Целуване и натискане на публично място

  • 22 486
  • 201
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 326
Второто-от едната ми страна правеха секс..от другата беше мойто гадже и след това сестра ми.
Аз също съм правила секс,когато в стаята е имало спящ човек(даже 4),но съм присъствала на къде,къде по-шантави изпълнения от моите.После момичето,което прави секс до мен отиде в хола при гаджето си  Laughing  
Всякакви истории е имало..да се очуди човек как изтраях до 18 на фона на всички връстници около мен.
И затова съм напълно убедена във възможната рязка промяна у човек след пубертета..ей така за година-две.Сега ще ми е противно,ще недоволствам и ще правя забележки..тогава не ми дремеше.

# 181
  • Мнения: 7 947
 Joy Готини истории ...
Чак таквиз аз нямам...

# 182
  • Мнения: 571
И аз съм се затваряла в стаята с момче,докато този с който съм отишла на купона седи и тъпее в другата стая-луди млади.Ама сме били сами във въпросната стая.Драсмата беше,че другия разбра.А и не се стигна до секс-чак ме е яд,поне да имаше причина за тея драми дето последваха

# 183
  • Мнения: 326
Аз само в 10 клас..някъде на 16-17 ги въртях момчетата...отивах с един,тръгвах с друг.Но както казах-на 18 ми се случи случката,хванах си сериозно гадже,та тамън до 2 години след завършване.
Та аз бях скромната в цялата група.
Другите се бяха омешали стабилно.

# 184
  • Мнения: 1 288
Аз съм се натискала в стая с още 3-ма човека, имало е опипване, но под завивки и на тъмно, до секс не се е стигало или бъркане по дупките телесни, а и другите се правеха, че спят, не смееха да мръднат. Mr. Green

# 185
  • София
  • Мнения: 62 595
ее, това с гаджето на единия креват и съквартирантът/ката на другия къде сама, къде с гадже или обратната конфигурация е класика от онези времена, когато студентите живеехме по двама в стая и най-голямото постижение беше без хазяи, а не като сега направо да си наемат самостоятелни апартаменти! Това не го броим изобщо!

# 186
  • софия
  • Мнения: 636
Ми по въпроса - за всяко нещо си има време и място. Не съм фен на подобни изпълнения, ако искам да гледам такива неща - има телевизии, филми и други подобни. Аз съм си директна - говоря направо, хич не ми дреме какви са и на колко години. Че на 25 хората стават родители, тия твойте родини вместо да се натискат пред хората, що не си отделят време за такива дейности в подходящото усамотение. Аз направо питам - ако имате проблем, утре между 5 и 9 вечерта няма никой у дома, заповядайте. Ако видя такова нещо пред децата ми - изхвърлям ги като мръсни котки от стаята и хич не ми пука.

# 187
  • Мнения: 7 947
Да, ще ги изхвърлиш - особено от ресторанта или от къщата на свеки  Joy

# 188
  • Мнения: 884
Ние и до сега се целуваме на обществено място, не съм мислила по въпроса дали на нашите 37г сме издразнили някой или сме неприятна гледка. Откакто разбрах, че много бързо мога да изгубя това , което имам, съм станала изключителен егоцентрик-щом ми е приятно и не съм извън закона, никой не може да ме спре. Прекратих с непрекъснатото съобразяване на кого с какво преча.

# 189
  • Мнения: 326
Е,целуването не мисля,че пречи на някой.Става въпрос за натискане,мляскотене и опипване..ези неща,които обикновено си правите на дивана вкъщи.  Иначе целувки,прегръдки..да погалиш гътба,рамото...не виждам проблем.

# 190
  • Мнения: 337
В тийнейджърските си години съм правила какви ли не изпълнения навън, добре, че не съм се срещнала с някоя от вас.  Embarassed Било е поради липса на по-удачно място и хормони, които не са си по местата, а не от желание за някакви демонстрации. Сега се ограничавам до прегръдки и някоя друга целувка. Ако видя двойка да се натиска, опипва и така нататък на публично място подминавам бързо и не гледам към тях, неудобно ми е.

# 191
  • Мнения: 481
то е ясно, че не става въпрос само за целувки, а по-скоро за секс прелюдия  Wink
На дъщеря ми обясних, че някои възрастни правят това, но че ако тя ми сервира подобни изненади някой ден, изобщо няма да ми бъде приятно

# 192
  • Мнения: 884
Ние и до сега се целуваме на обществено място, не съм мислила по въпроса дали на нашите 37г сме издразнили някой или сме неприятна гледка. Откакто разбрах, че много бързо мога да изгубя това , което имам, съм станала изключителен егоцентрик-щом ми е приятно и не съм извън закона, никой не може да ме спре. Прекратих с непрекъснатото съобразяване на кого с какво преча.
...с което исках да кажа, че когато някой си няма проблеми, му стига да хвърли поглед наоколо и си ги намира-съседът слуша чалга, майките на плщадката не си гледат децата...деверът се натиска с деверицата Crazy...свекървата, зълвата,...колежката-все някой ще развали някому рахатлъка.

# 193
  • Мнения: 4 841
Не знам дали тези от вас, които са се разхождали в Парка на Военната академия са обръщали внимание на табелата на входа, ако не сте - ето я:



 Wink

Луди пеперуди,   bouquet

# 194
  • Мнения: 571
Айде,Г-це "сори за рахата" ми се изнатискайте с някой пред мен и децата и верно като мръсни псета ще излетите.Хич не е важно какво си щяла да загубиш-щото те сА деца и това не е възпитание.Ай сиктир.На твоите деца  си го обяснявай ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт