с плаката , пия кафе , пуша цигара посред нощите , а след 6 чАса ще тръгваме. Плаката стана готин , снимки ще има.
Та значи днес , от 19ч. бг време, мачът е Тренто –Равена. Мач няма какво да гледате , защото сме го гледали вече , Тренто играе с третия си отбор и печели с 3 на 0. Ами гледайте плаката. Аз ще съм на първия ред , зад пейките , ще носим и знаме. Лошото е , че телевизията е зад нас и по/рядко ще ни дават , ама смятам , че ще се види.
Да взема да си лягам , че да не видите заспала баба на мача. Joy Joy Joy

# 710
  • Мнения: 3 034
Да бе, аз съм виновна.  Crossing Arms

Айде, Камомила, оле, олееее.... А всъщност ще го дават ли мача?  Joy

# 711
  • Мнения: 1 517
Слухти. Слава Богу само като гост, а не както некоректно е отразено от някои медии като учредител. Не е учредител, нито Сеферинов. Просто слушалки. И да хапнат, разбира се, да.

И аз чух че се е записаn учредител, нишо че е бил насочен към гостите, но дано не е вярно newsm78

Dedo Саламандър е Деси Heart Eyes
Камомила желая ви хубав мач и ще гледаме за теб  bouquet

# 712
  • Мнения: 50
Мачът на Тренто май няма къде да го гледаме

# 713
# 714
# 715
  • Мнения: 3 502
Жалко, няма да видим плакатите на Camomilla, поне снимки дано да има.

# 716
  • Мнения: 3 034
И аз на това разчитам.  Crazy

# 717
  • Мнения: 52
Снимки има, ама като се върна , че да не ги прецакам.В петък се връщам.
Сега най/важното. Имате мноооого поздрави от Радостин , специални. Освен вас , каза да поздравя Белградската група , каза, че са били мнооооого хубави деца. Поздрав и на групата , които бяха в Тренто, те доста от хората са били същите, поне той каза така.
Говорих и с Матей, с Ники, с Рафа , голям сладур!!!! Той много държеше Ники да му обяснява плаката. Те бяха до мене 2 гейма, ние бяхме на 1 ред.Бихме, разбира се , имаше големи емоции, ама сега нямам много време да пиша, нали уж съм по работа тука. Като се върна ще разказвам и показвам.
На всички ви Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Ох , забравих. дадох интервю, снимаха ме с плаката ,ама бях толкова откачила , че не разбрах на кого го дадох. Беше преди мача , снимаха ме с плаката, мъжът ми избяга , после ме питаха какво означава, мнооого беше доволен репортерът, предстажи се в началото , ама аз не чух и.....Мъжът ми пита после , на кого даде интервюто , че да го търсим и аз не знам, и той пък не видял , те си бяха с емблеми хората, ама кой да гледа. Нищо де, програмата е изпълнена.

Последна редакция: пн, 17 дек 2012, 17:02 от Camomilla1

# 718
  • Мнения: 50
Камомила, благодаря за разказа и за поздравите Simple Smile А снимка вече видях, във фейсбук е качена

# 719
  • Мнения: 3 502
И аз я видях, плакатът е супер Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт