Детски рожден ден - ВАРНА -8

  • 110 087
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Moжете ли да ми кажете как се казваше онова местенце в Аспарухово, в което имаше някакви тунели, децата се катериха, изглеждаше като бункер? Надявам се още да работи.
Това е Влъхвите , ето го сайта им http://www.vlahvi.com/
Големият ми син  много го харесва. И летния вариант и зимния.  Малкият ми син обаче, не иска там  и аз се чудя къде да организирам празника тази година. Следя я темата , но не откривам нещо ново.
А има ли някъде зала ,както беше залата на парти център Вега  свъзможност да се наеме?

Много ти благодаря!

# 61
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Записвам се да черпя идеи

# 62
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Момичета искам да ви попитам, кое заведение според вас е най-подходящо за празнуване на първата годинка?  newsm78
 Предварително ви благодаря   bouquet

# 63
  • Мнения: 3 971
Нашия РД мина . Бяхме отново в Шрек за 2-ра година .
Пак им хареса страшно много . Децата не се спряха 2 часа и още искаха , но имаше друг РД след нас и не ставаше  Simple Smile Родителите сладко си побъбрихме , те се надивяха . Определено съм доволна. Peace

# 64
  • Мнения: 403
някой бил ли е на РД с "професионалният аниматор Георги Христов"? Моля ви за отзиви!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 10 790
някой бил ли е на РД с "професионалният аниматор Георги Христов"? Моля ви за отзиви!

Има ваучери за него в Грабо, мисля, но нищо друго не знам.

Аз обмислям все още, имам 1 месец, за 9-годишни какво препоръчвате?

# 66
  • Мнения: 4 187
Тази година ми е много трудно , не мога да реша къде да празнуваме... Мислех, да е в Сити Център Аспарухово, но сега прочетох , че не е подходящ за по - големи деца. Рая става на 8 !

# 67
  • Мнения: 15
Star , аз мога да ти препоръчам Baby Rock в Аспарухово ! Там има партита подходящи и за по-големи деца ! Лично аз съм измисляла едното парти " Дискотека" което дори е за деца до 10 години .. Simple Smile Ако искаш мога да помогна с нещо Simple Smile

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте!
някой да е празнувал скоро в Капела Плей рожден ден?
хареса ли ви,как беше,може ли малко подробности ,става ли за 2 -годишно дете?

# 69
  • Варна
  • Мнения: 3 238
След седмица ще празнуваме в Сити Центъра, партито ще е точно Дископарти. Дъщеря ми става на 7, има сред гостите и почти 8 годишни деца. Като са си компания, им е весело и в детския кът.

# 70
  • Мнения: 4 594
Здравейте!
някой да е празнувал скоро в Капела Плей рожден ден?
хареса ли ви,как беше,може ли малко подробности ,става ли за 2 -годишно дете?

ние тази година живот и здраве ще сме там ставаме на 7, според мен за 2 годишни не е подходящо място

# 71
  • Варна
  • Мнения: 10 790
След седмица ще празнуваме в Сити Центъра, партито ще е точно Дископарти. Дъщеря ми става на 7, има сред гостите и почти 8 годишни деца. Като са си компания, им е весело и в детския кът.

Какви са условията там?

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Парти в залата в зависимост от продължителността - 60мин 60лв, 90мин 80лв, 120мин 100лв, + един час безплатен в детския кът, след това ги таксуват. Менюта два вида 5/8лв на дете, торта поръчваш или внасяш, като при внесена отвън плащаш 10лв сервиз. Работят с Дъга и Дилайт.

# 73
  • Мнения: 403
капелата не е за 2-годишни

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 949
капелата не е за 2-годишни
к
Къде е най-подходящо за 2 годишно момченце?
Съвсем се обърках..,уж изчетох темата ,ама не видях newsm78

Общи условия

Активация на акаунт