Бъдещи мами от Люлин - София

  • 24 319
  • 187
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 28
 Здравейте и от мен!
По темата се интересувам.От Люлин 6 съм и съв бременна в края на 4ти месец.Къде да отида на курс за бъдещи мами? Sad

# 166
  • София
  • Мнения: 54
В Лабиринт има всяка сряда.

# 167
  • Мнения: 28
БЛАГОДАРЯ МНОГО!
Извинявам се за забавения отговор,бях възпрепятствана. Wink

# 168
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен момичета! Аз също от скоро съм в люлин 10 и си търся компания, че таткото е по цял ден на работа и ми е много скучно и самотно  Sad Термина ми е на 26ти  май, това е първата ми  бременност и ще съм много щастлива ако покрай мен има още някоя бременна жена с която да си споделяме. Иначе лекции има всяка сряда в майчин дом, по различни теми.
Някой ако иска да ми пише за координати, чакам с нетърпение.  Hug Hug

# 169
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен момичета! Аз също от скоро съм в люлин 10 и си търся компания, че таткото е по цял ден на работа и ми е много скучно и самотно  Sad Термина ми е на 26ти  май, това е първата ми  бременност и ще съм много щастлива ако покрай мен има още някоя бременна жена с която да си споделяме. Иначе лекции има всяка сряда в майчин дом, по различни теми.
Някой ако иска да ми пише за координати, чакам с нетърпение.  Hug Hug

Моят термин е 25ти май Simple Smile Аз също си търся компания, тъй като и при нас таткото е винаги зает. Живея в Люлин център срещу Била, точно до метростанция Люлин. На мен също ще ми бъде първо детенце  Hug

# 170
  • Мнения: 366
зравейте мами,извинявам се,че ви влизам в темата,но искам да попитам има ли някоя от вас която живее в Люлин 1 част?? моля да ми пише

# 171
  • Мнения: 334
В Лабиринт има всяка сряда.

Здравей, Може ли по точно да кажеш от колко часа и дали се плащат тези курсове за мами в Лабиринт?
Благодаря

# 172
  • София
  • Мнения: 54
Безплатни са курсовете и мисля беше от 11 часа. Хубаво е да се запишеш, че гледат колко столчета да сложат. Ето тук се запиваш и може да видиш каква е темата http://www.ma-mabg.com/home.php?page=fs

# 173
  • Мнения: 334
Безплатни са курсовете и мисля беше от 11 часа. Хубаво е да се запишеш, че гледат колко столчета да сложат. Ето тук се запиваш и може да видиш каква е темата http://www.ma-mabg.com/home.php?page=fs

Ех много лош час. Аз съм на работа до 19 часа всеки ден. Нямат ли вечер лекции?

# 174
  • София
  • Мнения: 54
Всички уроци за родители на които съм ходила са били сутрин. Но може и да съм изпуснала някъде. По холямата част бяха след като излезнах в 45 д. болничен

# 175
  • София
  • Мнения: 8 671
Има ли все още някоя бременна люлинчанка  Embarassed Терминът ми е декември месец, засега средата.
По една или друга причина чак сега ще се записвам на ЖК, ако някой има впечатления ще се радвам да ме посъветва къде да се запиша, в 7-и съм.
Сега ще прочета назад за някакви ориентири.

# 176
  • Варна
  • Мнения: 64
Ирайн, аз живях в люлин, но сега сме във Варна с мъжа ми. Но като се прибираме, ходя на прегледи в Щерев. Много съм доволна от болницата. Много исках да сме в София за да родя там но... И преди да забременея пак там си ходех на профилактични прегледи

# 177
  • Мнения: 334
Да , аз също съм от Люлин и ходя в Щерев на прегледи . За сега съм доволна , а и само хубави неща съм чувала за там и смятам там д раждам.

# 178
  • София
  • Мнения: 8 671
Щерев беше до Св.София, нали?
На мен повече ми се иска в Люлин, да не се разкарвам много или да ми е удобно преди работа да минавам. 
В МД по принцип ще ходя за по-сериозните изследвания.
Но може и в Щерев, сега ще им разгледам сайта  Grinning

# 179
  • Мнения: 334
Щерев беше до Св.София, нали?
На мен повече ми се иска в Люлин, да не се разкарвам много или да ми е удобно преди работа да минавам. 
В МД по принцип ще ходя за по-сериозните изследвания.
Но може и в Щерев, сега ще им разгледам сайта  Grinning

Аз съм доволна, а и да ти кажа Щерев е на удобно място с метрото до Вардар, по - удобно от МД.
Точно до Тина Киркова се намира Виж сайта им: shterevhospital.com

Общи условия

Активация на акаунт