Детски рожден ден - ВАРНА -8

  • 110 086
  • 721
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 619
http://www.partyplay-varna.com/online-shop
Това заведение има ли го още? някой да е празнувал там?

Сега се намират много близко до първото място, в което се помещаваха. Заведението е на  Отец Пайсий в  бившето помещение на фризьорски салон Escape  Peace

# 91
  • Варна
  • Мнения: 391
http://www.partyplay-varna.com/online-shop
Това заведение има ли го още? някой да е празнувал там?

Сега се намират много близко до първото място, в което се помещаваха. Заведението е на  Отец Пайсий в  бившето помещение на фризьорски салон Escape  Peace

НЕ, започнаха за много малко и спряха. Не знам дали се преместиха или го закриха. Сега си стои надписа отвън, но вътре продават завеси.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Офертата на Капела не е лоша, май  Rolling Eyes, 140лв за 7 куверта , торта и плата за родителите. Ако гостите са повече, взимаш 2 ваучера , или доплащаш стандартни менюта. Има и карта подарък, всяка сряда безплатна игра за децата от партито, за 3 месеца...

Не е лоша, единственото, което не ми хареса, когато проверявах за рождения ден на Симона, беше, че в офертата влиза 1 малка торта, ако децата са повече и се вземат 2 ваучера, тортата не може да е 1 голяма, а дават 2 малки.  Rolling Eyes

Там празнувахме втория РД на Филип - моето мнение е, че Капелата е едно от местата, подходящи за празнуване на малчугани на 2-3 години, затворено е, има и по-бебешки забавления и децата се забавляват. Peace

Киса, ние празнувахме в мола на Аспарухово, хубаво беше. Имам снимки във ФБ, разгледай ги. Hug

# 93
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Според мен Капелата е едно леко опасно място за деца на 2г.-3г. Кътове за тях има, да. Че е затворено, затворено е. Но почти невъзможно е да няма други деца извън РД. Тичат като бесни, не пазят по-малките.
Подобни забавления за 2г-3г (батути, пързалки с басейни с топки) има в Пфое мола.

В Парти плей празнувахме РД на дъщеря ни и бяхме много доволни. По едно време във ФБ бяха пуснали съобщение, че разпродават мебели и т.н. Не знам по-нататък какво се е случило.

# 94
  • Мнения: 145
Здравейте, не съм прелиствала темите, при първа възможност ще го направя, но все пак да поискам мнението ви за избор на място за рожден ден на две годишни близнаци. Интересува ме да е тип ресторант, където да има и ракийка и салатка за дядовците, разнообразно меню на свободна консумация за възрастните, за около 20 възрастни и 20 деца между една и две години. Детският кът по възможност да е безплатен, да няма проблеми около тортата със сервиране и внасяне и да няма задължително детско меню, аниматор-не е задължително. Да е широко, ако може да си донесем и ние играчки, да няма ограничение във времето. На Олд Сити ми хареса, но затварят градината, а става въпрос за 7.10. Благодаря предварително за отговорите:)

# 95
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Здравейте, не съм прелиствала темите, при първа възможност ще го направя, но все пак да поискам мнението ви за избор на място за рожден ден на две годишни близнаци. Интересува ме да е тип ресторант, където да има и ракийка и салатка за дядовците, разнообразно меню на свободна консумация за възрастните, за около 20 възрастни и 20 деца между една и две години. Детският кът по възможност да е безплатен, да няма проблеми около тортата със сервиране и внасяне и да няма задължително детско меню, аниматор-не е задължително. Да е широко, ако може да си донесем и ние играчки, да няма ограничение във времето. На Олд Сити ми хареса, но затварят градината, а става въпрос за 7.10. Благодаря предварително за отговорите:)

Много изисквания имаш, но за мен най-близко до това, което търсиш е Панамера. Но задължително детско меня няма как да няма. Щом е детски рожден ден, навсякъде има такова тип куверт.

# 96
  • Мнения: 2 922
Здравейте, не съм прелиствала темите, при първа възможност ще го направя, но все пак да поискам мнението ви за избор на място за рожден ден на две годишни близнаци. Интересува ме да е тип ресторант, където да има и ракийка и салатка за дядовците, разнообразно меню на свободна консумация за възрастните, за около 20 възрастни и 20 деца между една и две години. Детският кът по възможност да е безплатен, да няма проблеми около тортата със сервиране и внасяне и да няма задължително детско меню, аниматор-не е задължително. Да е широко, ако може да си донесем и ние играчки, да няма ограничение във времето. На Олд Сити ми хареса, но затварят градината, а става въпрос за 7.10. Благодаря предварително за отговорите:)

Бизнес хотелът (настоящ Голдън тюлип) препоръчвам аз, няма задължително детско меню, имаше мисля задължителен брой хора, но вие го покривате. Все пак трябва да говориш с тях как стои въпросът с храната и пр. Ние като сме празнували там съм поръчвала различни плата с храна. Никакви забележки нямам към тях. Тортата съм си  я носила аз. Има играчки, но предполагам няма да е проблем и вие да си занесете. Ограничение за времето не помня да е имало.

# 97
  • Мнения: 145
Дори не бях го и чувала:) Погледнах сайта, ще ида и на място. Идеята ми беше вместо задължителен детски куверт да се поръчат 3-4 фамилни пици и на масите да си има сложени на корем сокчета, а и самите родители да са свободни да избират за децата си каквото пожелаят. Както и да е. Продължавам с набирането на предложения. Благодаря много:)

# 98
  • Мнения: 4 187
Имам снимки във ФБ, разгледай ги. Hug



Аз съм ги пропуснала, отивам да разгледам  Flutter !

От Бизнес Хотела съм доволна и аз ! Преди условието беше минимум 15 куверта , времетраенето 4 часа ! Кувертите включваха плата с хапки, сладки, соленки , салати, мин. вода и нат. сокове !

# 99
  • Мнения: 3
За Соло някой има ли скорошни впечатления?

Ние празнувахме там преди 2 седмици...Първа годинка,големи вълнения, но честно да ви кажа мами, колкото и развълнувана и притеснена да бях , не можах да подмина факта,че аниматорката беше абсолютно незаинтересована от това, което се предполага, че трябва да върши...Младо момиче ,навярно студентка..Всичко ок, ама можеш ли да оставиш едногодишно АБСОЛюТНО само..и да излезеш не от детския кът...от самата зала...Да,аз бях там..защото все още е малка,ами другите деца,които си играят...влизаше и излизаше през цялото време..За мен това е недопустимо..Да не говорим за отношението на края на рожденния ден, когато поисках да си взема останалата торта и получих отговор ,че е изхвърлена кутията,защото имало 1 парче, след като настоях да провери,защото беше голяма торта и бързо пресметнах,че няма как да е останало само едно  Naughty ..госпожицата ми носи кутията и с лека усмивка ми казва " аааа не са я хвърлили,аз съм се объркала.." отваряме кутията и какво да видим-Чудо  #Crazy ...не едно а цели 6 парчета торта..хаха Simple Smile Както и да е...мина всичко,и въпреки тези не дотам приятни емоции си изкарахме весело  newsm44..Иначе като място е добро, нооо персонала и в частност тази госпожица са под всякаква критика.. #2gunfire ....за рожден ден не е добър избор !  Wink

# 100
  • Мнения: 11 916
За Соло някой има ли скорошни впечатления?

Ние празнувахме там преди 2 седмици...Първа годинка,големи вълнения, но честно да ви кажа мами, колкото и развълнувана и притеснена да бях , не можах да подмина факта,че аниматорката беше абсолютно незаинтересована от това, което се предполага, че трябва да върши...

И на мен ми се видя леко неадекватна.Точно заради нея се отказахме да празнуваме там, иначе горе-долу ми хареса мястото.

Как стои въпросът с Двете кули тази година, имате ли скорошни впечатления и дали изобщо работи?

# 101
  • Варна
  • Мнения: 391
Светкавица, ние празнувахме в двете кули. Аз съм много доволна. Кувертите са 15 лв за дете в съботен ден и 13 в делничен. Има няколко вида менюта. Аз избрах сандвич + картофки + зеленчуци. Приятно се изненадах от картофите (принципно не съм много ОК за деца), бяха много пресни, мекички - добри.Зеленчуците са краставичка и домат. За пиене - сокче капи (малка кутийка). Позволяват да внесеш допълнително каквото искаш. Ние взехме водички и дребни сладки. Естествено децата не обърнаха много много внимание на храната. За тортата се плаща 5 лв сервиз ако е външна. Те работят със сладкарница Валентино. Аниматорката беше много мило момиче, с много добър подход към децата. Не знам дали всички са така, но с нашата изкарахме късмет Simple Smile Децата много се забавляваха.
Родителите бяха в заведението, което е отделно.Там не може да се внася нищо. За там могат да се поръчат дребни сладки и всичко от менюто. Пиците са хубави. Имат и кетъринг , от който не се възползвахме, така че не мога да дам отзиви.
С две думи - нямам никакви забележки.

Ако нещо конкретно те интересува, питай.

# 102
  • Мнения: 11 916
Светкавица, ние празнувахме в двете кули.
С две думи - нямам никакви забележки.

Ако нещо конкретно те интересува, питай.

Благодаря за отговора!
Ние празнувахме там миналата година и много ни хареса, после ходихме по др. повод- не ни хареса толкова, но в двата случая аниматорите бяха различни.Интересувах се дали изобщо работи, защото нали е обявен фалит и имало проблем и с електричеството.

Миналата година поръчах за възрастните "хапки"- беше лека излагация, ама аз да не съм им в кухнята, добре че успях да поръчам допълнителни неща.Тази година май ще заложа на пиците, дано има места в заведението.
Миналата година нямаше цена за сервиз на тортата, явно има промени.

Поспаланка, ти откъде поръча торта и ако е от предлаганата на място, хареса ли ти?

# 103
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Мина нашият рожден ден в Сити Центъра. Децата останаха много доволни, от менютата им остана доста, имайте го в предвид като поръчвате. Друго нещо важно, което си позволявам да напомня, тъй като при нас се получи неприятно - казвайте на гостите да идват 10 мин по-рано, защото часа за партито почва да тече от когато сте го заявили, без значение има ли деца, колко са и тн. Ние бяхме за 17.30, почти всички дойдоха в 17.45, съответно партито беше по-късо с 15 мин.

# 104
  • Мнения: 403
те и нашите гости се офлянкват и като поръчам анимация - децата губят, но някой хора се обиждат като им кажеш бъдете точни, все едно им намекваш, че не са  Wink

Общи условия

Активация на акаунт