Целуване и натискане на публично място

  • 22 428
  • 201
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 659
Оф, така като чета мнението на Пеперудата, ми то вече е по-недостойно да се възмутиш и да споделиш, от колкото да се на*беш на пейката у парка... Айде, че си немам проблеми, търся сега съседката... Ми тя ме дразни само с присъствието си Crazy

# 196
  • Мнения: 7 947
Айде,Г-це "сори за рахата" ми се изнатискайте с някой пред мен и децата и верно като мръсни псета ще излетите.Хич не е важно какво си щяла да загубиш-щото те сА деца и това не е възпитание.Ай сиктир.На твоите деца  си го обяснявай ooooh!

Мире, какво ти става  Confused
Възпитание ли наричаш подобни думи и отношение?

Знам, че на доста от вас не им се вярва, ама не винаги хората се натискат - само за да накривят шапката на околбните или да правят демонстрации. Има хора, които така изразяват емоциите и любовта си, те го намират за нормално. И действително аз не намирам с какво толкова ви бръкнаха на вас в личното пространство и ви направиха нещо лошо...Истината е, че са много редки тея гледки, изключения са си, така че децата ви надали са толкова потърпевши...

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 364
Да, *Мира* нещо я тресе днес. Много агресия струи.  Confused

# 198
  • Мнения: 6 304
Може да е ходила на море, за което беше пуснала тема, и да не е минало добре.

# 199
  • Мнения: 571
Извинявам се.Днес съм малко агресивна.Не е нарочно.

# 200
  • Мнения: 884
Айде,Г-це "сори за рахата" ми се изнатискайте с някой пред мен и децата и верно като мръсни псета ще излетите.Хич не е важно какво си щяла да загубиш-щото те сА деца и това не е възпитание.Ай сиктир.На твоите деца  си го обяснявай ooooh!
Обяснила съм, както и да подминават с усмивка подобен речник-не се знае резултат точно на какво е.Ако става въпрос за възпитание, де...

# 201
  • Мнения: 755
Прекалените демонстрации не са ми приятни, нито за практикуване, нито за гледане. Едно време съм се натискала по тъмно и на скришно. Май пак съм демоде... кво да се прави. Wink

Общи условия

Активация на акаунт