Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 12

  • 40 866
  • 716
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 832
А мен пък изобщо не ме бърка да се покажа преди и след грим. Все пак хората по улиците ме виждат и по двата начина. Иначе снимките са уникални.

# 16
  • Мнения: 13 627
Всички, които съм ви виждала на снимки или на живо съвсем спокойно можете да си ходите и без грим. Но при мене е по-екстремна ситуацията Grinning Никъде не излизам без грим и много малко хора са ме виждали така

# 17
  • Мнения: 3 675
Мен са ме виждали доста хора без грим, но аз не се чувствам добре без грим и ми е много неприятно ако някой реши да ме снима и аз не съм гримирана. Главният проблем при мен е кожата - тенът ми не е равномерен и имам доста лунички, а от 4 години и едно пигментно петно, което е малко, но мен много ме дразни Rolling Eyes Да не говорим, че през зимата носът и бузите ми стават кърваво червени от студът ooooh! И всичко това трябва да го прикривам по някакъв начин, а ако си сложа ФДТ не върви да не си гримирам очите   Simple Smile
Не е фатално ако съм без грим, но без снимки, моля  Naughty

# 18
  • Мнения: 176
Всички, които съм ви виждала на снимки или на живо съвсем спокойно можете да си ходите и без грим. Но при мене е по-екстремна ситуацията Grinning Никъде не излизам без грим и много малко хора са ме виждали така

Ох и аз съм така без грим съм супер бяла и безлична. Sad

# 19
  • Мнения: 2
http://www.chinasmack.com/2010/pictures/chinese-girls-with-witho … their-makeup.html

 Shocked Тук всичките са....!

Аз много често ходя без грим, всичките ми познати са ме виждали и гримирана и не, но наистина не се чувствам комфортно да се снимам, ако не се наглася  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 13 627
Гледайте това! Как започна, а каква стана Grinning
Много ми харесва как е заснето....седи до себе си все едно е друг човек
http://www.youtube.com/watch?v=D_NFRSDTVNI&feature=plcp

# 21
  • Перник
  • Мнения: 195
Леле майко!!!  Shocked Тея какво-цимент,бетон ли бъркат и си мажат по лицето,за да се преобразяват така  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2
Някой ползвал ли е Essence- teddy, оказа се, че е пълно копие на teddy на Мас.


Скрит текст:






И имат ли общо в прекрасното Блекбери на Ейвън?

Жаки, произношението на английския й е  Mr. Green

Иии стига съм писала, днес какво ми стана, обикновено само чета  ooooh!
Малвинка, 08 е номерът.

Последна редакция: пт, 10 авг 2012, 10:09 от bubanka

# 23
  • Перник
  • Мнения: 195
Ауу...страхотен молив...а кой номер е Есенс-ът?
Ааа видях го...но тук май чак към края на годината евентуално,може би,дано  Mr. Green ще ни огреят новите продукти на Есенс

# 24
  • Мнения: 532
Гледах наскоро един ужасяващо грозен азиатец как се превърна в потресаващо красиво и нежно момиченце #Crazy Не мога да намеря видеото обаче да го покажа. Направо се потресох..

# 25
  • Мнения: 13 627
Някой ползвал ли е Essence- teddy, оказа се, че е пълно копие на teddy на Мас.


Скрит текст:






И имат ли общо в прекрасното Блекбери на Ейвън?

Жаки, произношението на английския й е  Mr. Green

Иии стига съм писала, днес какво ми стана, обикновено само чета  ooooh!
Малвинка, 08 е номерът.
Да, но трайността му е ужасна. Буквално се топи още при нанасянето
Аз сега поради липса на Блекберито съм с него Confused

Пух, пълно е с такива клипчета. Много са добри тези хора....явно структурата на лицата им позволява такива трансформации. Забелязала съм, че много лесно си рисуват очните линии. Миглите също им прилепват магически за клепачите
http://www.youtube.com/watch?v=gQNWpZ1BFSE

Последна редакция: пн, 06 авг 2012, 00:53 от Жаки°

# 26
  • Мнения: 1 224
Трансформациите са чудесни!  Crazy
Аз бих се престрашила за преди/след, единствено ако никой не ме цитира и си изтрия снимките след това  Mr. Green

# 27
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
аз снимки без грим съм пускала  Heart Eyes на първата снимка от сватбата са ми гримирани само очите, а на втората само устните (нямаше огледало в манастира и някой ми е сложил гланц)  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 215
Ох,до сега четох старата тема,кога успяхте да я свършите  Simple SmileАз съм изпуснала Лепи и Жаки  Sad
ето и едно клипче от мен:
http://www.youtube.com/watch?v=YjDqWJfu92w&feature=plcp

# 29
  • Мнения: 3 353
И аз да не пропусна нещо Laughing

В края на миналата тема е станало въпрос за свалянето на грим - по принцип и аз харесвам мицеларния разтвор на Биодерма, но той е абсурд да се справи с по-тежък грим на очите. Затова напоследък, ако съм гримирана по-силно, капвам няколко капки студенопресован зехтин на пръстите си, разтърквам с тях очите - гледката в този момент е страшна Mr. Green, но пък след това почистването е много по-лесно и бързо.

След зехтина с едно тампонче минавам с мицеларния разтвор на Биодерма/без зехтин ми трябват поне две-три/ и след това измивам с детски измиващ гел, отново на Биодерма - BIODERMA ABCDerm Moussant.

Подариха го с някой от слънцезащитните им продукти и реших да го пробвам и аз, при това за лице - измива чудесно, без да пресушава. Доволна съм и може би ще го купя отново.

Общи условия

Активация на акаунт