13-дневна диета с резултат минус 8-10 килограма

  • 148 012
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Забравих да кажа,че от петък когато я започнах до днес -тоест 3 дни-без днешния съм 2,5 надолу.Затова не ме интересува нито как ще се казва диетата,нито дали ще имам съмишленици или само  критични постове за темата-доказвам на СЕБЕ си и на четящите все пак хора,че диетата помага,мисля,че това е най-важното тук.

# 31
  • Мнения: 0
Отчет-петък/вторник -3 кг надолу
 без глад,без припадъци,просто сменен хранителен режим

# 32
  • Мнения: 0
Хей браво,аз ще следя как минава диетата ти  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 6
Bebe 2006-razbira se 4e nqm zna4enie kak se kazva dietata,po-vajnoto e 4e e efektivna,pone pri men de za6toto kakto znaem pri vseki e razli4no.Az q zapo4vam za vtori pat v ramkite na dve sedmici,za6toto pri men vinagi se namita po-nqkoi da mi osueti dietkata,a pak az ot vreme na vreme ne moga da se udarjam i taka.Ot v4era pak sam na den 1 i sam - 1kg,pak da vidim do kade 6te q dokaram tozi pat.
A za vtorata dieta deto di pusnala az sam q sre6tala kato Monodieta-te sa pak v nqkolko varianta i mislq i neq da q probvam sled,kato prikliu4a s tazi,do kadeto i da q dokaram pak,poneje sam na RD v sabota.
Ta da obob6tq ob6to 2.6 kg za sega pri dosta pregre6eniq - tova e za 6 dni s povtoren start... Party

# 34
  • в колонките
  • Мнения: 510
Bebe 2006-razbira se 4e nqm zna4enie kak se kazva dietata,po-vajnoto e 4e e efektivna,pone pri men de za6toto kakto znaem pri vseki e razli4no.Az q zapo4vam za vtori pat v ramkite na dve sedmici,za6toto pri men vinagi se namita po-nqkoi da mi osueti dietkata,a pak az ot vreme na vreme ne moga da se udarjam i taka.Ot v4era pak sam na den 1 i sam - 1kg,pak da vidim do kade 6te q dokaram tozi pat.
A za vtorata dieta deto di pusnala az sam q sre6tala kato Monodieta-te sa pak v nqkolko varianta i mislq i neq da q probvam sled,kato prikliu4a s tazi,do kadeto i da q dokaram pak,poneje sam na RD v sabota.
Ta da obob6tq ob6to 2.6 kg za sega pri dosta pregre6eniq - tova e za 6 dni s povtoren start... Party

           
       Умолявам да пишеш на кирилица, ще информирам модератор при следващият ти постинг,написан с тези йероглифи ,  Naughty

# 35
  • Мнения: 110
Малее как ни затапи Laughing Laughing Laughing

Нали беше изчела всичко явно си пропусна май, май нещо....ама този път наистина прочети Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=648627.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=656963.0

И няма нужда да си толкова чувствителна, подфорума е достатъчно голям за да се разводнява излишно, а и е забранено да се дублират теми които са действащи....

# 36
  • Мнения: 0
Моля да информирате модератор да ми премахне темата,след като се доказва,че някои хора влизат само за да намират кусури и да критикуват.Щом  заради моите 3 странички чак е надебелял форума,,,,,,интернета отеснял,,,,,,,много съжалявам.И все пак щеше да ми е многократно по-приятно да срещна тук някой който ПРАВИ диета и коментира резултати и състояние,а не  само да чете и да мрънка и да се киселяви .Да добре,и какво ако не съм намерила тази диета в подфорумите,колко пъти да обяснявам,че името и под което аз я намерих е различно и сега това става някакъв нескончаем спор.Сега се заяждаме,дали верно съм изчела всички диети описани тук,после ще стане ама ти беше в раздел-гречка-елда,сега що си тук,,после ще стане ,,ама ти пиеше кленов сироп...що сега пишеш тук.ПИША за да споделям какво правя,никого не карам насила да ми чете темата,никого не надъхвам да ми яде диетите,нито да ми носи кантарчето сутрин пред кревата.Хайде да не се държим по дивашки начин ,а да бъдем вежливи и любезни особено с непознати с проблем.Утре сигурно ще намеря нов негативен пост,че вероятно си измислям колко кила съм свалила,,,,изобщо няма да се учудя.Само не разбирам,това някаква форма на завист ли е или проблеми с ПМЦ. За 20 ти път казвам,МОЛЯ нека тук да пишат  само хора действително правещи диета и ако имат желание,да споделят резултати.Все пак темата е -сваляне на килограми,а не е седянка на мегдана посред село и да оплюваме другоселци.

# 37
  • Мнения: 0
дива коза,ти наистина ли си вярваш,че съм дошла тук за те затапвам??????????? Пиши си не ми пречиш,но не злобей,,вероятно си на 15 години,,нямам идея как може някой да влезе тук само за да пише подигравателни и поучителни постове и да е на повече години.Виждам,че една положителна дума не си написала по темата,но да се заядеш влизаш специално.Мразиш ли хората които отслабват? Може би си 45 кила и влизаш само за да се подиграеш с жените които нямат твоята фигура и самочувствие,което е много жалко наистина......

# 38
  • Мнения: 1 280
Бубе, я по спокойно.. с какво толкова те подразни Дива Коза, че я изкара 15 годишна в ПМС, че и 45 кила?  Joy  Хубаво ти е дала линкове, да прочетеш какво казват и другите момичета , за диетите,които те вълнуват..
А Дива КОза да  вземе да почерпи !  Подмладена, достигнала идеалното тегло от 45 кг !  Hug Joy
По темата : Аз все пак не разбрах за коя диета ще си говорим в тази тема...? Видях няклко диети, за които имаме теми, накрая и моно диета се появи...  newsm78

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Достатъчно горещо е навън, че да се разгорещяваме и тук. Хайде малко да поохладим страстите , да вземем по едно хладно душче и да спинкаме спокойно. Пък утре с песен отново във форума - за всеки се намира тема, в която да си говори с останалите - при добро желание   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт