АВГУСТинките половината с кърмене и колики се мъчат, а другите кореми още пъчат

  • 31 656
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Eй колко много щъркели долетели в темичката Heart Eyes Simple Smile
белверде мила,много си се измъчила  Hug Hug

Прави ли ви впечатление колко много мами са със секцио?Имам чувството,че едно 70% от всичките в отчетната се подложихме под ножа Thinking.

Ние днес бяхме на много дълга разходка,аз съм каталясала,ама сега пак сме с гости....Откакто се преместихме на къщата все някой се обади уж да ни види за малко и се откара до нощите.Мъжа ми е дежурен да посреща и изпраща-аз категорично откакто родих съм казала да ме забравят.А Никита много трудно ще я сложа сега да спи а утре е на градина.


.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Честито на мама ferriy Hug
Луничке,
благодаря Hug
Уж позата ми е добра, днес в болницата една консултантка по кърмене ме гледа и одобри, само каза да притискам по-силно главичката към гърдата. Но явно трябва време да се нагодим, преди малко пак плака и се тръшка преди да захапе, но накрая успя и блажено сука близо час, с баща му само го гледахме и му се умилявахме Grinning
ще гледам да се мажа и да се разхождам по кожа, пък се надявам да се оправят нещата с времето.

# 737
  • Мнения: 4 070
лелелее колко бебчета се показаха на бял свят днес, само от нашата тема май се излъчиха 5-6 броя- ха да са живи и здрави всичкитеееее!!!! Hug  bouquet

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 465
И аз още съм две в едно. Днеска направо бебевалежа е на ниво. Да са живи и здрави малките бебоци. Hug

# 739
  • Мнения: 4 070
И аз още съм две в едно. Днеска направо бебевалежа е на ниво. Да са живи и здрави малките бебоци. Hug
Ей, Лоа , мислех си за теб! Hug И се надявах,че си попаднала в дъжда. Laughing

# 740
  • Мнения: 427
Аууу много бебета днес,много нещо!!! HugДа са живи и здрави всички за радост на родителите си!!!  bouquet
Айде ,всички неродили утре да се стягат и да се разписваме на първа страница! Laughing

# 741

Общи условия

Активация на акаунт