Детски рожден ден - ВАРНА -8

  • 110 110
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 510
ladysherry, за този повод удачна ми се вижда "Бабината къща"
http://www.zabavapribaba.point.bg/index.html
Жената ще ви организира празника според традициите, мястото е малко и ще е само за вас(предполагам). Ние бяхме там на рожден ден по Сирни заговезни точно и жената вплете традицията в рожденния ден  Peace

# 46
  • Варненско мишле
  • Мнения: 168
   
mr.smile,обръщам се директно към теб за мнение на професионалист.
Дъщеря ми скоро става на 3 год и се питам кой е най-удачния начин за празнуване на тази възраст.
Може би е обсъждано напред , но нямам време да чета много форуми с две малки деца,така , че се извинявам ако дублирам информация.
Момиченцето ми не е много общително и не винаги се отпуска на непознато място...
За първи път видях нещо и за Бабината къща.Тя ми е изключително близо, но дори не съм влизала там.Някой ако има повече впечатления , моля да сподели
Благодаря предварително на "упътилите"ме Simple Smile

# 47
  • Мнения: 11 954
За Соло някой има ли скорошни впечатления?

Вчера минах да ги проверя. Лично на мен не ми допадна.




И на мен нещо не ми хареса, дори не мога да определя точно какво.
Но тъй като детето расте ми се иска пак да е с детски кът, батут, пързалки, защото догодина той едва ли ще иска вече, а сега все още има желание за такъв тип забавление.

В Двете кули доколкото зная е затворено.
В Пфоемол- както и да се казва сега- е много хубаво, но не ми се иска децата да са толкова отделени, бих искала някаква видимост.
В Капелаплей съм била гост, не сме празнували, но ме предупредиха, че в неделя/ когато е рожденият му ден/ било лудница.

Друго симпатично място с хубав детски кът от посочените типове, бихте ли ми предложили?
Колебая се за Аспарухово, но ми идва далече, ще го оставя за последна възможност.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 391
Светкавица, двете кули си работи, ние ще сме там.

# 49
  • Varna
  • Мнения: 191
Здравейте!

Искам да ви попитам следното: разбирам, че на доста места позволяват да се внесе торта срещу съответното заплащане, а има ли такова, където сам можеш да си направиш кетъринга, т.е. не се съобразяваш с наложеното меню. Така беше например в залата на "Парти център Вега" - имаше възможност сам да си внесеш консумацията или да ти организират на място.
Има ли такава опция в момента някъде при празнуване на рожден ден?

# 50
  • Мнения: 11 954
Светкавица, двете кули си работи, ние ще сме там.

Доколкото прочетох някъде е обявен фалит, затова мислех, че не работи.Бях чела, че токът спира често , но явно трябва да проверя.Миналата година бяхме там, хареса се на децата.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 375
 Здравейте!Отново се записвам да ви следя,тъй като в края на месеца предстои нашия рожден ден.
millasan,миналата година празнувахме в Хепиленд Аспарухово и почерпката за родителите беше внесена от мен-сладки,соленки,бонбони,форнети..,сега незнам дали са се променили условията,но тези дни ще проуча.Интересува ме дали някой скоро е празнувал в бившето Vok kids /сега май е с друго име /и какви са условията там.Благодаря ви!

# 52
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Записче и от мен   bouquet. Предстои ни скоро първия РД и ще ви следя с огромно удоволствие  Hug

# 53
  • Мнения: 403
ходихме а бар дел сол джуниър - ходете през деня, че вечер не пускат осветление в дет кът  Laughing и децата изглеждат на снимките като зомбита  Shocked - направихме забележка, но светнаха една лампа в единия край и полза никаква;
от персонала се бяха нааредили с гаджетата си като на изпроводяк  ooooh! - оставям изводите на вас

# 54
  • Варна
  • Мнения: 375
След вчерашното проучване отново резервирах детския кът в Аспарухово-в момента имат промоционален пакет за 60 лв-2 часа игра,10 деца,меню,подарък за рожденика,рисуване на лице или ръчичка,детско шампанско.Торта от Дилайт или Дъга.Родители- на свободна консумация в пицарията.Дано съм била полезна!

# 55
  • Мнения: 3 211
След вчерашното проучване отново резервирах детския кът в Аспарухово-в момента имат промоционален пакет за 60 лв-2 часа игра,10 деца,меню,подарък за рожденика,рисуване на лице или ръчичка,детско шампанско.Торта от Дилайт или Дъга.Родители- на свободна консумация в пицарията.Дано съм била полезна!
Да, тази промоция е до края на септември, много изгодно ми се струва, а детския кът е страхотен, но за деца, докъм 5-6г.

Светкавица, Гранд мол? Боулинг в ТЦ"Явор"? Елитис казват напоследък, че било пак добро, ама не смея да отида, че имам лоши спомени от там.

millasan, в двете кули разрешават да си внесеш каквато искаш почерпка за възрастните.

# 56
  • Мнения: 6 303
В боулинга на двете кули също правят рождени дни, но може би е позходящо за по-големи деца.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 391
millasan, в двете кули разрешават да си внесеш каквато искаш почерпка за възрастните.


Не, не позволяват. Позволяват да се внесе почерпка за децата в заличката. След като си поръчаш задължителните детски менюта, може да внесеш каквото още искаш. Родителите обаче са в заведението, което е отделно от детския кът и не позволяват да се внася нищо. Предлагат дребни сладки ,соленки, имали и кетъринг (не знам какво точно включва.)

Предполагам, че в самите залички позволяват ако се наеме залата (150 лв) и родителита са вътре - т.е. не си овързан със заведението.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Moжете ли да ми кажете как се казваше онова местенце в Аспарухово, в което имаше някакви тунели, децата се катериха, изглеждаше като бункер? Надявам се още да работи.

# 59
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Moжете ли да ми кажете как се казваше онова местенце в Аспарухово, в което имаше някакви тунели, децата се катериха, изглеждаше като бункер? Надявам се още да работи.
Това е Влъхвите , ето го сайта им http://www.vlahvi.com/
Големият ми син  много го харесва. И летния вариант и зимния.  Малкият ми син обаче, не иска там  и аз се чудя къде да организирам празника тази година. Следя я темата , но не откривам нещо ново.
А има ли някъде зала ,както беше залата на парти център Вега  свъзможност да се наеме?

Общи условия

Активация на акаунт